Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çok etkileyici!!! (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM NE BÜYÜKSÜN .ETKİLENMEMEK NE MÜMKÜN KARDEŞİM.ALLAH RAZI OLSUN

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam
Rabbim çok büyük şu minicik bebeğini annelerin karnında büyüyüp gelişmesini sağlıyor hamileliğim aklıma geldi çok duygulandım benim bebeğime 5 aylık hamileyken ilk hareketini hissetmiştim çok heyacanlanmıştım bu resmi görüncede öyle oldum çok güzel bi duygu Rabbim tüm bayanlara yaşatsın bunu

leni

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam
Rabbim çok büyük şu minicik bebeğini annelerin karnında büyüyüp gelişmesini sağlıyor hamileliğim aklıma geldi çok duygulandım benim bebeğime 5 aylık hamileyken ilk hareketini hissetmiştim çok heyacanlanmıştım bu resmi görüncede öyle oldum çok güzel bi duygu Rabbim tüm bayanlara yaşatsın bunu

en büyük hayalim bu ne büyük lutuf ne büyük ayrıcalıktır o karnında başka bir insanı taşımak ona hayat wermek gün be gün büyüdüğünü hareketlendiğini hissetmek we en sonunda onu kucklayabilmek amin kardeşim RABBİM tüm bayanlara hepimize yaşamayı nasip eder inşallah hayırlı günler

pecelim68

Kayıtlı Kullanıcı
évet cok etkiliyici bir durum
paylasim icin tsk

gopist

Kayıtlı Kullanıcı
evet çok etkileyeci teşekkür

ahirete_yolculuk

Kayıtlı Kullanıcı
paylasimin icn allah razi olsun cok etkileyici eline ve emegine saglik kardesim

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı