Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

cemaldurra abi sitedeki 2. yılın hayırlı olsun.... (1 Kullanıcı)

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

AMİN.
ALLAH Celle Celalühü Razı olsun Değerli abimiz.
Çok güzel dualar etmişsiniz.:a15:
Sitemizin değerli abisinin hatırlamamk ayıp olur ama di mi?:a12:

Rabbim hepimizin karşılıklı dualarını kabul etsin...
Aramızda bulunan temiz kalpli, iyi niyetli kardeşlerimizin hürmetine hepimizin günahlarını affetsin inşaallah...

Selamün aleyküm....Sitedeki 2.yılınız hayırlı olsun inşallah...Allah cc daha nice sağlıklı huzurlu seneler ile birlikte olmamızı nasip etsin inşallah...Hayırlı günler...

Ve Aleyküm Selam Resul kardeşim, hayır duaların ve iyi dileklerin için Allah razı olsun...
Allah hepimizi Kur'an yolunda sadakatle yürüyenlerle beraber eylesin inşaallah...

maşallah iki yıl oldu demek.. sizin gibi değerli kardeşlerimle zaman nasılda geçiyor iyiki üye olmuşsunuz iyiki bizimlesiniz Allah sizden razı olsun sizin gibi kardeşlerimin sayısını arttırsın

Allah razı olsun sıla1 kardeş... Sizler gibi temiz kalpli, Allah korkusu ile yaşayan kardeşlerimiz nazarında iyilikle anılmak, iyilikle hatırlanmak ne büyük nimet... Dualarımız karşılıklı olacak inşaallah ve Rabbimin hepimizi Resulullah'a komşu edecek iman ve ibadetler nasip etmesi dileğiyle...

Allah'a emanet olunuz...

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
Allah Celle Celalühu,hayırlı,uğurlu ve bereketli eylesin gönüldaş...
Rabbimize emanetsin abimiz...
O EN GÜZEL VEKİLDİR...
Besmele...Selam...Dua...

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm Cemaldurra abimiz...

Tebrik konusuna ne yazık ki 2 gün rötarlı yetişmişim .:a03:
Ama hiç yetişememekten iyidir , değil mi?

Ailemizde sizin gibi değerli bir abimiz olduğu için Rabbimize ne kadar şükretsek azdır.
İnşaAllah , faydalı paylaşımlarınızdan istifade edeceğimiz nice hayırlı seneler olsun abimiz...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ,
2.yılınız hayırlı olsun...daha nice yıllarda burda olmanız dileğiyle...Allaha emanet olunuz.

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Allah Celle Celalühu,hayırlı,uğurlu ve bereketli eylesin gönüldaş...
Rabbimize emanetsin abimiz...
O EN GÜZEL VEKİLDİR...
Besmele...Selam...Dua...

Sevgili mürmüdük kardeşim, Allah hepimizin gayretlerini hayırlara vesile kılsın ve emeklerimizi zayi etmesin inşaallah... hep beraber özlediğimiz günlere ulaşabilmek dileğiyle sizlerde Rabbimize emanetsiniz...

selamünaleyküm Cemaldurra abimiz...

Tebrik konusuna ne yazık ki 2 gün rötarlı yetişmişim .:a03:
Ama hiç yetişememekten iyidir , değil mi?

Ailemizde sizin gibi değerli bir abimiz olduğu için Rabbimize ne kadar şükretsek azdır.
İnşaAllah , faydalı paylaşımlarınızdan istifade edeceğimiz nice hayırlı seneler olsun abimiz...

Ve Aleyküm Selam GEVHER kardeşim, sen iki gün rötar yapmak değil, kafama taş vursan gül sayarım... Hiç de haketmediğim güzel ifadelerin senin iç dünyanın güzelliğinden kaynaklanıyor...
Bilakis ben sizler gibi kardeşlerle bir arada olduğum için şükrediyorum... Rabbim biribirimize fayda sağlamaktan geri bırakmaz inşaallah bizleri... Allah razı olsun hepinizden...

selamün aleyküm ,
2.yılınız hayırlı olsun...daha nice yıllarda burda olmanız dileğiyle...Allaha emanet olunuz.

Ve Aleyküm selam muhterem kardeşim, hep beraber en iyiye, en güzele ulaşıncaya kadar, Resulullah'ın yolunda birbirimize destek olarak özlediğimiz yaşama ulaşıncaya kadar inşaallah hep beraber burada yardımlaşmaya devam edeceğiz... İyi niyet ve Allah yolunda kardeşlik duygularımız hiç eksilmesin ve her zaman iyilerle karşılaşalım inşaallah... Sizlerde Allah'a emanet olunuz...

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm ve Rahmetullah

Esselamu aleyküm ve Rahmetullah

Değerli abimiz....

Konuyu geç gördüğüm öylesine hayıflandım ki.....anlatamam :a03:

Rabbim sizin gibi abilerimizle,kardeşlerimizle birlikte daha nice yıllar birlikte burda İSLAMA hizmet etmeyi nasip eylesin inşallah...

Hayırlı paylaşımlarınızın devamını dilerim...

Selametle değerli abimiz

Konuyu açan kardeşimizden Rabbim Razı olsun inşallah

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamü Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berakatüh...
Abimiz hayırlı uğurlu olsun...
RABBİM yolundan ayırmasın, sizleri ve cümle kardeşlerimizi Rızasına kavuştursun inşaAllah...

Emeklerinizin ve Hayırlı Paylaşımlarınızın daim olması Duasıyla...
ALLAHa emanet olunuz
Selam ve Dua ile...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Değerli abimiz....

Rabbim sizin gibi abilerimizle,kardeşlerimizle birlikte daha nice yıllar birlikte burda İSLAMA hizmet etmeyi nasip eylesin inşallah...

Selametle değerli abimiz

Allah razı olsun berat kardeşim, hiç hayıflanmanıza gerek yok ben hepinizi (yakından tanımasam da) biliyorum, iyi niyetiniz, tertemiz altın gibi kalbinizle kardeşlik duygularınızın ve hassasiyetlerinizin ne kadar güçlü olduğunu çok iyi biliyorum... Allah eksikliğinizi göstermesin... Kaldı ki ben bile 2. yılımı doldurduğumu bilmiyordum... Konuyu açarak bana da sürpriz yapan Sükut-u Makber (kendisinin çok sevdiğimiz muhterem bir kardeşimiz olduğunu ancak isim değiştirmiş olduğundan tanıyamadığımızı sonradan farkettim :a15: ) kardeşimizden de özellikle Allah razı olsun...
Rabbim hepimize Hak yolda hizmette üstün gayretler nasip etsin inşaallah...

Es-Selamü Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berakatüh...
Abimiz hayırlı uğurlu olsun...
RABBİM yolundan ayırmasın, sizleri ve cümle kardeşlerimizi Rızasına kavuştursun inşaAllah...

Emeklerinizin ve Hayırlı Paylaşımlarınızın daim olması Duasıyla...
ALLAHa emanet olunuz
Selam ve Dua ile...

Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu sevgili kardeşim, Rabbim hepimize iman ve Kur'an ahlakı ile bu yolda cehd azmi nasip etsin inşaallah...
Sitemizde hep beraber daha uzun yıllar birbirimize faydalı olabilmek ve cennette de Resulullah'ın meclisinde bir arada olabilmek dileğiyle sizlerde Allah'a emanet olunuz...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam

ve aleyküm selam

Değerli abimiz....

Selametle değerli abimiz

Amin..Cümlemizden İNŞALLAH berat abla
Selamun Aleyküm,

Allah razı olsun berat kardeşim, hiç hayıflanmanıza gerek yok ben hepinizi (yakından tanımasam da) biliyorum, iyi niyetiniz, tertemiz altın gibi kalbinizle kardeşlik duygularınızın ve hassasiyetlerinizin ne kadar güçlü olduğunu çok iyi biliyorum... Allah eksikliğinizi göstermesin... Kaldı ki ben bile 2. yılımı doldurduğumu bilmiyordum... Konuyu açarak bana da sürpriz yapan Sükut-u Makber (kendisinin çok sevdiğimiz muhterem bir kardeşimiz olduğunu ancak isim değiştirmiş olduğundan tanıyamadığımızı sonradan farkettim :a15: ) kardeşimizden de özellikle Allah razı olsun...
Rabbim hepimize Hak yolda hizmette üstün gayretler nasip etsin inşaallah...

Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu sevgili kardeşim, Rabbim hepimize iman ve Kur'an ahlakı ile bu yolda cehd azmi nasip etsin inşaallah...
Sitemizde hep beraber daha uzun yıllar birbirimize faydalı olabilmek ve cennette de Resulullah'ın meclisinde bir arada olabilmek dileğiyle sizlerde Allah'a emanet olunuz...
Değişiklik güzeldir dedik değiştirdik nicki:a15:
hiç yabancılık çekmeden herkes hemen tanıdı MAŞALLAH:a15:

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbime muhabetine ve nuruna emanet olunuz.
Hep birlikte nice mutlu paylaşımlar diliyorum.selametle kalın.

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbime muhabetine ve nuruna emanet olunuz.
Hep birlikte nice mutlu paylaşımlar diliyorum.selametle kalın.

Allah razı olsun muhterem kardelele kardeşim, inşaallah hepimiz daha uzun yıllar güzel ve hayırlı paylaşımlarla hem kendimize hem de kardeşlerimize katkılarda bulunuruz...
Birbirimizin eksiklerini tamamlayıp çok daha şuurlu bir şekilde Hakka hizmete devam ederiz... Allah emeklerimizi zayi etmez inşaallah...
Rabbim sizden razı olsun ve sizleri her zaman iyilerle karşılaştırsın...

Allah'a emanet olunuz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt