Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değermiydi Be Ugur Arslan ! (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bu program sana yakışıyor mu Uğur Arslan?

İlk anda gözüm bir yerden ısırmıştı... Ama "yok canım o değildir" deyip geçmiştim... "Bunu yapmış olamaz, sağ gösterip sol çakamaz, böyle bir programa düşmüş olamaz" demiştim...
Ama meğer oymuş...
Hani "Deniz Feneri"ndeki iyilik meleği olan zat...
Hani sınırları bile aşıp, dünyanın bir ucundaki muhtaçlara yardım götüren o "örnek programın" sunucusu...
Hani içli şiirler okuyup, yardımlaşma duygumuzu azdıran adam...

Nereden nereye diye işte buna deniyor galiba...
Ya da Allah şaşırtmaya görsün mü demek lazım bilmiyorum...
Yani baksanıza Uğur Arslan'ın haline...
Bir zamanlar fakirin-fukaranın umuduydu...
Şimdi evde kalmışın, 40'ından sonra şey olanın dermanı...

İyi niyetle onun için bir bahane bulacak olursak...
"Fakirin-fukaranın karnını doyurdu, şimdi de yataklarını boş koymamak" için çırpınıyor diyebiliriz...
Ya da yardımseverlik duygusu fazla "azmış" da denilebilir...

Değer miydi bilmiyorum; böyle bir programla, Deniz Feneri gibi örnek bir programın yarattığı karizmayı çizdirmeye...
Kimbilir, belki de ekran sevdası dedikleri budur...

Neyse...
Size programda denk geldiğim komik bir olayı da aktarayım;
Yayına bu kez kadın arayan bir erkek aday çıkardılar...
"Yakışıklı, hali vakti yerinde, evi de var" diye lanse ettiler...
Tam kadınların istediği gibi uygun koca adayı...
Sunucumuz Uğur Arslan da gururlanarak sunuyor onu piyasaya...

Koca adayı azıcık palaz görününce kızlar hemen aramaya başladı.
İlk talipli kızımıza Uğur Arslan soruyor:
-"Neden aradınız, neyi sizi etkiledi?" diye...
Kızın yanıtı;
-"Kendisini Star'daki Esra Erol'un evlilik programında da görmüştüm. O zaman aramadım. Bu programda da görünce aradım..."

Yani "eldeki uygun koca" adayı, "elden düşme"...
Star'daki programda evlenecek kadın bulamayınca soluğu FOX'da almış... İşler artık bu boyuta gelmiş...
Yurdum insanı evleri bırakmış, kanallara görücü gider olmuş...

Ekran aracılığı ile koca arayan kadınların en önemli üç kıstası var...
1-Paralı olacak
2-Evi olacak
3-Anne ve babadan ayrı oturuyor olacak...

Erkeklerin ise tek bir isteği var...
Kadın olsun, eli yüzü de azıcık düzgün olsun yeter...
Eh böyle koca ya da kadından ne hayır gelir insana bilemem...

İşin tuhaf tarafı da ne biliyor musunuz?
Bu ekrandan eş arayanların aile profilleri...
Hepsi muhafazakar aileler...
Bu ailelerin böyle bir soytarılığa nasıl ikna olduklarını çözemedim...
Mutlaka toplum olarak incelenmemiz gerekli...
Bir yerden çivimiz çıktı ama nereden...

yazar:HACER ALKAN

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm...
Nevincim...yazar herşeyi çok güzel analiz etmiş...
ne denirki bilmiyorumm...trajı komik bir durum
toplum olarak neler yapıyoruz...nelerle uğraşıyoruz...
Rabbim şaşırtmasın...
Allaha emanet ol kardeşim...

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende bahsedilen programı ilk kez bugün reklemda gördüm şaşırdım açıkcası ..
Allah ıslah etsin böylelerini...Uğur arslana da yakışmadıııııı

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm....kalanl 7 de bi süre yönetmenlik yapmış çok samimi bi arkadaiım var...şimdi bebekleri olduğu için ara vermiş durumda....bana yaklaşık 3,4 sene önce uğur aslan hakkında yanıldığımı görünüşten çok farklı bi insan olduğunu...yanında hiç düzgün olamayan kişilerle kanala geldiğini., falan anlatmıştı..hatta dmeiştiki sizin dlei olarak gördüğünüz şoray uzun hepsinden daha dürüzt dmeişti.....ben ilk başta inamak istemedim..ama arkadaşım okadar yakından tanıyorduki bide arkadaşımın dürüstlüğüne okadar inanıyorumki.....zaman zaman deniz fenerinden uzaklaştırıldığını ama yalvarıp düşük ücretle çalışırım deyip işe döndüğünü bilirm.....bu sene sunduğu programlar oratada........ALLAH ISLAH ETSİN...

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm....kalanl 7 de bi süre yönetmenlik yapmış çok samimi bi arkadaiım var...şimdi bebekleri olduğu için ara vermiş durumda....bana yaklaşık 3,4 sene önce uğur aslan hakkında yanıldığımı görünüşten çok farklı bi insan olduğunu...yanında hiç düzgün olamayan kişilerle kanala geldiğini., falan anlatmıştı..hatta dmeiştiki sizin dlei olarak gördüğünüz şoray uzun hepsinden daha dürüzt dmeişti.....ben ilk başta inamak istemedim..ama arkadaşım okadar yakından tanıyorduki bide arkadaşımın dürüstlüğüne okadar inanıyorumki.....zaman zaman deniz fenerinden uzaklaştırıldığını ama yalvarıp düşük ücretle çalışırım deyip işe döndüğünü bilirm.....bu sene sunduğu programlar oratada........ALLAH ISLAH ETSİN...

buna benzer bazı söyletilerde zamanında haber konusu olmuştu...
herşeyden emin olmadan insanların arkadasın konuşmak doğru olmaz..
yine de Rabbim hidayet vrsin tüm kullarını doğru insanlarla karşılaştırsın..

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm çok güzel bi konuya değinmişsin arkadaşım...
uğur arslan...
bende bir zamanlar beğeniyle dinlerdim onu ama şuanda görmek bile istemiyorum malum ortada yaptıkları...
bende o yaptığı rezilliklere sonunda dayanamayıp yaptığım bişeyi sizlerle paylaşayım...
birgün annem zaping yaparken o programa denk geldi...bir adam yaşı 30civarındaymış taliplerini bekliyo beyfendi...bir kız aradı....össye hazırlanan(!) tanışmak istiyorum dedi yaş daha 18...olursada okulu bırakıp evlenmeyi isterim demez mi...tabi bu durum karşısında adam biraz çekindi ve yok yaş küçük olmaz deyip geri çevirdi...kızda ısrar edince bu şuursuz iki sunucu demesinmi sen gel buraya biz seni evlendirelim diye...
gelde kızma yaptıklarına dediklerine bi bakarmısınız...genç bir kızı okumaya teşvik etmek yerine rezilce bir olaya alet ediyorlar...tabi bende çok sinirlendim bu durum karşısında açtım bilgisayarı netten rtüke girdim ve şikayet ettim aynen bu olayı...ama belliki işe yaramamış...eee talep işte...burası türkiye...
selam ve dua ile......

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
BEN BAZI KANALLARIN VE BAZI YARDIM PROGRAMLARININ BAZI KİŞİLER TARFINDAN KULANILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM....BAŞKA KANALDAN TEKLİ OLMADIĞI ZAMAN HEMEN BİLDİĞİMİZ MUHAFAZAKAR KANALLAR DEİDĞİMİZ KANLLARDA YAYIN YAPIYORLAR..AMA DAHA ÇOK İZLENEN Bİ KANLDAN TEKLİF GELİRSE HEMEN YARIDA KESİP ORAYA KOŞUYORLAR..KILIK KIYAFET HEMENDE DEĞİŞYİOR....BELLİ Bİ İMAJ YAPANA KADAR HALIKN SEVGİSNİ KAZANAN KADAR SABREDİYORLAR....İSİM VERMEYECEĞİM ZATEN BELLİ KİMLER OLDUĞU....

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
haklısınız yorum yok............

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Iğrenç Rezillik Programlari Nedense Bana Köle Pazarlarini Hatirlatiyor...
Yalnız dahada tuhaf olan,
tavan yapan raitingleri ile halkımızca izlenmesi ve katılımında olması...
Tabii Bunun Için De...
Bir Adet Geçmişinden Gelen Muhafazakar Misyonunu Unutmuş ünlü Sunucu şart...:evet
Rabbim akıl fikir versin....
ALLAHA EMANET OLUNUZ

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
bir ugur aslan bird eahmet hakan..

ikisinide cok severdim..ikisinide sildim....hele ahmet hakan..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm...
Nevincim...yazar herşeyi çok güzel analiz etmiş...
ne denirki bilmiyorumm...trajı komik bir durum
toplum olarak neler yapıyoruz...nelerle uğraşıyoruz...
Rabbim şaşırtmasın...
Allaha emanet ol kardeşim...
ve aleyküm selam meltemcim.evet allah yolundan ayırmasın ve şaşırtmasın.selametle...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm evet kardeşim bende çok şaşırdım. Uğur Arslanın ne işi var o kanalda. bırakın sunuculuk yapmayı o kanalda görünmesi dahi beni tiksindirdi afedersiniz.
Ama işte insanlar bilmeden çok beğeniyor. Bende çok beğeniyordum.
Deniz fenerinin arkasındaydım hatta göreve başladığımda yardım edeceğim diye düşünürdüm. BU kadar etkilerdi beni. ama şimdi görüyorumda çok çok şaşırıyorum.
Bir arkadaşımız Şoray uzundan ve Uğur beyden bahsetmiş. doğrudur bilemiyorum ama uğur beyi görüyoruz, inşaallah Şoray bey değerini düşürmez..Çünkü onuda çok beğeniyorum...

Topluma gelirsek. Toplumu bu televizyon illeti mahvetti kardeşim. Mahvetti güzel gençlermiz, mahvetti ailelerimizi, mahvetti toplumumuzu. Kardeşlerime hergün kızıyorum. biz dünyaya televizyon izlemeye mi geldik diyorum. ama işte kaldırıp atamıyorsun. bir gün inşaallah buda olacak.
ALLAHa emanet olunuz kardeşim
selam ve dua ile...

TEVHİD_GÜLÜ

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ve rahmetullah...
bu programı yapanlar izleyicilere kendilerinin kötü birşey yapmadıklarını öyle bir aşılamışlar ki benim cahil halkım da hemen ''''ALLAHIN EMRİNİ YAPIYORLAR VESİLE OLUYORLAR'''
ALLAHIM AFFET BİZLERİ NERDE HZ AİŞELER;NERDE HZ MERYEMLER;NERDE HZ FATIMALAR...
BENİM TUHAFIMA GİDEN KARDEŞLERİM BU TÜR REZİLLİKLERİ YAPANLAR ALLAHIN ADIYLA BAŞLIYORLAR İŞE...ALLAHIM AFFET KİRLİ DİLLERİMİZLE SENDEN YARDIM İSTEYEN BİZLERİ AFFET

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm evet kardeşim bende çok şaşırdım. Uğur Arslanın ne işi var o kanalda. bırakın sunuculuk yapmayı o kanalda görünmesi dahi beni tiksindirdi afedersiniz.
Ama işte insanlar bilmeden çok beğeniyor. Bende çok beğeniyordum.
Deniz fenerinin arkasındaydım hatta göreve başladığımda yardım edeceğim diye düşünürdüm. BU kadar etkilerdi beni. ama şimdi görüyorumda çok çok şaşırıyorum.
Bir arkadaşımız Şoray uzundan ve Uğur beyden bahsetmiş. doğrudur bilemiyorum ama uğur beyi görüyoruz, inşaallah Şoray bey değerini düşürmez..Çünkü onuda çok beğeniyorum...

Topluma gelirsek. Toplumu bu televizyon illeti mahvetti kardeşim. Mahvetti güzel gençlermiz, mahvetti ailelerimizi, mahvetti toplumumuzu. Kardeşlerime hergün kızıyorum. biz dünyaya televizyon izlemeye mi geldik diyorum. ama işte kaldırıp atamıyorsun. bir gün inşaallah buda olacak.
ALLAHa emanet olunuz kardeşim
selam ve dua ile...
ve aleykum selam yazdıklarınıza katılıyorum.yazarında dediği gibi çivimiz koptu ama nerden...allaha emanet olunuz

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ve rahmetullah...
bu programı yapanlar izleyicilere kendilerinin kötü birşey yapmadıklarını öyle bir aşılamışlar ki benim cahil halkım da hemen ''''ALLAHIN EMRİNİ YAPIYORLAR VESİLE OLUYORLAR'''
ALLAHIM AFFET BİZLERİ NERDE HZ AİŞELER;NERDE HZ MERYEMLER;NERDE HZ FATIMALAR...
BENİM TUHAFIMA GİDEN KARDEŞLERİM BU TÜR REZİLLİKLERİ YAPANLAR ALLAHIN ADIYLA BAŞLIYORLAR İŞE...ALLAHIM AFFET KİRLİ DİLLERİMİZLE SENDEN YARDIM İSTEYEN BİZLERİ AFFET

ve aleykum selam.sağolun yorumlarınız için.selametle kalın kardeşim.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleyküm selam.Doğrudur görünüşe aldanma diye bir laf vardır.Bu uğur arslan için çok iyi uydu..Allah birini şaşırtmaya görsün.Demekki o ve onun gibiler birtakım şeyleri haketmiyorlar..Selametle kalın.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm çok güzel bi konuya değinmişsin arkadaşım...
uğur arslan...
bende bir zamanlar beğeniyle dinlerdim onu ama şuanda görmek bile istemiyorum malum ortada yaptıkları...
bende o yaptığı rezilliklere sonunda dayanamayıp yaptığım bişeyi sizlerle paylaşayım...
birgün annem zaping yaparken o programa denk geldi...bir adam yaşı 30civarındaymış taliplerini bekliyo beyfendi...bir kız aradı....össye hazırlanan(!) tanışmak istiyorum dedi yaş daha 18...olursada okulu bırakıp evlenmeyi isterim demez mi...tabi bu durum karşısında adam biraz çekindi ve yok yaş küçük olmaz deyip geri çevirdi...kızda ısrar edince bu şuursuz iki sunucu demesinmi sen gel buraya biz seni evlendirelim diye...
gelde kızma yaptıklarına dediklerine bi bakarmısınız...genç bir kızı okumaya teşvik etmek yerine rezilce bir olaya alet ediyorlar...tabi bende çok sinirlendim bu durum karşısında açtım bilgisayarı netten rtüke girdim ve şikayet ettim aynen bu olayı...ama belliki işe yaramamış...eee talep işte...burası türkiye...
selam ve dua ile......
ve aleyküm selam katılıyorum sana.işte şöhret etkisi bu olsa gerek.allah akıl fikir versin ve ıslah eylesin

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşim Yazi Güzel Gerçekten..allah Yolunda Olmayani Yola Getirsin.fakat Onun Hakkinda Daha Fazla Konuşmayalim.çünkü Bu Bize Bişey Kazandirmaz.aksine Kaybettirir.onun Için Dua Etmek Daha Maksatli Bir Davraniş Olacaktir Sanirim...selametle....

çiğtanesi

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar zannetmiyorumki uğur aslanın sunduğu bu proğram seyredilsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt