Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇİLE... (1 Kullanıcı)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm, bayramlar; küslerin barıştığı, hasretlerin bittiği, sevenlerin kavuştuğu; güzelliklere, hayırlara vesile zamanlardır.

Ben, bizim burada bir aile olduğumuzu düşünüyorum. Bildiğiniz gibi aile içersinde hafif atışmalar, tatsızlıklar, dargınlıklar olabiliyor zaman zaman. Bu kocaman, sıcacık ailenin bir ferdi olarak; istemeden herhangi birinizin kalbini kırdıysam, özür dilerim ve bayramı vesile ederek affınıza sığınırım. Ayrıca benim bir varlığım yok, ama olurda bir hakkım geçmişse ya da geçecekse cümle hakkım hepinize helal olsun. İnşaallah sizlerde haklarınızı helal ediniz..

Allah hepinizinden razı olsun, Şeker tadında bir bayram dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun. B)

-Tuba-

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt