Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çok acil yardıma ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olunuz (1 Kullanıcı)

pismanlik

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar..bundan 2 ay öncesine kadar hiçbir sorunum yoktu taki bir arkadaşımla tanışana kadar.arkadaşım erkekti ve bende erkeğim arkadaşımla normal konuşurken bana kendine aşık olan bi cin olduğunu söyledi ve dalga geçip inanmadım ama merak ettim bende hevesle istedim acaba gerçekmi diye ve benim kendime aşık olan cinim nerde diyip geceleri allaha yalvarıp onu görmek istiyordum ve istediğim olmuştu o bana kendini hareketlerle anlatamıcağım bir çok şeyle kendini gösterdi inanın o kadar korktumki anlatamam ben korkumdan birdaha bunu görmek bile istemedim gelmemesi için yalvarıyordum ama artık çok geçti ve gerçekten bana aşık olmuştu cin rüyalarımdan eksik olmuyordu ve çok sevdiğim sevgilimden bile uzaklaşmıstım hatta ondan nefret etmem için aklıma girdi o kadar şey yaptımki inanabilirmisiniz sabun büyüsü yaptırdım kıza kız şuanda eriyip gidiyor ve her gece onu görüp korkuyu ölümü tadıyorum arkadaşlar ben bi hata yaptım lütfen beni kurtarın hergece rüyamda oluyor yanımda hissediyorum onu artık geceleri uyurken kalkamıyorum nereye baksam böyle küçücük up uzun bi yolda kaşrıma çıkıyor tüylerim ürperiyor uyanmak istiyorum kalkmama izin vermiyor gözlerim açık ama kafamı kaldıramıyorum yastıktan bu karabasan olmadığına eminim lütfen dalga geçmeyin veya sen kaşındın çek şimdi acısını demeyin ben bi hata yaptım ve hatamın bedellerine katlanmak istemiyorum çözüm istiyorum onu artık görmek istemiyorum kurtarın beni..hiçbir hoca bana vefk vb şeyler yapmıyor sana yardımcı olamam diyip gönderiyorlar sabun büyüsü papaz büyüsü çeşitlerinden olduğundan dolayı çok ağır cezalandırıldığımı ve musallat olduğunu midemdeki cinin çıktığını ama kalbimdekinin çıkamıcağını söylüyorlar çıkartamıyorlar.yardımcı olun para önemli değil sadece bunu hissetmek istemiyorum artık ve yaptırdığım sabun büyüsü çok acımasız bi ölünün yıkandığı sabun ile yapılıp 40 iğnenin hepsinin düşmesine az kalmıştır..

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim söylediklerinize inanmak güç. Ancak böyle bir şey yaşadıysanız öncelikle cinlerin var olduklarını bilmeniz lazım gelmeliydi. Dahası cinlerinde bir aile bir hayat sürdüklerini, onlarında Allaha ibadet ettiklerini bilmeniz gerekirdi. İlk iş siz o varlıklarla dalga geçmişsiniz.

Söylediğini büyüler ile ilgili bir şey bilmiyorum. Tek bildiğim Allahu tealanın ve peygamberimizin büyü yapan lanet ettiğidir. Yaptığın hataya karşılık böyle bir sıkıntı yaşıyor olabilirsin. Ancak ne para, ne pul, nede nefesi güçlü bir hoca, Allahu teala senin kurtuşunu dilemediyse bunların hiç biri bir işe yaramazlar.

Sana tek tavsiyem. Salih bir kalp ile tevbe et. Yaptıklarından, hatalarından dön. Göz yaşı dök. Bu güne kadar rabbin için dökmediysen, artık dök. Namazını dosdoğru kıl. Allahın zikrine, allahın ipine sarıl. Allah senin kalbindeki pişmanlığı senden de iyi bilir.

Unutmaki seni affedecek olan kişi sadece allahu tealadır. Allahu teala günahlarımızı affetsin.

pismanlik

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim söylediklerinize inanmak güç. Ancak böyle bir şey yaşadıysanız öncelikle cinlerin var olduklarını bilmeniz lazım gelmeliydi. Dahası cinlerinde bir aile bir hayat sürdüklerini, onlarında Allaha ibadet ettiklerini bilmeniz gerekirdi. İlk iş siz o varlıklarla dalga geçmişsiniz.

Söylediğini büyüler ile ilgili bir şey bilmiyorum. Tek bildiğim Allahu tealanın ve peygamberimizin büyü yapan lanet ettiğidir. Yaptığın hataya karşılık böyle bir sıkıntı yaşıyor olabilirsin. Ancak ne para, ne pul, nede nefesi güçlü bir hoca, Allahu teala senin kurtuşunu dilemediyse bunların hiç biri bir işe yaramazlar.

Sana tek tavsiyem. Salih bir kalp ile tevbe et. Yaptıklarından, hatalarından dön. Göz yaşı dök. Bu güne kadar rabbin için dökmediysen, artık dök. Namazını dosdoğru kıl. Allahın zikrine, allahın ipine sarıl. Allah senin kalbindeki pişmanlığı senden de iyi bilir.

Unutmaki seni affedecek olan kişi sadece allahu tealadır. Allahu teala günahlarımızı affetsin.

Dediklerini yaptım fakat olmuyor olmuyor işe yaramıyor yaptırdığım sabun büyüsünün üstündeki 40 adet iğneden oluşan büyünün iğneleri günden güne azalıyor ve bunu kurtaramıyorum çünkü sabunda bitmek üzere bu anlattıklarım şaka değil gerçek artık çok kötü bir hayatım var ve bu durumdan kurtulmak istiyorum ama elimden hiçbirşey gelmiyor bana inanmıyanlara bunu gösterebilirim benimle temasa nasıl geçtiklerini ama durum bu değil ben bunlardan artık kurtulmak istiyorum inanın kendi isteğimle yapmadım bunları sırf o aklıma girdiği için oldu hepsi sadece bi heves uğruna hayatım değişti.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Dediklerini yaptım fakat olmuyor olmuyor işe yaramıyor yaptırdığım sabun büyüsünün üstündeki 40 adet iğneden oluşan büyünün iğneleri günden güne azalıyor ve bunu kurtaramıyorum çünkü sabunda bitmek üzere bu anlattıklarım şaka değil gerçek artık çok kötü bir hayatım var ve bu durumdan kurtulmak istiyorum ama elimden hiçbirşey gelmiyor bana inanmıyanlara bunu gösterebilirim benimle temasa nasıl geçtiklerini ama durum bu değil ben bunlardan artık kurtulmak istiyorum inanın kendi isteğimle yapmadım bunları sırf o aklıma girdiği için oldu hepsi sadece bi heves uğruna hayatım değişti.

nolur dua edin eğer ciddiyseniz... RABBİME SIĞININKİ O BİZİ AFFEDEN VE DOĞRUYA ÇEVİRENDİR...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim oturduğun semtte veya ilde mürşidi kamil bir zaat ara. Git eteğine sarıl. Kendisinden sana göstermesi için bir yol iste. Mürşidi Kamil zatlar yer yüzünde velayet burcunun sultanlarıdır. Peygamberin varisleridir.

Ben sana yol gösterip, kötülükten uzak durman için öğüt veriyorum.

pismanlik

Kayıtlı Kullanıcı
nolur dua edin eğer ciddiyseniz... RABBİME SIĞININKİ O BİZİ AFFEDEN VE DOĞRUYA ÇEVİRENDİR...

Bakınız böyle bir işin şakası olmaz,dua ediyorum ama size bir örnek veriyim geceleri karabasan bastığında bir insanı bismillah dedittirir ama bismillahirahmanirahim diyene kadar rahat bırakmaz insanı ve siz zorda olsa onu dediğiniz zaman o sizi bırakır fakat ben ne kadar dua etmiş olsamda okumuş olsamda allaha yalvarsamda hiçbirşekilde benim yanımdan ayrılmıyor ve kötü olan şuki ben ondan ne kadar nefret ediyor olsamda o bana kendini öptürebiliyor arkadaşlar bakın bu dediklerim size ilginç gelebilir beni dışlıyabilip inanmıyabilirsiniz ama araştırma yaptığınız zaman dediklerimin ne kadar doğru olduğunu sizlerde anlıcak bana hak vericeksiniz yardımlarınızı bekliyorum..

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Yazdıklarımı okumuyorsun, okuyorsanda anlamıyorsun.

Ancak ne para, ne pul, nede nefesi güçlü bir hoca, Allahu teala senin kurtuşunu dilemediyse bunların hiç biri bir işe yaramazlar.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
bakın arkadaşımıız size yol gösteriyor bence ciddiye alın

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim ablamada 3 harfli bulaşmıştı küçükken aşık olmuştu bu dediklerini çok iyi anlayabiliyorum ama senin yapman gereken tek şey arkadaşlarında dediği gibi sabırla Allaha tövbe etmek namaz kılmak sürekli tövbe edersen Allahta senin pişmanlığını görüp inşallah tövbelerini boşa çıkarmayacaktır ALLAH yardımcın olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt