Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değermiydi Be Ugur Arslan ! (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilmiyorumki Aslinda Seyrediliyormu Yoksa Seyredilmiyormu??halkimiz Peksever Böyle şeyleri.:=)selametle Kalin.yorum Yapan Herkese Tek Tek Teşekkür Ederim.ve Aleykum Selam Vede.

Selametle Kalin Arkadaşlar

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm..evet bende cok üzüldüm ..hatta babam duymus deniz fenerindeyken ugur arslan güya evlenirsem hayir islerini yeterince yapamam diyerekten evlenmiyorum demis..gercekten hayir islerini abartti galiba...Allah islah etsin..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm..evet bende cok üzüldüm ..hatta babam duymus deniz fenerindeyken ugur arslan güya evlenirsem hayir islerini yeterince yapamam diyerekten evlenmiyorum demis..gercekten hayir islerini abartti galiba...Allah islah etsin..

SAĞOL CANIM KARDEŞİM EVET ABARTTI:!:!KENDİM EVLENEMİYORUM BARİ BAŞKALARINI EVDENDİREYİM DEDİ SANIRIM:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt