Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çokkkkkkkkkkk mutluyummm!!!!!! (2 Kullanıcı)

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: çokkkkkkkkkkk mutluyummm!!!!!!

WALLA BRAVO NE GÜZEL BİŞEY YAPMIŞINIZ DOSTLUK PEKİŞTİRMİŞİNİZ BENDE BİRARAYA GELMEK İSTERİM SİZLERLE YA BENCE ÇOK GÜZEL OLUR ÖLE GÜZEL Bİ SOHBET OLURKİ DOYUM OLMAZ BU SOHBETE BEN ARKADAŞLARIMLA BİR ARAYA GELDİĞİMDE DİNİ KONULARDAN KONUŞMAYI ÇOK İSTERİM AMA MALİSEFKİ BU OLMUYOR OYSAKİ KARŞILIKLI DİNİ MUHABBETLERDEN BAHSETMEKTEN SON DERECE HAZ ALIYORUM BUNU AİLE İÇİNDE YAPABİLİYORUZ AMA DİLERDİMKİ ARKADAŞLARIMLADA OLSUN NEYSE CİDDEN ÇOK SEVİNDİM SİZİN ADINIZA BİZLEREDE NASİP OLUR İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE....

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Ecrin Hicran yazdı:
VEYS yazdı:
Abla senin adına çok sevindim güler kardeşim le konuşurken kendisi söyledi selamı almıssındır umarım.Bu gibi tanışmalar dostluk baglılıklarını artırır ve ayrı bı renk katar.Ama abla sana bi şeyide söylemeden geçemiyecem fatma sitem üstüne sitem yağdırıyordu :):):)
:D:D:D:D:D:D:D:DFATMA CANIM KARDEŞİM..YAW ETME EYLEME..SİZ YAKINSINIZ,İSTEDİĞİNİZ ZAMAN GÖRÜŞÜRSÜNÜZ..KISKAANMANA GEREK VAR MI YA...VEYSEL KARDEŞİM İNŞALLAH GÜZEL TESELİ VERMİŞTİR SANA...:D:D:D:D
VEYSEL VE TESELLİ.OANCAK SÖNMÜŞ ATEŞİ KÖRÜKLER BE.ÇATLA DİYORDU HABİRE...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
ne güzel bir durum ben yazın ist. gelince siteden arkadaşlarla görüşmeyi düşünüyorum inş.aeo;)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
VEYSEL VE TESELLİ.OANCAK SÖNMÜŞ ATEŞİ KÖRÜKLER BE.ÇATLA DİYORDU HABİRE...
:D:D:D:D:D:DKARDEŞİM YA OLACAK O KADAR AMA DEĞİL Mİ? YA ONUDA YAPMASAYDI:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt