Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cinler hakkinda yaşanmiş bir olay (1 Kullanıcı)

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum,

Değerli kardeşlerim forumda bir yerde cinler hakkında bir konu vardı,oradaki yazılanlara bakınca eskiden bir yerlerde okuduğum cinler hakkındaki bir yazı aklıma geldi araştırdım sizler için buldum biraz uzun ama sabırla okunur.
Malumunuz cinler ahkkında Yüce mevla Yüce Kelamında bir kaç yerde bahseder,hatta Sülayman peygamberi onlara hükmeden bir peygamber olarak söyler bize,peygamber efendimizde (s.a.v) bir rivayete göre taif dönüşü bir yerde konakladığında kur-an okuyunca sesini duyan cinlerle konuşmuştur.

Anlatacağım hikaye türkiyede geçiyor.Burdan sonrasını anlatanın kaleminden yazıyorum.
Yıllar önceydi.Doktor,mühendis ve hukucu bir grup arkadaş,mumların aydınlattığı yarı karanlık bir odada,yuvarlak masanın etrafına dizilmiş,seansımıza katılacak ruhu büyük bir merak ,heyecan,hatta korku ile bekliyorduk.Parmaklarımız,daire teşkil edecek şekilde dizilmiş harfler arasında gidip gelecek fincanın üzerinde titreşip duruyordu.Çevremizdeki ruhlardan birisinin davetimize katılmasını rica ettik boşluğa bakarak.
Biraz sonra fincanın hareket ederek daireler çizmeye başladığını hayretle gördük.Aramızda muzip birisimi var diye birbirimize baktıysakda,bnizlerimizin rengi herşeyi açıklıyordu.
Seansımıza gelen,yıllar önce yaşamış bir doktorun ruhu idi.Üstelik bizleride tanıyordu,emin olmak için arkadaşlardan birini göstererek ismini sorduk,göbek adı ile birlikte cevapladı.Sonra hepimizin doğum tarihlerini,medeni durumlarımızı,hatta içimizden birinin eski nişanlısının ismini bile yazı verdi.Şaşırmıştık,çünkü bunların hepsini biz bile bilmiyorduk.Bu ruh,yoksa içimizdeki bilgilerimi çalıyordu?
Doktor arkadaşları seansdan uzaklaştırdık ve başladık tıpla ilgili suallere...Cevapların içinde hiç bilmediğimiz bir yığın latince kelime vardı.Sonra doktorları çağırıp soru ve cevapları gösterdik.Hepsinin doğru olduğunu hayretle söylediler.İçimize,bugünkü tıbbın bilmediği birtakım tedavi usullerini sorup öğrenmek ve böylece kısa yoldan meşhur olmak arzusu geldi.Birkaç şey sorduksada detay verilmedi.Yalnız kanın pıhtılaşmasına bugünki tıbbın bilmediği 5 faktör daha saydığını hatırlıyorum.
Kendisine,sorularımıza cevap verebilecek başka ruhlarında çağırıp çağıramayacağını sorduğumuzda cevap olumlu idi.Artık çeşitli ihtisas dallarında geçmiş üstadların ruhlarından yararlanabiliyor ve bir yığın orjinal bilgi öğreniyorduk.
Ruh çağırma giderek bizde tam bir tutkuya dönüşmüşdü.Artık onlarsız yapamıyorduk.Fakat sohbetlerimizin yavaş yavaş konu değiştirdiğini ve zaman geçtikce İTİKAD VE İNANCA yöneldiğini epey geç fark etmiştik.
Esrarengiz dostlarımız,kendilerini adeta hakikatı tebliğe memur melekler gibi takdim diyorlardı.Öyle ya,onlar RUH!!! du.Bizim göremediğimizi görüyor,duyamadığımızı duyuyor,hiçbir engel onları durduramıyordu,ölüm ötesi hakkında en iyi bilgi,konuşan bir ölüden alınmaz mıydı?Materyalistlerin ahirete inanlara sorukları klasik bir soru vardır:Gidip gördünüzmü?Evet gidip görenler işde karşımızdaydı,bu dünyada herhangi bir uzmandan sorupta öğrenebileceğimiz soruları onlara sorarak aslında vakit kaybediyor,fırsatı iyi değerlendiremiyorduk,kabirde neler oluyordu;münker-nekir in sualleri neydi?Sıratın,mizanın,cennet ve cehennemin hakikatleri nelerdi?Din kitaplarının öğütlediği gibi yaşayanlar gerçekten orada rahat,diğerleri azapta mıydı?Ruhlar aleminde mükafat ve azabın keyfiyeti neydi?Bunları birer gaip olarak bileceğimize bizzat ruhlardan öğrenmek mümkündü.Nasıl olsa her din,itikat ve mezhebden ruh çağırıp sorabiliyorduk.Seanslarımıza katılanlar çoğalmış birçok yerde ismimizden bahsedilir olmuşdu.Bu aradada bize bir medyum bulundu.Artık fincanla zamanda kaybetmiyorduk.
Ruhların söylediği,bizim daha önceki dini bilgilerimize pek uymuyordu.Bedenden çıkan ruhun kabirle bir ilgisi yoktu,münker-nekir gibi meleklrden,kabir azabından hiç bahsedilmiyordu.Anlattılarına göre dünyada iken tabi oldukları inanç siteminin bir öneminin olmadığı,yaşantılarının iyi yada kötülüğüne göre ruhlarının semaya yükseldiği,eğer hayatını sevgi,barış ve iyilikle geçirmişse göğe yükselir,kötü geçirmişse olgunlaşması için tekrar başka bedende dünyaya gönderilir diye söylüyorlardı.Olgubluğun en üst basamağına çıkana kadar bu dünya okuluna devamlı geri döndürülüyorlar deniliyordu.
Bizler bu bilgileri bizlere lutfeden ruhlara teşekkür ederken,kafamı kurcalayan başka bir soru daha vardı,bizim bu yaptığımız deney ile tarihin en eski cinci hocalarının yaptıkları arasında ne fark vardı?onlarda göze gözükmeyen ancak bir medyum ile irtibata geçilcek varlıklarla konuşmuyorlarmıydı?
Suya bakarak bilgiler öğrnmiyorlarmıydı,ancak bunların hiç birisi daha önce yaşamış bir RUH!!! un kendilerine geldiğini iddia etmemişdi.
Meselenin aydınlanması için zamanın en meşhur cinci hocasına gittim.İstanbulun çemberlitaş mevkiinde aradığımız bir üstadı bulduk.Kendisi bu işin uzmanı ehli idi,şimdi rahmetli olan bu zatın yanında 4 sne kadar bulundum.
Hastalarının arasında çok ilginçleri vardı,bazı hastalar içlerine giren RUH lardan bahsediyorlardı.Bu ruhlar,nedense hocayı hiç sevmiyorlar,hastayı hocanın yanına iki kişi zor getiryordu,ruhlar konuştuğu zaman hastanın sesi değişiyor,hatta hocaya küfreden ruh!lara rastlıyorduk.Okumalar sürdükce hasta halden hale geçiyor,ruhlar CİN
olduklarını itiraf ederek hastayı terk edeceklerini vaad ediyorlardı,bu durumda hoca bazen okumayı kesiyor,bazanda devam ederek ruhun ölmesine (yanmasına) sebep oluyordu.Tabii biz bütün bilgiyi hastanın ağzından alıyorduk.Ancak hastaların iyileşme belirtileri tesadüfe yer vermeyecek kadar açıktı.
Bu hocanın tavsiyeleri ile başka hocalarada gittim,onlar geçmişdeen ço net habr verebiliyorlardı,nasıl yaptılarını sorduğumda ise perileri yardımı ile yaptıklarını söylemişlerdi.
Başka bir hocada,istidatlı müştrilerinin gözünü kapatıp onları istdikleri dünyada gezdiriyordu,oda bu işi 3 tane cin vasıtası ile yaptığını çekinmeden söylemişdi.
Bu araştırmalar sürerken bir yandanda islami kaynakları araştırıyordum,İmam Şibli nin CİNLERİN ESRARI isimli eseri çok faydalı olmuşdu.
Bizim seanslarımızda konuştuğumuz ve RUH olduğunu sandığımız CİN ile hocaların irtibat kurduğu cin aynı idi,bizim yaptığımız seanslara spritizm celseleri deniyordu,bizim gibi toy olan bazı medyumları msken tutan bu cinler,her istediklerini yapabiliyorlardı.
Topladığım bilgiler ışığında,şu bizim yalancı ruhlarla tekrar irtibata geçmek için tekrar seans düzenledik.Ben bu sefer onlardan cinler hakkında bilgi istedim.Hayret,cevaplar kaçamak,ifadeler anlaşılır olmaktan uzaktı.Nedense bu konudan bahsetmek istemiyorlardı.Bütün cesaretimi toplayarak,kendilerininde CİN olup olmadılarını sorduğumda,doğrusu bu işin sonuna geldiğimizi tahmin etmiyordum.Seanslarımızı boykota başlamışlardı.Uzun çabalardan sonra bahsettiğim hoca ile bu cinleri bir araya getirmeyi başardık.Biz söyletememiştik ama,hocanın yanında CİN olduklarını itiraf ettiler.Artık seans tertipleyemiyorduk.Son bir kre daha denemek istediğimizde fincanımızın masanın üstünden dışarı fırladığına şahit olmuştuk.Medyum arkadaş rica ettik,temasa geçer geçmez sara nöbetine tutulmuş gibi haller geçirmeye başladı.Drken üzerimize saldırdı yarım saat birkaç kişi zor zaptetdik kendine geldiğinde birşey hatırlamıyordu.
Şüphe yokki CİN tahifsinin şeytanları insan oğlunu kendi kaydı altına almak ve ona küfr dolu bir inanış aşılamak istiyordu,hatta bazanda bunu böyle ruh kılığına bürünerek yapıyorlardı.Nitkim CİN tahifsinin bu hareketi Yüce Kur-an da şöyle anlatılır ''Allah,insan ve cinlerin hepsini bir araya topladığı günde şöyle denilecek:Ey cinler topluluğu,insanlardan bir çoğunu aldatarak kendinize bağladınız...''(ilaahiri) EN'AM 128cin tahifesinin şytanlarının kişiyi küfre sürüklemek için en çok kullandıkları taktik REANKARNASYON dur.Herşeyden önce bilinmelidirki cinlerin ömrü 1000 ila 1500 yıl kadardır,geçmişde yaşanmış bir şeyi bilmektedirler,Resulullah (s.a.v) fendimizin önünde müslüman olan cin hala yaşamaktadır.Kapalı yerlerden geçebilme ve çok hızlı hareket edebilme kabiliyetleride vardır.Reankarnasyon olayını ıspatlama çabasında olan bir cine sorular soruldukca 1500 yıllık ömrü içinde gördüğü tanıdığı bir çok kişinin hayatını sanki dünyaya yeni gelmiş biri gibi medyum vasıtası ile anlatabilir ancak hiç biri 1500 sene evveline gidemez.

Evet kardeşlerim Haklarında varlıklarına kesin inandığımız ancak nasıl bir varlıklar olduğu konusunda net bir bilgi sahibi olamadığımız şeytani CİN ler ve insanlara kurdukları tuzalardan bir kısım anlattım size,kaynağım KÜTÜ-Bİ SİTTE sahife 236-239.

http://forum.islamiyet.gen.tr/sirlar-dunyasi/70331-cinler-hakkinda-yasanmis-bir-olay.html

Huyela

Kayıtlı Kullanıcı
Önemli bu aslında. Zaten reankarnosyon diyerek bu şekilde kandırıyorlar. İslamiyete saldırmak için bütün silahlarını kullanıyorlar. Ama Ehli sünnet alimlerinden Allahü teala razı olsun ki, meydanı bu zübbelere bırakmıyorlar. Talebelerini her türlü tehlikeden muhafaza ediyorlar. Gayet güzel bunlara cevab veriyorlar. Bu yazıyı uada linki o foruma eklemenizi isterdik.

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
:) ne link i 2 saat uğraşdım yazacam diye hem okudum hem özet çıkardım.:)

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c razı olsun Kardeş ...

Ellerine sağlık ...

Selametle kalınız..

hk8506

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
şaşırdım doğrusu
gerçekten çok ilginç bir yazı idi

Parmaklarımız,daire teşkil edecek şekilde dizilmiş harfler arasında gidip gelecek fincanın üzerinde titreşip duruyordu.Çevremizdeki ruhlardan birisinin davetimize katılmasını rica ettik boşluğa bakarak.

ben yakın dönem içerisinde bu gibi olayların olmadığını düşünüyordum
geçmiş adına bazı olaylar duymuştum ama bana hikaye gibi gelmişti....
selametle kalın...

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
şaşırdım doğrusu
gerçekten çok ilginç bir yazı idi

ben yakın dönem içerisinde bu gibi olayların olmadığını düşünüyordum
geçmiş adına bazı olaylar duymuştum ama bana hikaye gibi gelmişti....
selametle kalın...

Bu olayı yazan kişi özetlersek şunu denemek istemiş,spirit celseleri yeni bir mevzu olduğu için buralarda şeytan cinleri çoğu insanları kandırabiliyorlar ve onları inançlarından saptırabiliyorlar dikkat edersek de ilk bu sanslara katılanlar arasında doktorlar,avukatlar gibi okumuş ama az da olsa sosyetik kesimden bahsediyor şeytan cinlerin insanları kandırdığını yüce mevla yazının sonundaki ayeti kerimede açıkca belirtmiştir ,ama ehli olan kişileri kandıramadıkları gibi yakında durmak istemiyorlar bu varlıklar,cinleri dost edinmememli onlardan bir fayda beklememeliyiz.

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm sayın abimiz,konu çok mühim belki özetle geçilebilecek bir konu değil,anlayamayan için kafa karıştıran bile olabilir,neden,niçin,niye'leri soracağından.

Bu mühim konuyu tekrar geçen hafta geçtim detaylıca dahada insanları hayrete düşürecek ve ayrıntıları bol bir kaynaktı.Orada okurken aklınıza takılan soruların cevapları vardı.

Mesela şunuda diyebilirz bu hakikatleri ''ufo''cular okusa islam,iman,ihsan'la bereber hayatları değişecektir.

Belki farklı bir zamanda durum ve ortam müsait olursa bende konu hakkında kaynakları ile birşeyler paylaşmak isterim nasip tabiki.

selam ve yürekten samimi dualarımla selametle kalınız.

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm sayın abimiz,konu çok mühim belki özetle geçilebilecek bir konu değil,anlayamayan için kafa karıştıran bile olabilir,neden,niçin,niye'leri soracağından.

Bu mühim konuyu tekrar geçen hafta geçtim detaylıca dahada insanları hayrete düşürecek ve ayrıntıları bol bir kaynaktı.Orada okurken aklınıza takılan soruların cevapları vardı.

Mesela şunuda diyebilirz bu hakikatleri ''ufo''cular okusa islam,iman,ihsan'la bereber hayatları değişecektir.

Belki farklı bir zamanda durum ve ortam müsait olursa bende konu hakkında kaynakları ile birşeyler paylaşmak isterim nasip tabiki.

selam ve yürekten samimi dualarımla selametle kalınız.

Ve alyena aleykumselam değerli kardeşim,
REANKARNASYON veya ŞEYTAN CİN lerin yaptığı dalavereler hakkında bir çok yazı mevcutdur,ne yazıkki kandırılmaya meyilli olan insanoğlunun itikadı zayıf oldumu olağan üstü gelen bu olaylar karşısında onların isteklerine hemen uyup küfre bulaşabiliyorlar,halbuki Kur-an'ı kerimde Yüce Mevla bir çok yerde müslümanın düşmanlarının özelliklerini açık ve net anlatmıştır,kendi insanlarımız içindede bu tür olağan üstü görülen olaylara değer verilmektedir hatta insanlara REANKARNASYON ve benzeri sapık inançları empoze etmek için bazı TV KANALLARI da bu tip programları geçmişimizde yayınlamışlardı,insanda acabamı?hissi uyandıran herşey o insanı kandırmaya yeter,bugibi olaylara kanmamamız gerektiğini birkez daha kavramalı ve bir insanın dünyaya ancak ve ancak bir kere gelebileceğini ve öldükten sonra tekrar dirilmek için kıyametin kopmasını beklemesi gerektiğini bilmesi imanı nın bir gereğidir.Bundan gayrı düşünceler Allah (c.c) ın emirlerine karşı gelmek olup,haşa onu yalancı çıkarma durumu ile birebirdir,Rabbim itikadımızı sağlam ve bizleri yolu islamda daim eylesin,her iki cihandada af eylesin en güzel salat ve selam habibinin (s.a.v) üzerine olsun.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim.gerçekten çok önemli bi konuyu ele almışsınız.hani anlatılan belkide yaşanmış olaylar vardır ya şu tarihte şurda doğdu başka şahsın ölen oğlunun bebekliğini anlattı gibi.vede reankarnasyona inanan insanlar için ikna edici bi paylaşım olmuş.emeğinize sağlık rabbim razı olsun.selametle

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim.gerçekten çok önemli bi konuyu ele almışsınız.hani anlatılan belkide yaşanmış olaylar vardır ya şu tarihte şurda doğdu başka şahsın ölen oğlunun bebekliğini anlattı gibi.vede reankarnasyona inanan insanlar için ikna edici bi paylaşım olmuş.emeğinize sağlık rabbim razı olsun.selametle

Aleykum selam,
Değerli kardeşim,bu bahsini ettiğimiz konular aslında sıkca yaşanan olaylar değildir,ancak bunu itikadı inancı olmayan insanlar belli bir rant sağlamak ve ister veya istemez şeytana olan dostlukları vasıtası ile yaygın bir inanışmış! gibi çoğaltarak ve özellikle günümüzün en yaygın haberdar etme potansiyeli olan TV,İNTERNET,GAZETE gibi yerlerde bizlerin önüne ballandıra ballandıra sunulmaktadır,evet bir zamanlar bende TV de böyle şeyler izlemiştim,bir kaçı kandırılmış kişilr olmakla birlikte geri kalanı programın devamlılığı için kafan atma uydurma şeyler olarak rol icabı uydurulmuş şeylerdir,bu gibi konulara dikkat etmeli hatta inanmamak için kesin şartlanmalıdır insan,sebebi kur-an da mvcuttur,yüce mevla bazı ayeti celilelerinde reankarnasyon un olmadığının ispatını yapmamız için derki ;
el-Bakara 167-<<O tabi olmuş bulunan kimseler:''Keşke bizim için gerçekten bir dönüş olsaydıda onlar bizden uzaklaştıları gibi bizde onlardan uzaklaşsaydık''demiştir.İşde sana!Allah amellerini onlara,üzerlrine çöken hasetler halinde böylece gösterecektir,onlar o ateşden asla çıkıcı kimselerde değillerdir.>>
Bu ayet den de anlaşılacağı gibi azabı görenler bir daha geri dönmeği dileyecektir,ancak bu olması imkansız bir şeydir,çünkü herkese bu hak bir ker verilmiştir.
Ve başka bir ayeti şerifde başka söz gerek duyulmadan anlaşılacağı gibi şöyle denir.
el-MÜ'MİNÜN 99-Nihayet onların birine ölüm geldiği zaman derki:''Ey Rabbim!Beni (hayata) geri çevirin!/(tekrar tekrar) derki;''Ey Rabbim,beni geri çevir,beni döndür,beni geri döndür/
100-Ola ki ben,terk etmiş olduğum o yerde/terk tmiş olduğum o şey içerisinden/salih bir amel işlerim!''
hayır!şüphesiz o bir sözdürki,onu sadece kendisi söyleyicidir!Onların önlerinde ise diriltilecekleri o güne kadar bir engel vardır!.

Ayeti kerime okadar netki başka birşey yazmaya söylemeye gerek yoktur,gri gelemiyor giden mevla kıyamete kadar bir engel koymuş.

Selam ve dua ile kalınız...

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam,
Değerli kardeşim,bu bahsini ettiğimiz konular aslında sıkca yaşanan olaylar değildir,ancak bunu itikadı inancı olmayan insanlar belli bir rant sağlamak ve ister veya istemez şeytana olan dostlukları vasıtası ile yaygın bir inanışmış! gibi çoğaltarak ve özellikle günümüzün en yaygın haberdar etme potansiyeli olan TV,İNTERNET,GAZETE gibi yerlerde bizlerin önüne ballandıra ballandıra sunulmaktadır,evet bir zamanlar bende TV de böyle şeyler izlemiştim,bir kaçı kandırılmış kişilr olmakla birlikte geri kalanı programın devamlılığı için kafan atma uydurma şeyler olarak rol icabı uydurulmuş şeylerdir,bu gibi konulara dikkat etmeli hatta inanmamak için kesin şartlanmalıdır insan,sebebi kur-an da mvcuttur,yüce mevla bazı ayeti celilelerinde reankarnasyon un olmadığının ispatını yapmamız için derki ;
el-Bakara 167-<<O tabi olmuş bulunan kimseler:''Keşke bizim için gerçekten bir dönüş olsaydıda onlar bizden uzaklaştıları gibi bizde onlardan uzaklaşsaydık''demiştir.İşde sana!Allah amellerini onlara,üzerlrine çöken hasetler halinde böylece gösterecektir,onlar o ateşden asla çıkıcı kimselerde değillerdir.>>
Bu ayet den de anlaşılacağı gibi azabı görenler bir daha geri dönmeği dileyecektir,ancak bu olması imkansız bir şeydir,çünkü herkese bu hak bir ker verilmiştir.
Ve başka bir ayeti şerifde başka söz gerek duyulmadan anlaşılacağı gibi şöyle denir.
el-MÜ'MİNÜN 99-Nihayet onların birine ölüm geldiği zaman derki:''Ey Rabbim!Beni (hayata) geri çevirin!/(tekrar tekrar) derki;''Ey Rabbim,beni geri çevir,beni döndür,beni geri döndür/
100-Ola ki ben,terk etmiş olduğum o yerde/terk tmiş olduğum o şey içerisinden/salih bir amel işlerim!''
hayır!şüphesiz o bir sözdürki,onu sadece kendisi söyleyicidir!Onların önlerinde ise diriltilecekleri o güne kadar bir engel vardır!.

Ayeti kerime okadar netki başka birşey yazmaya söylemeye gerek yoktur,gri gelemiyor giden mevla kıyamete kadar bir engel koymuş.

Selam ve dua ile kalınız...
evet kardeşim rabbim razı olsun açıklamalar bilgiler için.inşALLAH herkes bu bilince varabilirde reankarnasyon olayına inanmaktan kandırmaktan kandırılmaktan vazgeçer.ayetlerle çok net ve açık anlaşılıyo aslında ama zayıflıktan akıllar çelinebiliyo.çok okumak ve anlayabilmekl önemli olan.emeğine sağlık kardeşim selametle rabbimize emanetsiniz..selamun aleyküm

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm elinize emeğinize sağlık
gerçekten çok güzel bir konuyu bizlere aktarmışsınız Allah razı olsun...
Şeytanların ve cinlerin şerrinden korunmak için; devamlı olarak Felak ve Nas surelerini okumak lazım...
selametle kalın...

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm elinize emeğinize sağlık
gerçekten çok güzel bir konuyu bizlere aktarmışsınız Allah razı olsun...
Şeytanların ve cinlerin şerrinden korunmak için; devamlı olarak Felak ve Nas surelerini okumak lazım...
selametle kalın...

Ve aleykum selam,kıymetli yorumlarınız ve dualarınız için Allah razı olsun sizden.

inam_9

Kayıtlı Kullanıcı
CİNLER...
Size anlatmak istiyorum. Çok güzel bir gündü en sevdiğim arkadaşlarımı evime çağırmıştım.
Beraber çay içeriz oturup dertleşiriz diye düşünmüştüm. Beklemeye başladım. Tabi boş durmuyordum radyo dinliyor günün keyfini çıkarıyordum. Olacaklardan habersizdim her zamanki ki gibi fondaki müzik her ne kadar hareketlide olsa içimde birşeyler oluyordu. Gündüzdü ama karanlıklar hissediyordum. Kapı çalındığında korkmadım desem yalan olur. Gelenler onlardı arkadaşlarım en sonunda geldiniz diyip eve konuk ettim onları bir kenara oturdular gülüp eğleniriz diye gelmişlerdi ama suskunlardı. Konuşturmak için çok çalıştım ama çabasızdı. İçeceğimiz bir bardak çayın bizi neşelendirebileceğini düşünüp oradan çay getirmek üzere ayrıldım. Garipti çünkü birbirleriyle bile konuşmuyordu. İçimi tarifsiz duygular kapladı neler oluyordu acaba. Yanlarına çaylarla geldiğimde ikisi birden bana öyle bir baktılar ki gözlerinde nefret vardı. Havayı dağıtmak istedim yine sustular. Tam o esnada arkadaşım çayını upuzun tırnaklarıyla karıştırmaya başladı. Tırnaklar gördüğüm an kaynar sular boşandı. Korkuyordum nasıl uzaklaşabilirdim... (Cinler insan kılığına girdiklerinde ya tırnakları uzun olur yada vücutlarının bir bölümü farklı olur) Son çırpınışlarımdı. Kaçmalıydım tam o esnada bugüne kadar sesine sinir olduğum kapı zili bana en güzel şarkılar gibi gelerek çaldı. Müsadenizle diyip kapıya yöneldim sessiz durmaları beni korkutmuştu ama kapıyı açmak son çaremdi. Kapıya yöneldim kapıda abim vardı. Hızla olayı anlattım hadi gidelim çabuk olmalıyız kaçmalıyız dedim içerde cinler var. Nerden anladın dedi. Kısaca önemsemeyerek uzun tırnakları vardı dedim. Abim hızla yüksek sesle tırnaklarını gösterip böylemi dedi. Ve o anda bayılmışım sonra geciken arkadaşlarım geldiğinde beni ayılttı

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
CİNLER...
Size anlatmak istiyorum. Çok güzel bir gündü en sevdiğim arkadaşlarımı evime çağırmıştım.
Beraber çay içeriz oturup dertleşiriz diye düşünmüştüm. Beklemeye başladım. Tabi boş durmuyordum radyo dinliyor günün keyfini çıkarıyordum. Olacaklardan habersizdim her zamanki ki gibi fondaki müzik her ne kadar hareketlide olsa içimde birşeyler oluyordu. Gündüzdü ama karanlıklar hissediyordum. Kapı çalındığında korkmadım desem yalan olur. Gelenler onlardı arkadaşlarım en sonunda geldiniz diyip eve konuk ettim onları bir kenara oturdular gülüp eğleniriz diye gelmişlerdi ama suskunlardı. Konuşturmak için çok çalıştım ama çabasızdı. İçeceğimiz bir bardak çayın bizi neşelendirebileceğini düşünüp oradan çay getirmek üzere ayrıldım. Garipti çünkü birbirleriyle bile konuşmuyordu. İçimi tarifsiz duygular kapladı neler oluyordu acaba. Yanlarına çaylarla geldiğimde ikisi birden bana öyle bir baktılar ki gözlerinde nefret vardı. Havayı dağıtmak istedim yine sustular. Tam o esnada arkadaşım çayını upuzun tırnaklarıyla karıştırmaya başladı. Tırnaklar gördüğüm an kaynar sular boşandı. Korkuyordum nasıl uzaklaşabilirdim... (Cinler insan kılığına girdiklerinde ya tırnakları uzun olur yada vücutlarının bir bölümü farklı olur) Son çırpınışlarımdı. Kaçmalıydım tam o esnada bugüne kadar sesine sinir olduğum kapı zili bana en güzel şarkılar gibi gelerek çaldı. Müsadenizle diyip kapıya yöneldim sessiz durmaları beni korkutmuştu ama kapıyı açmak son çaremdi. Kapıya yöneldim kapıda abim vardı. Hızla olayı anlattım hadi gidelim çabuk olmalıyız kaçmalıyız dedim içerde cinler var. Nerden anladın dedi. Kısaca önemsemeyerek uzun tırnakları vardı dedim. Abim hızla yüksek sesle tırnaklarını gösterip böylemi dedi. Ve o anda bayılmışım sonra geciken arkadaşlarım geldiğinde beni ayılttı

Bu senin başına gelmiş bir olaymı ?Yoksa bir yerdemi okudun?acaip farklı bir şey doğrusu,korku filmlerinden çıkmış gibi,bi açıklarsan sevinirim.

inam_9

Kayıtlı Kullanıcı
valla ne deyim kardeşim böyle anlattım arkadaşlara meyerse abim olarak gözüken o da cinmiş acık kapının yanında bayık bir halde yatıyomuşum arkadaşlar gelin ce beniayılttılar arkadalara söyledim böyle böyle diye onlarda korktu o akşamlarla beraber kaldık evde korkumdan arkadaşları göndermedim o akşam

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
valla ne deyim kardeşim böyle anlattım arkadaşlara meyerse abim olarak gözüken o da cinmiş acık kapının yanında bayık bir halde yatıyomuşum arkadaşlar gelin ce beniayılttılar arkadalara söyledim böyle böyle diye onlarda korktu o akşamlarla beraber kaldık evde korkumdan arkadaşları göndermedim o akşam

Bunlarda insana zarar vermek isteyen sahiplenmek isteyen cinler,eğerki sen tam manası ile korkmuş olsaydın,seni sahiplenmeleri sana ruhi zararlar açmaları içten bile değildi,Allah-u Teala seni korumuş...

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
saolasin kardesim çok sasirdim demek ruh degilde cinlerin oldugu dogruymus bizim lisedeki bazi sapkinlarda böle islerle ugrasip gercekten yazdiklariniz gibi seyler anlatiyolardi... allahtan hiç katilmamistim saolasin....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt