Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

''Demek bin bir tane şüphesi varmış!'' (2 Kullanıcı)

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim güzel bir yazı ama delil bulmasının onun şüphe ettğini göstermez dediği gibi yaşlı nine gibi imanın olacak ama dinini araştırmayıda unutmayacaksın ki sana sorduklarında delil göster diye öyle bakıp kalmayasın değilmi kusura bakma ben seni kırmak için yazmadım sadece düşüncemi dile getirdim eğer bir yanlışım veya bir kusurum varsa düzeltirseniz sevinirim sende hakkını helal et sevgili kardeşim emeğine sağlık......
selamün aleyküm..

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim güzel bir yazı ama delil bulmasının onun şüphe ettğini göstermez dediği gibi yaşlı nine gibi imanın olacak ama dinini araştırmayıda unutmayacaksın ki sana sorduklarında delil göster diye öyle bakıp kalmayasın değilmi kusura bakma ben seni kırmak için yazmadım sadece düşüncemi dile getirdim eğer bir yanlışım veya bir kusurum varsa düzeltirseniz sevinirim sende hakkını helal et sevgili kardeşim emeğine sağlık......
selamün aleyküm..

Estağfirullah kardeşim kusur olur mu hiç...Bence hikayeyi çok iyiy anlamışsınız zaten anlatılmak istenen de oydu...

Aleyküm Selam...

batan güneş

Kayıtlı Kullanıcı
canım cok güzel emegine saglık rabbim o nine gibi saf ve temiz bi imanla huzuruna alsın bizleride inşallah

Bi_iznillah

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzeldi ...
paylaşım için teşekkürler....

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim.. Rabbim razı olsun, selam ve dua ile.. :a03:

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel emeğinize sağlık

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
Meşhur alimlerden birisi bir beldeye uğramıştı.Yanında bir çok talebe ve halk olduğu halde bir ihtiyar ninenin yanından geçtiler,nine kalabalığı görünce ordaki birisine:​

-''Bu kimdir,bu kalabalık nedir?'' diye sordu.Alimin talebelerinden birisi bunu duydu ve nineye:
-''Onu tanımıyor musun? O Allahu Tealanın varlığı hakkında bin bir tane delil ortaya koymuş bir alimdir,''diye cvp verdi.Nine gülerek:
-''Eğer onun Allahın varlığı hakkında bin bir tane şüphesi olmasaydı ,bin bir tane delile ihtiyacı olmazdı.Ben Yüce Allahın varlığına delillsiz inanıyorum,''dedi.Bu söz alimin kulağına gitti,çok hoşuna gitti,ellerini açıp:
-''Allahım senden şu ihtiyar kadının imanı gibi iman ve kalp safiyeti istiyorum'' diye dua etti.Sonra etrafındakilere:
-''Benim gibi dininizi araştırın,ama bu nine gibi de saf bir gönülle iman edin!''diye tavsiyede bulundu.

canım benim güzel bir paylaşımdı.Ellerine sağlık..........

NUR__

Kayıtlı Kullanıcı
''Allahım senden şu ihtiyar kadının imanı gibi iman ve kalp safiyeti istiyorum'' amin....

mahseri

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğinize sağlık kardeşim.(''Benim gibi dininizi araştırın,ama bu nine gibi de saf bir gönülle iman edin!)inş.dua ile..

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı

zeyneq

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzell Emegine Yüregine SAglık bizle paylastığın için Allahım Razı olsun..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt