Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

CoK Günahkardim!!! (1 Kullanıcı)

KraLL

Kayıtlı Kullanıcı
Slm aleyküm cümleten arkadaslar,az kafanizi agritcam hakkinizi helal edin ama sizlerle paylasmak istedim ..ben cok günahkar biriydim ..sürekli alkol alan gece gündüz eglence de gezen ,insanlara iyi davranmayan ,sürekli kötülük düsünen ,sürekli küfür kullanan,oruc tutmayan ,namaz kilmayanin biriydim,hatta ben allaha bile karsi gelmisimdir,anlatirken kendimden utaniyorum ama paylasmak istedim bunu sizle ...neyse anlicaniz tam bir aciz günahkardim.taki töbe edip muhammedin kokusunu alana kadar :((
arkadaslar rüyamda hayatimda bazi mücizelerle karsilastim herseye tövbe ettim allahima söz verdim ve onun yoluna girdim cok rahatim cok huzurluyum ve su anda peygamberimin aski ile yasiyorum bizim icin rabbine diz cöken peygamberime özlem duyuyorum..onun cok güzel bir kokusu var .
Arkadas kisa bir aciklama yaptim sizlere belirtmek istedigim sadece su Allah ve resullah yoluna er gec girdim cok mutluyum ...herkese slm aleyküm eywallah..

Sterliçya

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyku selam güzel kardeşim. zamanında yasanmış bazı amellerimiz var elbet önemli olan nasuh tövbesiyle tövbe etmektir.acizane fikrim. bu yapılmış olan fillere şahit tutmayalım inş.....daim zikir ahvaliyle meğul olmak dileğiyle...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim...maşALLAH.ALLAH cc yolunuzda daim eylesin sabit kılsın...iyi insanlarla karşılaştırsın...bu yolda ömür adayan hizmet veren halis kullarınla oturup kalkmayı nasip etsin....sizin adınıza ALLAH cc rızası için mutlu oldum..ALLAH cc cümlemizin yar ve yardımcısı olsun...selam ve dua ile kalın selametle kardeşim....

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleykum kardesim.senin adina ne kadar mutlu oldum anlatamam,masaAllah...Alllah sastrmasin ve Efendimizi gormek gercek muthis birsey hele ki kokusunu hissetmek ne mubarek bisey,O guzelligi gorupte O mubaregi hissetmek....
Rabbim her mumine yasattirsin...amin...selam ve dua ile...

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
A.s. Kardeşim Zararin Neresinden Dönersen Kardir Rabbim Hepimizi Doğru Yoldan Ayirmasin Amin Dualarla...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamıun aleyküm ne kadar şanslı oldugunuzun inşaallah tam amlamıyla farkına varmışsınızdır ALLAHU TEALA tövbe etmeden de sizi yanına alabilirdi o zaman herşey için cok geç olurdu ama sizin kalp gözünüzü açmış o istemeseydi aslaALLAH diyemezdiniz inşallah tövbeniz daim olur RABBİL ALEMİN BİR DAHA ŞAŞIRTMASIN ALLAHA EMANET OLUN

nesrin_77

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleyküm.
Allah ( cc ) cümlemizin yolunu daim etsin inşallah.
Allah' a ( cc ) ısmarladık.

ELANURSİMGE

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim nasıl sevindim bir bilsen tövbe etmene rabbim tövbende muhaffak eylesin yolun aydınlık ömrün sağlık ve sıhhatli olsun esselamün aleyküm

ebul

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten sizin adınıza çok mutlu oldum allah herkese nasip etsin.

derya86

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum Selam Kardeşim Rabbim Bir Daha Saptirmasin Inşallah. Ne Mutlu Doğru Yolu Bulmuşsunuz. Inşallah Rabbim Sizin Durumunuzda Olan Tüm Kardeşlerimize Sizin Gibi Tövbe Edip Alinlari Secdeye Deyen Kullarindan Olmayi Nasip Eylesin.rabbimize Emanet Olun.

nur_en_nur

Kayıtlı Kullanıcı
Nice Yerlerden Nice Makamlara Gelinmiştir ör:bişr-i Hafii Hz ömer Hz Zeynebin Eşi Daha Neler Neler Bu Geldiğin Makamin Kiymetini Bil Ve Yoluna Devam Et Inşaallah Daha Nice Yollar Katedeceksin.... Rabbimin Büyük Bi Imtihanini Geçmişsin Ne Mutlu Sana Abim... Hayir Ve Dualarinda Bizleride Unutma Inşaallah...selametle

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Allah yolunuzu açık etsin inşallah .....geçmişi sizin gibi olan herkezi Allah hidayete erdirsin inşallah....selametle

Nikko

Kayıtlı Kullanıcı
Esselâmınaleyküm ve rahmetullahi veberakatuhu.

Nikko

Kayıtlı Kullanıcı
Esselâmınaleyküm ve rahmetullahi veberakatuhu.

[youtube]Ql5z1sxYZE0[/youtube]

--- İMAM-I AZAM'IN DUASI

O yüceler yücesine isyan ettim. Günahlar içine düştüm. Biliyorum yapmamam gerekirdi. O gerçek bir sahiptir. O terbiye edendir. O çok merhametli olandır. O bağışlayandır. Allah her şeye gücü yetendir ve kul muhtaç oldukça çokça verendir. Ey Mennan olan Rabbim! İstemeden de veren sensin, kul sıkışmasa da veren sensin. Ey beni yaratan! Bak senin için gözlerim yaşarıyor. Senin için ağlıyorum. Sen de tevbemi kabul et. Hatalarımı bağışla. Ya Rabbi… isyanımla, nefsime mağlup oldum. Bilemiyorum ki bunun sonunda kurtulacak mıyım? Yoksa helak mı olacağım? Evet evet günahlarım günden güne artıyor. Diğer yandan ömrüm günden güne azalıyor… farkındayım. Sana yöneldim. Allah'ım! İşte şimdi ölüm yatağında insanların önünde uzanmışım. Bu zayıf kuluna merhamet et, Ey Merhamet edicilerin Sahibi! ---

beyzanurekin

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim rabbim geçmişteki vede gelecekteki bütün günahlarınızı bağıslasın...AMİN...ALLAHA EMANET OLUN...

melay

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm kardeşim çok isabetli karar vermişsin yüce Allah mafiretini üzerimizden ayırmasın allah emanet ol yolundan ayrılma kazanan sen olacaksın

MeHMeT KoÇ

Kayıtlı Kullanıcı
KoNYa BüYüKKoYuNCU LiSeLeRi FeTHuLLaH GüLeN
Ancak bundan sonra tevbe edip kendini düzeltenler başka. Şüphesiz ki ALLAH çok bağışlayan ve çok esirgeyendir.
Ali İmran Suresi Ayet:89

selamun aleykum kardeşim ne mutlu Allah seni doğru yola iletmiş bundan sonra ki yaşantında layıkıyla kulluk yapnan dileğiyle ALLAH'a emanet ol

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yolunuzu açık etsin inşallah .....geçmişi sizin gibi olan herkezi Allah hidayete erdirsin inşallah....selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt