Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cinsel öfke insanı ne hale getirir? (2 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Cinsel öfke insanı ne hale getirir?

elzem yazdı:
zerda yazdı:
konak yazdı:
Rabbim sizden razı olsun, bence ihtiyaç duyulan bir konu umarım amacınıza ulaşırsınızda mesajınız pek çok kardeşimize yeni bir kapı aralar. Rabbim rızasını kazanan kullarından eylesin bizleri.
Selam ve dua ile.
rabbim cümlemizden razı olsun konak kardeşim inş bende öyle ümid ederek yazıyı forma gereği duydum hayırlısı olur inş dua ile

benim ablam zaten gerekli konuları yazar ALLAH razı olsun
canım kardeşim çok tşk ediyorum rabbim senden razı olsun inş faydalı olunabiliyordur dua edelim kardeşim

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

İnsan günahlara müsait çevrelere girerse, o sohbetleri aleminde çoğaltırsa, o manzaralara bakarsa duyguları ayaklanıyor, isyana yöneliyor. Bir gencin cinsel duygularının isyana yönelmesi demek onun o anda deli olması demektir, hadis böyle haber veriyor. “zale aklehu” diyor. Eğer gördüğü manzaralarla, konuştuğu konularla, seyrettiği görüntülerle duygularını kabartıyorsa dayanması güç bir duruma girer. Deli insan ne yapıyorsa o da o hatayı yapar. Sonra aklı başına gelir amma, namludan kurşun çıkmış, muhatabı vurup öldürmüş, cinayet işlenmiştir.

duru aysim

Kayıtlı Kullanıcı

Açıkçası forumda bu başlığı görünce şaşırmış, bu ne olaki deyip bir merakla vede biraz kızgın (affınıza sığınarak)okumaya başlamıştım...Çok haklı olduğunuzu düşünüyorum...Belki ben buna cinsel öfke demezdim ama sözcükler aynı olmasada gönüller birmiş...Allah(cc)ın Selameti üzerinize olsun...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

duru aysim yazdı:
Açıkçası forumda bu başlığı görünce şaşırmış, bu ne olaki deyip bir merakla vede biraz kızgın (affınıza sığınarak)okumaya başlamıştım...Çok haklı olduğunuzu düşünüyorum...Belki ben buna cinsel öfke demezdim ama sözcükler aynı olmasada gönüller birmiş...Allah(cc)ın Selameti üzerinize olsun...
değerli kardeşim rabbim senden razı olsun sana hak veriyorum ilk okuyunca yanlış anlaşılabilir ama bunlarıda konuşmalıyız değilmi bir sürü yalan altına gençlerimiz bu tuzağa itiliyor rabbim muhafaza eylesin

gulsenceylan

Kayıtlı Kullanıcı

çok güzel yazmışsınız ALLAH RAZI OLSUN BİLMEDİĞİM ÇOK ŞEY VAKİT BULDUKÇA ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUM RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN NEFSİMİZ ALLAHA EMANET TABİ SİZLERDE ALLAHA EMANET OLUN

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ablacım allah razı olsun rabbim yanlış yolda olanlara yardım etsin bu gerçekten hafife alınacak bir konu değil a.e.o.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

fidan yazdı:
s.a. ablacım allah razı olsun rabbim yanlış yolda olanlara yardım etsin bu gerçekten hafife alınacak bir konu değil a.e.o.
a s canım kardeşim rabbim razı olsun senden amin amin

MEHMET46

Kayıtlı Kullanıcı

S.A ALLAH RAZI OLS.ZERDA ABLA.İLK BAKIŞTA BAŞLIĞA;DİĞER KAREEŞLERİMİN DEDİĞİ GİBİ BİRAZ DEĞİŞİK BULDUM.AMA DEDİĞİNİZ GİBİ BU DA BİR İHTİYAÇ.YERİ DEĞİL AMA ÜNİVERSİTEDE BU ORTAMLAR VE BU ORTAMLARI HAZIRLAMAYA ÇALIŞAN VE BU KONU DA BÜTÜN ŞİRRETLİĞİYLE ÇALIŞANLAR VAR.ONLARIN ÇALIŞTIĞININ İKİ KATI BELKİ ON KATI FAZLA ÇALIŞMAMIZ LAZIM.HER KES BİRŞEYLERİN KÖLESİ OLMUŞ.BİZ DE HAK YOLDA KÖLE OLALIM REVA MI BU BİZE.ALLAHIM RAZI OLS.S.A

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

MEHMET46 yazdı:
S.A ALLAH RAZI OLS.ZERDA ABLA.İLK BAKIŞTA BAŞLIĞA;DİĞER KAREEŞLERİMİN DEDİĞİ GİBİ BİRAZ DEĞİŞİK BULDUM.AMA DEDİĞİNİZ GİBİ BU DA BİR İHTİYAÇ.YERİ DEĞİL AMA ÜNİVERSİTEDE BU ORTAMLAR VE BU ORTAMLARI HAZIRLAMAYA ÇALIŞAN VE BU KONU DA BÜTÜN ŞİRRETLİĞİYLE ÇALIŞANLAR VAR.ONLARIN ÇALIŞTIĞININ İKİ KATI BELKİ ON KATI FAZLA ÇALIŞMAMIZ LAZIM.HER KES BİRŞEYLERİN KÖLESİ OLMUŞ.BİZ DE HAK YOLDA KÖLE OLALIM REVA MI BU BİZE.ALLAHIM RAZI OLS.S.A
a s kardeşim çok sağolun bende üniversitelerde yaşanan bazı olayları canlı kaynaklarından dinleme fırsatı bulmuştum gerçekten çok üzülmüştüm rabbim ıslah eylesin

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
MEHMET46 yazdı:
a s kardeşim çok sağolun bende üniversitelerde yaşanan bazı olayları canlı kaynaklarından dinleme fırsatı bulmuştum gerçekten çok üzülmüştüm rabbim ıslah eylesin

S.A. ABLACIM RABBİM BİLİYORKİ BEN SENİ ÇOK SEVİYORUMB)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

bezmi safa yazdı:
zerda yazdı:
MEHMET46 yazdı:

S.A. ABLACIM RABBİM BİLİYORKİ BEN SENİ ÇOK SEVİYORUMB)
a s güzel kardeşim allah biliyorya bende seni seviyorum rabbim razı olsun

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE SAĞLIK SAOLUN. B)B)B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Zaman zaman kapıldığı öfkelerle pişman olacağı işler yapan sinirli bir adam Efendimize gelerek sormuştu

Beni Cennete götürecek hayırlı bir iş haber ver ki onu yapayım da Cennete gideyim! Efendimizin cevabı çok kısa ve net oldu. Öfkeni yen, sana yeter!

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa.kardeşim önemli ve gerekli bir paylaşımdı.allah razı olsun.

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
S.aleyküm Kardeşim Bence çok önemli Bir Paylaşim Olmuş..

Allah Senden Razi Olsun..

A.e.ol.dua Ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt