Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

cvye yazılması gerekenler (1 Kullanıcı)

-TUANA-

Kayıtlı Kullanıcı
cvye yazılması gerekenler

--------------------------------------------------------------------------------

cv hazırlarken bilgisayar bölümleri , kullanabildiğin programlar yazılıyor

bu programlara hangi programlar , hangi konular yazılabilir ?
not: konuyu açacak yer bulamadıgım için buraya açtım :S

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
:: Kullanılan Programlar
:: Programlama Dilleri
:: İşletim / Ağ Sistemleri
:: Veri Tabanı
:: Kullanılan Kurumsal Uygulamalar
:: Kullanılan Ofis Araçları

Bu konuların altında yüzlerce konu bulabilirsin.

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
microsoft office programları olabilir kardeşim.

örneğin : WORD - EXCEL - POWERPOINT ...

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

cvnizde dolduracağınız bilgisayar bilgileri bölümü, sizin iş tecrübeniz ve başvuracağınız pozisyonlarla da yakından ilgilidir. Muhasebe tecrübeniz varsa, bildiğiniz ve işinizde kullandığınız ya da yeni işinizde kullanmanız muhtemel muhasebe yazılımlarını ön plana çıkartmanız gerekirken; yeni mezunsanız ofis programlarına ve yaptıysanız staj programlarında ön bilgisini edindiğiniz yazılım programlarından bahsedebilirsiniz.

eğer üniversite öğrencisi iseniz, okulların kariyer kulüpleri vasıtasıyla 1-2 günlük bilgisayar eğitimleri oluyor zaman zaman, bilseniz bile mutlaka katılın, sertifika alırsınız. Böyle bir şansınız yoksa İstanbulda iseniz İSMEK'in bilgisayar kurslarını tavsiye ederim, hem ücretsiz hem de sonunda sertifika alma şansınız var.

artık işverenler için, CVnize ya da iş başvuru formuna "iyi word, iyi excel, iyi ingilizce" diye yazılması bir anlam ifade etmiyor, bu bilgileri nerede öğrendiğinizi sorguluyorlar, sertifika gibi elle tutulur bir belgeniz olması sizi az da olsa bir adım öne çıkartabilecektir.

çok uzattım, kusura bakmayın, ancak şunu söylemeden de geçemeyeceğim; word, excel yazdıktan sonra ayrıca ofis programları demeyin başvurunuzda, bunlar zaten ofis programları içerisinde yer alır. Hoş gözükmeyen ve sık yapılan bir hatadır,

selam ve dua ile, hayırlı geceler, Allah'a cc emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt