Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değerli kardeşimiz "elifimbenim" Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. !!!!! HATİM ve DUA (2 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
Hala etkısındeyım desem..........Rabbım tum vefatetmıs musluman kardeslerımıze merhamet ve rahmet eylesın..................

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Canım ablam Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bende daha hala etksindeyim Allah ailesinin evlatlarının yar ve yardımcısı olsun Allah sabır dayanma gücü nasip etsin.

mir_erhan

Moderator
Her gün Okuduğum yasinlerin ve hayır olarak verebileceğim bir çöpün bile hayrına ortaksın ablam...
Rabbimiz rahmet eylesin sana...Mekanın Cennet olsun.. amin...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun...:Aduyunca şok oldum ne zaman vefat etti inanamıyorum mekanı cennet olsun bundan sonra dualarımda hep olacak

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bu başlığı yeni görüyorum..hayal meyal hatırlar oldum ama o kadar üzüldüm ki yıllardır tanıyormuşum gibi..Rabbim rahmet eylesin inşallah..kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe etsin inşallah..bu mübarek günün hürmetine okunan tüm hayır duaları ulaştırsın inşallah..şüphesiz hepimiz ruhumuzu Rahmana teslim edeceğiz..Rabbim hayırlı ömür hayırlı ölüm nasib etsin inşallah..gen.tr ailesini,yakınlarını,sevdiklerini cennet-ül firdevste Peygamber Efendimize komşu eylesin inşallah..Rabbim ailesine sabır versin,ablamıza rahmet eylesin inşallah..

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
10 ihlas 1 Fatiha 10 selavat okudum Allah kabul etsin inş. Mekanı cennet olsun...

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
o bnim gül ablamdı.canımdı yüreği yüreğime dokunan bırkaç kişi var burada .canını ver deseler verecek kadar sevdiğim bir kaç nadide insandan biriydi.ben ablama hayrandım hep o melek kalbiyle biliyormusun iyi oluyorum yazarken zorlanıyorum ama bunada şükür derdi.bir gün o pamuk kalbiyle bana dediki hiç unatmayacagımda serapcim çok mutluyum dedi neden ablam dedim bu hastalık beni ALLAHA yaklaştırdı artık daha güzel daha içten dua ediyorum.HİÇ İSYAN ETMİYORUM İNAN DEDİ.o an düşünmüştüm biz ufacık olaylarda daha doğrusu ben ufacık olaylarda hemen neden bu oluyor neden diyebildim.ama melek ablam hiç isyan etmedi.çok agladım ilk duyduğumda şu anda ağlıyorum ama dönüş güzeller güzeli RABBİME değilmi?RABBİM inşallah melek ablamı gül peygamlerimle komşu etmiştir ve gül bahçelerinde dolaştırıyordur.seni hiç untmayacağım melek ablam MEKANIN CENNET YOLDAŞIN GÜL KOKULU PEYGAMBERİN OLSUN İNŞALLAH

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
1 Fatiha, 3 ihlas okudum.

ALLAH rahmet eylesin.

Mekanı cennet kabri nur ile dolsun inşallah(Canım ablam seni hiç unutmadım he gün kalbimde gönlümde dualarımdasın yıllardır seninle can abla kardeştik yokluğuna inanki hiç alışamadım:()

_Tuva

Kayıtlı Kullanıcı
Ne gördüm onu nede tanıdım.Sadece dua vesilesiyle kalplerimiz bir oldu.Kalbi çok güzeldi eminim mekanıda o kadar güzeldir.Gözlerim doldu "Merhume" yazısını görünce,Allah gani gani rahmet eylesin. İnşallah "Kulum hoşgeldin" dediği kullarından olmuşsundur.Mekanın cennetin en güzel köşklerinde olsun :(

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
bu sayfa beni hep aglatir. ablam yuregimin yarisi, inşallah su an cennet bahcelerinde gul peygamberimlesindir. yoklugun dolmuyor. seni hiç unutmadim unutmayacagim.yuregim dualarim seninle

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH rahmet eylesin

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

ALLAH rahmet eylesin.

Mekanı cennet kabri nur ile dolsun inşallah.......

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
3 İhlas ve 1 Fatiha Okudum.

Mekanı Cennet Olsun Kabri Punnur Olsun. Allah Rahmet Eylesin.

.......

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

ALLAH rahmet eylesin.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
güel ablam için 3 ihlas bir fatiha okudum

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
bu sayfaya her geldiğimde her bu konuyu gördüğümde ağlarım. o kadar güzel bir insandıki.ben hep kendimden utanırım.çünkü en acı çektiği anda yazmakta bile zorlanırken ben mutlululuğu yakaladım.şükürler olsunn bu hastalığı veren RABBİME ben ALLAHA yaklaştıceğimm serabım derdi.acılarım hafifledi derdi. o güzel iman dolu yüreği,ölüme giderken bile şükrederek, ALLAHA yaklaştım şükürler olsun diyerek vefat eden muhteşem bir insandı.mekanın cennet olsun gül ablam.peygamberimiz komşun cennet bahçeleri ebedi yerin olsun.seni hep çok sevdim ve seve

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

ALLAH rahmet eylesin.

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH rahmet eylesin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt