Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değişmek istiyorum (1 Kullanıcı)

TUBİX

Kayıtlı Kullanıcı
S.A bu yola ve böle karar vermek çok önemli çünkü 1 çok insan böyle 1 seçimin karar yolunun varlığından bile hebersiz bence islamiyetle beraber herşey yoluna giriyo olaylar kendiliğinden güzelleşiveriyo çünkü insanın olaylara bakış açısı değişiyo İSLAM GÜZEL AHLAK,OLGUNLUK,TAKVA,DURUŞ ŞEKLİ,inş dua edicem ki hakkınızda hayırlısının olması için ama ALLAH YÜRÜYENE KOŞUYO BENCE BUDA İNSANI YÜREKLENDİRİYOR S.A

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun Allah seninde dualarını kabul etsin..

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
doğru yoldasınız.Allah yolu sabır iman ve uygulamak ister..nefis terbiyesi ister insallah dosdoğru eski alışkanlıklarını terk etmede inat edip refaha kavuşursun saygı ve sevgilerimle...

İnşallah.. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen..

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
S.A bu yola ve böle karar vermek çok önemli çünkü 1 çok insan böyle 1 seçimin karar yolunun varlığından bile hebersiz bence islamiyetle beraber herşey yoluna giriyo olaylar kendiliğinden güzelleşiveriyo çünkü insanın olaylara bakış açısı değişiyo İSLAM GÜZEL AHLAK,OLGUNLUK,TAKVA,DURUŞ ŞEKLİ,inş dua edicem ki hakkınızda hayırlısının olması için ama ALLAH YÜRÜYENE KOŞUYO BENCE BUDA İNSANI YÜREKLENDİRİYOR S.A
Allah razı olsun.. İnşallah Rabbim dualarınızı kabul eder..

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz ne güzel bol bol dini kitap okuyun
bizde eskiden dindar aile değildik önce annem dindar oldu sonra ben oldum sonra babam bize baktı oda dindar oldu.eskiden bişey bilmiyorduk ama okuya okuya öğrendik bu sitedende çok şey öğrendik.allah size yardım eder merak etmeyin çok sevindim.allah yoluna biri oldu ama şeytan sizinle çok uğraşır siz ona bakmayın benimle çok uğraşıyor .ezan okununca özleikle.ama ben bismillah diyorum şeytanı yeniyorum sizde yenin olurmu hadi allaha emanet olun
bişey sormak isterseniz ben size yardımcı olurum

Evet kolay olmuyor.. Şeytanın vesvesesi devam ediyor.. İnşallah rabbim doğru yoldan ayırmaz..

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH tan her zaman senin için hayırlı olanların gerçekleşmesi için dua edicem. ellerimiz semada dualar ederken önce ümmetim diyen peygamber efendimiz ( sav ) gibi bende önce ümmet için sonra kendim için dua ediyorum ...... sende öyle yap bak bunun bile çok faydasını göreceksin ( önemli bir sır gizlidir ) unutma önce ümmet için ..........Rabbim dualarını kabul eylesin inşllh...

Allah razı olsun.. Tüm hayırlı duaların kabul olur İnşallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt