Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cuma'nız Mübarek Olsun Dostlar (1 Kullanıcı)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
(¯`v´¯)
`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ .·´ ¸¸.·¨¯*Selamun aleyküm ; Cumamız mübarek olsun arkadaşlar..İbadetleriniz makbul ,dua ve tevbeleriniz kabul, sağlığınız daim , kazancınız bereketli , kalpleriniz ve evleriniz huzurla dolsun inşaALLAH...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam ve rahmetullah...

Ve aleykum selam ve rahmetullah...

(¯`v´¯)
`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ .·´ ¸¸.·¨¯*Selamun aleyküm ; Cumamız mübarek olsun arkadaşlar..İbadetleriniz makbul ,dua ve tevbeleriniz kabul, sağlığınız daim , kazancınız bereketli , kalpleriniz ve evleriniz huzurla dolsun inşaALLAH...

282721_10150253530246247_219923151246_7662354_1027863_n.jpg

YA RABBİ

CUMA'YI EN BEREKETLİ GÜN YAPTIĞIN GİBİ,

BİZİ DE O GÜNÜN BEREKETİYLE BEREKETLENENLERDEN EYLE!

Cuma'mız Mübarek Olsun iNŞAALLAH..

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleykum selam.

Es selamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu. Hayırlı, bereketli cumalar.
Hepimiz için canabı rahmandan rahmet, magfiret ve bağışlanma diliyorum.

Cuma fakirlerin haccıdır. Hz. Muhammed (a.s)

5pmpa8.jpg

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı
180740_202905733053342_180524775291438_863626_6744634_n.jpg

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım! Günahlarımı, bilgisizlik yüzünden yaptıklarımı, haddimi aşarak işlediğimkusurlarımı, benden daha iyi bildiğin bütün suçlarımı bağışla!

Allahım! Ciddî ve şaka yollu yaptıklarımı, yanlışlıkla ve bilerek işlediğim günahlarımı affeyle! Bütün bu kusurların bende bulunduğunu itiraf ederim.

Allahım! Şimdiye kadar yaptığım,bundan sonra yapacağım, gizlediğim ve açığa vurduğum, ölçüsüz bir şekilde işlediğim ve benden daha iyi bildiğin günahlarımı affeyle!

Öne geçiren de sen, geride bırakan da sensin. Senin gücün her şeye yeter.

(Buhârî, Daavât 60; Müslim, Zikir 70)

T

tevbekarım

180740_202905733053342_180524775291438_863626_6744634_n.jpg

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım! Günahlarımı, bilgisizlik yüzünden yaptıklarımı, haddimi aşarak işlediğimkusurlarımı, benden daha iyi bildiğin bütün suçlarımı bağışla!

Allahım! Ciddî ve şaka yollu yaptıklarımı, yanlışlıkla ve bilerek işlediğim günahlarımı affeyle! Bütün bu kusurların bende bulunduğunu itiraf ederim.

Allahım! Şimdiye kadar yaptığım,bundan sonra yapacağım, gizlediğim ve açığa vurduğum, ölçüsüz bir şekilde işlediğim ve benden daha iyi bildiğin günahlarımı affeyle!

Öne geçiren de sen, geride bırakan da sensin. Senin gücün her şeye yeter.

(Buhârî, Daavât 60; Müslim, Zikir 70)

Amin..Amin...Amin...Allah arzı olsun
Cumamız hayırlara vesile olsun inşallah...selam ve dua ile

NSBBZN

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı Cumalar.Rabbim Razı Olsun...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
HAYIRLI CUMALAR....

Cumanın kıymetini bilenlerden olmak duası ile....
Selametle....

megapixel

Kayıtlı Kullanıcı
Kişinin malayani (boş) şeyleri terki İslam'ının güzelliğinden ileri gelir.
(Tirmizi, Zühd 11)
Hayırlı cumalar

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleykum selam.

Es selamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu. Hayırlı, bereketli cumalar.
Hepimiz için canabı rahmandan rahmet, magfiret ve bağışlanma diliyorum.

Cuma fakirlerin haccıdır. Hz. Muhammed (a.s)

5pmpa8.jpg

DiLaRa_I NuR

Kayıtlı Kullanıcı
"ALLAH'ım! Başlayacağım bu yeni gün için senden hayırlar diliyorum ve bugünün içindeki şerlerden sana sığınıyorum. Günah işlemekten, bir kuluna haksızlık etmekten, zulüm görmekten sana sığınırım! Korkaklıktan, tembellikten, acizlikten, cimrilikten, hastalıktan, bunaklıktan, şirkten, kabir azabından ve diğer dünyevi, u...hrevi kötü hal akibetlerden sana sığınırım!"

Cuma günü hürmetine dualarımızı kabul eyle Ya Rabb!

"ALLAH'ım! Kazancımı helal kıl, beni kanaat ehli yap! Benden razı olmadıkça beni dünyadan çıkarma!"

"ALLAH'ım! İlmimi çoğalt, hidayet verdikten sonra kalbimi batıl inançlara kaydırma."

"Ey Rabb'imiz! Biz iman ettik. Bizim günahlarımızı bağışla ve bizi o ateşin azabından koru!"
[ AMİN ]
CUMANIZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR....

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı
301560_259384154083115_216887948332736_861873_4291544_n.jpg

Ey üzüntüleri gideren, kederlere son veren! Ey dünyada da, ahirette de Rahman ve Rahîm olan! Muhammed ve Âl-i Muhammed’e salât eyle ve üzüntümü gider, kederime son ver. Ey Bir! Ey Tek! Ey Samed (ihtiyaçlar için başvurulan mutlak gani)! Ey doğurmamış, doğmamış ve dengi olmayan (yüce Allah)! Beni tüm inananları koru, temizle ve üzüntümüzü gider....AMİN.

Hayırlı ve bereketli Cumalar Olsun İnşallah.

T

tevbekarım

hac yolcuları binbir telaşla mutlulukla Kabe-i Muazzama ya ve Resulullah'ın beldesine gitmeye hazırlanırken içim sızlıyor bu senede gidenler arasında değilim:( içim ince ince sızlıyor hemde...Rabbim ben fakirim kulun senden eman bekler...bizede nasip et Ya Rabb...Efendim gözümün nuru Aleyhiselatü vesselam buyuruyor ya Cuma fakirin haccıdır...bugünü mübarek eyle dualarımızı tevbeleremizi arafatta yapılan dualara tevbelere kat Ya Erhamürrahimin...Cumanız mübarek olsun

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
[sıze=4][ı]hac yolcuları binbir telaşla mutlulukla kabe-i muazzama ya ve resulullah'ın beldesine gitmeye hazırlanırken içim sızlıyor bu senede gidenler arasında değilim:( içim ince ince sızlıyor hemde...rabbim ben fakirim kulun senden eman bekler...bizede nasip et ya rabb...efendim gözümün nuru aleyhiselatü vesselam buyuruyor ya cuma fakirin haccıdır...bugünü mübarek eyle dualarımızı tevbeleremizi arafatta yapılan dualara tevbelere kat ya erhamürrahimin...cumanız mübarek olsun[/ı][/sıze]

amin amin amin..........
Allah razı olsun canım kardeşim.
Tüm gönül dostlarımız cuması mübarek olsun.
Hayırlara vesile olsun.
Selametle kalın.

hacer_fatih

Kayıtlı Kullanıcı
Cumanız Mübarek Olsun Kardeşlerim.
Dualarımızda birbirimizi unutmamak umuduyla
En Güzele Emanet olun Can Kardeşlerim

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Cuma müminlerin bayramıdır.
Cuma günü yapılan ibadetlere enaz, iki kat sevap verilir. Ve yine cuma günü işlenen günahlar da iki kat yazılır.
Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki;
Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan daha kıymetlisi, günahlar içinde de, Cuma günü ve gecesinde işlenilenden daha kötüsü yoktur. [Ramuz]
Cuma günü günah işlemeden geçerse, diğer günler de selametle geçer.[İ.Gazali]
Allah bütün müslümanların cumasını hayırlı ve bereketli kılsın, dualarımızı kabul olunanlardan eylesin.
CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN....

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
cumamız mübarek olsun.Rabbim günahlarımızı affeylesin.tekrarlarından sakındırsın inşallah

esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt