Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇOCUKLARIN GÜNAHI NE!! (1 Kullanıcı)

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı
BUGÜN YİNE HABERLERDE VE GAZETELERDE DUYMUŞ OLABİLİRSİNİZ. ÇORUMDA EŞİNDEN AYRILMIŞ, 2.5 YAŞINDA BİR OĞLU OLAN ANNE BİR ADAMLA BERABER YAŞIYOR. VE O ADAM ÖNCE YARAMAZLIK YAPIYOR DİYE ÇOCUĞU DÖVÜYOR.. SONRA DA SÜREKLİ AĞLIYOR DİYE DUVARA FIRLATIYOR. DUVARA FIRLATTIĞI 2.5 YAŞINDA BİR ÇOCUK... HEMEN MÜDAHALEDE ETMİYORLAR. BİR SÜRE SONRA HASTANEYE GÖTÜRMEYE KARAR VERİYORLAR AMA ÇOCUK YOLDA ÖLÜYOR. VE YOLUN KENARINA ATIYORLAR O MASUM ÇOCUĞUN CANSIZ BEDENİNİ..
BU İNSANLIKMIDIR SORUYORUM.. BEN BU HABERLERİ DUYMAK İSTEMİYORUM.

NELER OLUYOR. 17 AYLIK BEBEĞE TECAVÜZ EDİLİYOR.. 2.5 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÖLDÜRÜLÜYOR. O MASUM YAVRULARIN GÜNAHI NE... NASIL ANNELER ONLAR... ANNELİĞİ HAKEDİYORLARMI... ANNELİK SADECE ÇOCUK DOĞURMAKMIDIR..

SİZ TÜM BUNLARA TEPKİSİZ KALABİLİYORMUSUNUZ. BENİM İÇİM SIZLIYOR DUYDUKÇA..

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇOCUKLARIN GÜNAHI NE!!

Evet kardeşim Allah razı olsun bunlara insan demeyi bırakın hayvan bile demiyorum
onlara söylenecek bir laf yok.
Bizim imanımız kuvvetleşmedikçe bu tür haberleri daha çok duyarız
Allaha emanet olun

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim. İşte bu nedenle bas bas bağırıyoruz aileler batmakta diye. Anne anneliğinin bilincinde değil, baba babalığının bilincinde değil. Dolayısıyla olan zavallı çocuklara oluyor. Bende size katılıyorum ne olur bir şekilde ama bir şekilde bu tür olayların önünü alalım, insanlara insalnlığı anlatalım. Şu vahşete artık bir dur diyelim.
Selam ve dua ile.

habbabe

Kayıtlı Kullanıcı

zerrin yazdı:
BUGÜN YİNE HABERLERDE VE GAZETELERDE DUYMUŞ OLABİLİRSİNİZ. ÇORUMDA EŞİNDEN AYRILMIŞ, 2.5 YAŞINDA BİR OĞLU OLAN ANNE BİR ADAMLA BERABER YAŞIYOR. VE O ADAM ÖNCE YARAMAZLIK YAPIYOR DİYE ÇOCUĞU DÖVÜYOR.. SONRA DA SÜREKLİ AĞLIYOR DİYE DUVARA FIRLATIYOR. DUVARA FIRLATTIĞI 2.5 YAŞINDA BİR ÇOCUK... HEMEN MÜDAHALEDE ETMİYORLAR. BİR SÜRE SONRA HASTANEYE GÖTÜRMEYE KARAR VERİYORLAR AMA ÇOCUK YOLDA ÖLÜYOR. VE YOLUN KENARINA ATIYORLAR O MASUM ÇOCUĞUN CANSIZ BEDENİNİ..
BU İNSANLIKMIDIR SORUYORUM.. BEN BU HABERLERİ DUYMAK İSTEMİYORUM.

NELER OLUYOR. 17 AYLIK BEBEĞE TECAVÜZ EDİLİYOR.. 2.5 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÖLDÜRÜLÜYOR. O MASUM YAVRULARIN GÜNAHI NE... NASIL ANNELER ONLAR... ANNELİĞİ HAKEDİYORLARMI... ANNELİK SADECE ÇOCUK DOĞURMAKMIDIR..

SİZ TÜM BUNLARA TEPKİSİZ KALABİLİYORMUSUNUZ. BENİM İÇİM SIZLIYOR DUYDUKÇA..[/quote

Ben bu haberleri duyduktan sonra içim kan ağlıyor dayanamıyorum bunlar nasıl insan böyle bir şey olurmu .Nasıl böyle bir şey yaparlar .Ben bebek ağladığı zaman ağlayan bir insanım vicdanları nasıl dayanıyor.Bunlara gereken ceza verilsin elleri kırılsın bunların ALLLAHIM sana sığındık yarabbim....

Kenann_lii

Kayıtlı Kullanıcı
RE: güncel konu..

RE: güncel konu..

selamün aleyküm muhteremler. ne yazacağımı düşünüyorum çünkü bu memlekette olan bir sürü olay var. bu olaylardan sadece medya ya yansıyanları biz
görüyoruz.
Yüce Yaratana sığınıyorum. İnsan nasıl evladını fırlata bilirki, veya dilim varmıyor tecavüze kalkıyorlarlar, bunlar hayvanlardan da aşağı mahluklar. Hayvanlarda bu
olay asla olamaz. İnsanların kalblerinde iman artık kalmazsa sapıklıklar da artar
çünkü giderek sapık bir toplum haline geliyoruz. buna dikkat muhteremler..İnanın bu yazı yı yazarken bile ellerim titreyerek yazdım..Yüce Yaratana sığınıyorum

Allah(cc)'ım şu âciz kullarına merhamet eyle ve doğru yoldan ayırma. Eğer bizleri doğru yoldan ayırırsan artık kimse bizi doğru yola iletemez. Her halimize şükürler olsun, daha ağır imtahanlara uğrayanlarda var. Yâ Rabbi halimden memnunum

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

kerdeşim bunların kalpleri mühürlenmiş.allah hidayet versin .allah a emanet ol.B)

ilbeyi

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm. ALLAHA DEĞİLDE NEFSE KUL OLUNCA İNSAN HAYVANDAN DAHA AŞAĞI OLUYOR. DERTLERİ TASALARI MİDE VE UÇKUR OLUNCA ,OLACAK OLAN BUNLARDIR. RABBİM NEFSİMİZİ VE NESLİMİZİ MUHAFAZA EYLESİN. ÖYLE İNSANLAR VARDIRKİ MELEKLER ONLARDAN OLMAK İSTERLER. YİNE ÖYLE İNSANLAR VARDIR Kİ ŞEYTAN ONLARDAN OLMADIĞINA ŞÜKREDER.

avdan

Kayıtlı Kullanıcı

DAHA 17 AYLIK OLAN MELEĞİMİZİN ACISI YÜREKLERDE DURURKEN BÖYLE BİR VAHŞETİ DUYDUM ARKADAŞLAR CİYERİM PARÇALANDI BENDE 2.5 YAŞINDA KIZ BABASIYIM İNSAN BİR ÇOCUĞA NASIL YAPAR BUNU ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL BENİM AKLIM MANTIĞIM ALMIYOR BU MELEKLERE BUNU YAPANLARDA KESİN İSRAİL KARIŞIMI VARDIR MÜSLÜMANIM DİYEN BİR İNSAN BUNU KESİNLİKLE YAPAMAZ BU AŞAĞILIK MAHLUKLARIN KANINI DÖKEN HACCA GİTMİŞ GİBİ SEVABA GİRER BU ÜLKEDEDE CAYDIRICI CEZALAR OLMADIĞI SÜRECEDE BÖYLE VAHŞETLERE HAZIRLIKLI OLALIM BU ÜLKE BİTMİŞ

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun hepinizden..
daha neler duyacağız acaba merak ediyorum. Allah'ım islah etsin.
peki ya bunlara verilen cezalar ne olcak.. yeterlimi sizce.. bu cezalar caydırıcı nitelikte olmadıktan sonra onların bunu tekrar yapmayacağından kim emin olabilir.
ben artık bu tür haberler duymak istemiyorummmm...

candy_seker

Kayıtlı Kullanıcı

Ya bu insanlara ne oluyor böyle hayvanlar bile yavrularını atmazken bu insanlar bu masum bebekelere hemde kendi canlarından can olan bir yavruya nasıl kıyıyor aklım mantığım almıyor. Nasıl anne baba nasıl insan bunlar ? Yüceler Yücesi Rabbim ıslah etsin böle yaratıklara fırsat vermesin Bizleride doğru yolundan ayırmasın. ülkemizde islamiyeti tam anlamıyla yaşamandıkça bence bu haberleri daha çok duyacağız. çünkü Allahtan korkan böle bir zalimliği yapmaz
Allaha emanet olun

ilbeyi

Kayıtlı Kullanıcı

BU VAHŞİLER DİNSİZLİĞİN İMANSIZLIĞIN GETİRDİKLERİDİR. LUT KAVMİ BİLE BU KADAR SAPITMAMIŞTI. RABBİM İÇİMİZDEKİ BEYİNSİZLERİN İŞLEDİKLERİ YÜZÜNDEN BİZİDE HELAK ETMESİN. ÇOK ÇALIŞMAMIZ LAZIM ÇOOOKK.

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDENDE. LÜTFEN HERKES TEPKİSİNİ BELİRTSİN..

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDENDE. LÜTFEN HERKES TEPKİSİNİ BELİRTSİN..

takan

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN.
BU VE BUNUN GİBİLERİ ALLAH A HAVALE EDİYORUM. ALLAH ISLAH ETSİN

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.zerrin kardeşim genelde büyüklerin acısını küçükler yani masum zavallı çocuklar çekiyo bunlar da değil kalp insanlık duygusu yok RABBİM böylelerini ıslah eylesin

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

Melaike_binti_Haci yazdı:
Evet neler olmuyorki, birde bunu okuyun....

Canavar anne
BAĞCILAR'da oturan tekstil işçisi 40 yaşındaki Ayla K. ile kayınbiraderi Ergün K. arasında başlayan yasak aşk korkunç sonla noktalandı. 12 yaşındaki oğlu Can K.'yı da yanına alarak evden kaçan Ayla K. ile kayınbiraderi Ergün K., Sultanbeyli'de ev tutarak birlikte yaşamaya başladı. Yenge-kayınbirader, bir süre sonra küçük Can'dan 'bizi ele verir' korkusuyla tedirgin olmaya başladı.

KORKUNÇ PLAN

Can'ı ortadan kaldırmak için korkunç bir plan yapan iki aşık, 7 Ekim'de küçük çocuğu evlerinde acımadan bıçaklayarak öldürdü. Cinayetten sonra Ergün K. kayıplara karışırken, gözaltına alınan Ayla K., kayınbiraderi ile birlikte kaçtığını kabul ederek şunları söyledi:

'Banyodan çıkınca Ergün'e Can'ı sordum. Bana internet cafeye gittiğini söyledi. 1-2 saat sonra 'niye gelmedi' diye sorduğumda Ergün bana 'sana aşığım seni kimseye yar etmem' diyerek, çocuğu öldürdüğünü söyledi. Bu sırada beni de bıçakla boğazımdan yaraladı' dediği öğrenildi. İfadeleri çelişkili bulunan Ayla K., ikinci sorgusunda cinayeti itiraf ederek, öz oğlunu kendilerini ele verir düşüncesiyle kayınbiraderi ile birlikte öldürdüklerini söyledi. Canavar kadın, olayın üzeri kapandıktan sonra aşığı Ergün K.'nın saklandığı yere gideceğini söylediği bildirildi.
RABBİM ISLAH ETSİN. NE İSTİYORLAR ÇOCUKLARDAN ANLAMIYORUM..
BİR ANNE ÇOCUĞUNA NASIL KIYAR. ÇOCUĞUNDAN DAHA ÖNEMLİ NE OLABİLİR BİR ANNENİN....

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

TAKAN KARDEŞİM VE ELZEM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN..
BU OLAYLAR BENİM ÇOK CANIMI SIKIYOR.. ÖYLE ÇOK BOZULDUKİ ORTAMIMIZ, İNSANLARIMIZ..
İNSAN BİLE DEMEK GELMİYO ASLINDA BUNLARA İÇİMDEN

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

zerrin kardeşim zaten insan olan böyle yapmaz bu acı haberleri izlememek için tv açmak istemiyoruz

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

gayri meşru evlilikler yaparak dunyaya cocuk getıren kişilerin hali işte hepimiiz görüyoruz ve içimiz yanıyor gordukce ınsan ne dıyecegını bılemıyor.Allah ıslah etsın onları.Bu gibi insanların ıcınde merhamet duygusu kalmamıs aıle yapısı dıye bı sey yok.Aslında soylenecek bır suru sey var ama burda olmuyor işte...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt