Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değişmek istiyorum (2 Kullanıcı)

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm .30 yaşındayım boşanmış bir babayım 4 yaşında bir oğlum var. Bu güne kadar çok da islamiyete uygun yaşadığımı söyleyemem ama artık islamiyete uygun yaşamak, namaz kılmak ,dini bilgimin artmasını istiyorum.Yardımlarınızı paylaşımlarınızı bekliyorum.

sewim

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykum selam..
aramıza hosgeldin..bundan sonraki hayatın istediğin ve dilediğin gibi olur inşallah..başarmanın yarısı istemektir..hayyatta yaşadığımız her iyi veya kötü olaydan ders çıkartmamız gerek..bunu seninde basaracagına inanıyorum..

rabbim seni evladına bagıslasın..
gönül gözün her daim acık ollsun..

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.. Memnun oldum..

tolgabirol

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz

hoşgeldiniz

a.s
hoşgeldiniz.

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam.Hoşbulduk..

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
hoşgeldiniz.Değişmek istiyorsanız öylesi ile olarak Yaradan Rabbinin adı ile okuyunuz...Gerekli olan Dini ilmi temin etmeye bakınız...

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.. Ayrıca siz dostlardan bir ricam olacak.. Bize ayrıcak 5 dakikanız varmı bölümünde Dua'daki sır Dua ettim kabul oldu kısmına girip gerçekleşen dualarınızla ilgili paylaşımda bulunursanız memnun olurum..

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam Kardeşim,
Hoş Geldiniz,RABBİMİN rahmeti çok geniş ve büyüktür,yeterki siz isteyin,İnş.RABBİM hidayetini nasibeder,seni ve cümlemizi Kendine has kul,Habibine has ümmet eylesin.
Selam ve Dua ile
----------
tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun..Rabbimin selamete eriştirmesi için dualarınızı beklerim..

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Dostlarım, dua edipte gerçekleşen hacetlerinizi "Bize Ayıracak 5 dakikanız Varmı" köşesinde bulunan "Dua'daki Sır-Dua Ettim Kabul Oldu" bölümünde paylaşırsanız mutlu olurum..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim.inşallah dilediğiniz gibi olur.allah yar ve yardımcınız olsun.

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz ne güzel bol bol dini kitap okuyun
bizde eskiden dindar aile değildik önce annem dindar oldu sonra ben oldum sonra babam bize baktı oda dindar oldu.eskiden bişey bilmiyorduk ama okuya okuya öğrendik bu sitedende çok şey öğrendik.allah size yardım eder merak etmeyin çok sevindim.allah yoluna biri oldu ama şeytan sizinle çok uğraşır siz ona bakmayın benimle çok uğraşıyor .ezan okununca özleikle.ama ben bismillah diyorum şeytanı yeniyorum sizde yenin olurmu hadi allaha emanet olun
bişey sormak isterseniz ben size yardımcı olurum

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim allah yardımcın olsun elimizden geldiğince sana yardım etmeye çalışacağız inşallah aramıza hoşgeldin

FERİDE BALABAN

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı cumalar bu şekilde güzel düşünmem zaten islamiyete uygun yaşamaya adım atmışın demektir RABBİM daim etsin

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
hoş geldiniz gönül sitemize.allah yar ve yardımcınız olsun.selametle kalın.
HAYIRLI CUMALAR ,
ÖLENEDEK HAK YOLUNDAN AYIRMASIN BİZLERİ YARADAN.....AMİN

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.. İnşallah şeytanın vesveselerinden uzak kalmayı başarabilirim.

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun sizinde Cuma'nız mübarek olsun.. Duanızı eksik etmeyin..

burakg

Kayıtlı Kullanıcı
Yavrumuz ve benim için karımla tekrar birleşmemiz yuva kurmamız için dua ederseniz çok mutlu olurum.. Allah hepinizin dualarını kabul etsin..

balanur öz

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH tan her zaman senin için hayırlı olanların gerçekleşmesi için dua edicem. ellerimiz semada dualar ederken önce ümmetim diyen peygamber efendimiz ( sav ) gibi bende önce ümmet için sonra kendim için dua ediyorum ...... sende öyle yap bak bunun bile çok faydasını göreceksin ( önemli bir sır gizlidir ) unutma önce ümmet için ..........Rabbim dualarını kabul eylesin inşllh...

gokce1958

Kayıtlı Kullanıcı
doğru yoldasınız.Allah yolu sabır iman ve uygulamak ister..nefis terbiyesi ister insallah dosdoğru eski alışkanlıklarını terk etmede inat edip refaha kavuşursun saygı ve sevgilerimle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt