Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cok Düsündüm.. (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan ceylin2009
  • Başlangıç tarihi
C

ceylin2009

Bu konuyu sizlerle paylasmayi cok düsündüm,ne kadar dogru paylasmak onuda bilmiyorum ama denir yaa hep niyet benim niyetimi Allahc.c. biliyor...

hayli zaman önce dualarimi her aksam eksik etmiyordum..ama her dua ettigimde dogru olmam gerekirki birseyler diliyordum Rabbimden,bir aksam dualarimin sonunda yasin suresini 11 kez okudum ve okurken; Seytan iste!icimden bir ses-Peygamberimize ne mutlu ki,Cebrail a.s. in indirdigi ayetleri hemen ezberliyor insanlara iletiyordu dedim..yani ona verilen o kudrette imrendim. Allahim beni Affet.O aksam yatarken hic birsey dilemedim --Rabbim ben senden hic birsey dilemiyorum SENI COK AMA COK SEVIYORUM SADECE Seni cok sevdigim icin okudum dedim ve yattim...Rüyamda.....Arabistanda bir cöldeydim baya bir uzagimda,iki tas üstüne oturmus ,iki insan gördüm,yüzü bana dönük olan ak sacli ve sakaliydi onun sag tarafinda oturan o nurlu yüz 30 35 yas arasiydi..Yasli adam (40-50) yas arasiydi bana gel dedi ve sol tarafindaki tasa oturttu ellinde Kuran-i Kerim Vardi ..ben saskin saskin kim olduklarini merak ederek sordum ilk olarak cevap vermedi ikincisinde(INANIN SU AN YAZARKEN DAHI YÜREGIM YERINDEN CIKICAK GIBI)Ben Ebu Bekirim Dedi sag tarafimda oturan ise Hz.Muhammed s.a.s ..........

Kurani-kerim i acti ve Yasin Suresini Sahadet Parmagiylan Gösterdi ben saskinlik icinde Hz.Muhammedes.a.s. Baka Kalmistim birden bana Hz.Muhammed s.a.s.oku oku oku dedi.Ebu Bekir a.s. Sahadet Parmaginlan Yasin Suresini Gösterdi beraber Yasin suresini okuduk uyandim Saat sabahin 5.30 idi....

Ve Bundan 1 AY önce evde kiz arkadasimlan baya uzun bi din hakkinda sohbet ettik,gece bende kaldi..gec vakit yattik bayada yorgun ve uykuluydum..uykudayken o yorgun halimlen birden bir nefes hissetim yada bana uyanmami söyliyen bir ses hayal meyal bembeyaz giyinmis orta yasli bir adam gördüm sacima ellini degdirmeden ellini kafama koydu yüzünü hafifce benim gözlerimi actigimi görünce dönderdi ben buna ragmen korkmadim sanki huzur buldum ve gözlerimi geri kappatim sabaha kadarda derin uyudum..

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ne kadar güzel bir rüya görmüşsün tüylerim diken diken oldu ama bu tür rüyaları anlatmak pek doğru değil bildiğim kadarıyla bi daha görünmezmiş diye duymuştum hayırlı geceler...

C

ceylin2009

kardeşim ne kadar güzel bir rüya görmüşsün tüylerim diken diken oldu ama bu tür rüyaları anlatmak pek doğru değil bildiğim kadarıyla bi daha görünmezmiş diye duymuştum hayırlı geceler...

Niyettim insanlara, o güzel yüreklere birseyler iletebilmek tabiyki dogruyu yanlisi Allahc.c. bilir..eyerki birseyler iletebildiysem bu rüyamlan birilerine bu beni dahada mutlu eder...

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
Niyettim insanlara, o güzel yüreklere birseyler iletebilmek tabiyki dogruyu yanlisi Allahc.c. bilir..eyerki birseyler iletebildiysem bu rüyamlan birilerine bu beni dahada mutlu eder...

sakın yanlış anlama kardeşim bunu seni eleştirmek için söylemedim bildiğim bişeydi o yüzden paylaşmak istedim niyet önemli tabiki,ben cok etkilendim mutlu oldum sende mutlu ol kardeşim dua ile....

C

ceylin2009

icin rahat olsun ben anliyorum söylemek istedigini zaten kolay kolay kirilmam haklisin,beni düsünerek yazmissin . Allah senden Razi Olsun Kardesim,ne biliyim belkide cahilik benim kusurum olduysa ben özür dillerim tabiyki,ilaki paylasmak istedim...

Allah yar ve Yardimcimiz Olsun..

ramora

Kayıtlı Kullanıcı
tüylerim diken diken oldu... ne mutlu size ki o huzuru yaşamışsınız... rabbim o büyük günde de nasip etsin bunu bir kez daha inşallah...

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
özür dileyecek bişey olmadı ki kardeşim RABBİM sendende razı olsun...:)

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.Ceylin kardeşim.Çok güzel bir rüya görmüşsünüz maş.Rabbim daim etsin inşaallah.
Biliyorsunuz,peygamberiizin bir hadisi var;''Kim beni rüyasında görürse bilsinki ben oyum,şeytan benim kılığıma giremez'''
İnşaallah sizin gördüklerinizde aynen Efendimiz S.A.V dir.
Ne mutlu size kardeşim.

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
''Kim beni rüyasında görürse bilsinki ben oyum,şeytan benim kılığıma giremez'''
esSELAMU ALEYKÜM GÖNÜLDAŞIMIZ...
Allahcc mübarek eylesin...
Allahcc hayırlara vesile eylesin...
NİMETE ŞÜKÜR GEREK... KARDEŞİMİZ SİZE GELEN ALLAHCCÜN BU NİMETİNE BİNLER ŞÜKÜR..
Allahcc yar ve yardımcınız olsun gönüldaşımız..
Allahcce emanet olasınız...
O en güzel vekildir...
BESMELE...SELAM...DUA..

C

ceylin2009

''Kim beni rüyasında görürse bilsinki ben oyum,şeytan benim kılığıma giremez'''
esSELAMU ALEYKÜM GÖNÜLDAŞIMIZ...
Allahcc mübarek eylesin...
Allahcc hayırlara vesile eylesin...
NİMETE ŞÜKÜR GEREK... KARDEŞİMİZ SİZE GELEN ALLAHCCÜN BU NİMETİNE BİNLER ŞÜKÜR..
Allahcc yar ve yardımcınız olsun gönüldaşımız..
Allahcce emanet olasınız...
O en güzel vekildir...
BESMELE...SELAM...DUA..

Sükür Ya Rabbim,Amin...

semra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Ayy rabbim inşallah bu güzel rüyayı hepimize nasip eder okurken bile heyacanlanıyor duygulanıyor insan ayy keşke bende böyle rüya görsem

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeş çook şaşırdım allah hayırlısını versin

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
bu konuyu sizlerle paylasmayi cok düsündüm,ne kadar dogru paylasmak onuda bilmiyorum ama denir yaa hep niyet benim niyetimi allahc.c. Biliyor...

hayli zaman önce dualarimi her aksam eksik etmiyordum..ama her dua ettigimde dogru olmam gerekirki birseyler diliyordum rabbimden,bir aksam dualarimin sonunda yasin suresini 11 kez okudum ve okurken; seytan iste!icimden bir ses-peygamberimize ne mutlu ki,cebrail a.s. In indirdigi ayetleri hemen ezberliyor insanlara iletiyordu dedim..yani ona verilen o kudrette imrendim. Allahim beni affet.o aksam yatarken hic birsey dilemedim --rabbim ben senden hic birsey dilemiyorum senı cok ama cok sevıyorum sadece seni cok sevdigim icin okudum dedim ve yattim...rüyamda.....arabistanda bir cöldeydim baya bir uzagimda,iki tas üstüne oturmus ,iki insan gördüm,yüzü bana dönük olan ak sacli ve sakaliydi onun sag tarafinda oturan o nurlu yüz 30 35 yas arasiydi..yasli adam (40-50) yas arasiydi bana gel dedi ve sol tarafindaki tasa oturttu ellinde kuran-i kerim vardi ..ben saskin saskin kim olduklarini merak ederek sordum ilk olarak cevap vermedi ikincisinde(ınanın su an yazarken dahı yüregım yerınden cıkıcak gıbı)ben ebu bekirim dedi sag tarafimda oturan ise hz.muhammed s.a.s ..........

kurani-kerim i acti ve yasin suresini sahadet parmagiylan gösterdi ben saskinlik icinde hz.muhammedes.a.s. Baka kalmistim birden bana hz.muhammed s.a.s.oku oku oku dedi.ebu bekir a.s. Sahadet parmaginlan yasin suresini gösterdi beraber yasin suresini okuduk uyandim saat sabahin 5.30 idi....

ve bundan 1 ay önce evde kiz arkadasimlan baya uzun bi din hakkinda sohbet ettik,gece bende kaldi..gec vakit yattik bayada yorgun ve uykuluydum..uykudayken o yorgun halimlen birden bir nefes hissetim yada bana uyanmami söyliyen bir ses hayal meyal bembeyaz giyinmis orta yasli bir adam gördüm sacima ellini degdirmeden ellini kafama koydu yüzünü hafifce benim gözlerimi actigimi görünce dönderdi ben buna ragmen korkmadim sanki huzur buldum ve gözlerimi geri kappatim sabaha kadarda derin uyudum..
Allahuekber...Allahuekber...Allahuekber...

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Uğruna alemler yaratılan mübarek zat-ı muheterem, iki cihanın serveri, rahmet güneşimiz Hz.Muhammed Mustafa s.a.v.'in nur yüzünü görmeyi Rabbim bizlerede nasip etsin inşallah.

tebessümet

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah nasıl güzel bir rüya maşallah:)

HilserSeN

Kayıtlı Kullanıcı
Ceylin2009 İlk önce hayır olsun diyelim Cok güzel bir rüya görmüssün ..yalnız bende anlatılamz diye biliyorum bidaha görünmezmiş Kendimden biliyorum cunku bende görüp anlatmısıtm .Bidaha görmek nasip olmadı ...

C

ceylin2009

Ceylin2009 İlk önce hayır olsun diyelim Cok güzel bir rüya görmüssün ..yalnız bende anlatılamz diye biliyorum bidaha görünmezmiş Kendimden biliyorum cunku bende görüp anlatmısıtm .Bidaha görmek nasip olmadı ...

haklisin arkadasim,ama dedimki icinde süphe olan insanlara bir örnek olsun,evet birdahada hic böyle bir rüya görmedim ,görememde belki Allah c.c. bilir.....umarimki kalbinde ihlasla dua eden, Allahinc.c. varligina ve Hz.Muhammed s.a.s.in bizlere gönderilmis son peygamberimiz olduguna inan tüm kalplere böyle bir rüyayi göstermeyi nasip eder insallah..Amin

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
defalarca okudum nekdara mübarek bir rüya görmüşsün kardeşim ya ne güzel ya o mertebeye ulaşabilmişsin yani peygamberimizi rüyada görme mertebesine yolun açık olsun rabbim hep yanında olsun ..ama arkadaşım rüyada nedenmek istendi acaba pek anlayamadım ne anlam çıkardın bundan affınıza sığınınarak soruyorum yaşımdan dolayı pek anlamamış olabilirim allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt