Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

CDBurnerXP 4.2.5.1490 (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,064
Tepki puanı
38
Puanları
48
Konum
Ankara
Blu-Ray ve HD-DVD desteğine de sahip, ücretsiz CD-DVD yazma programı.

4xvbxudit8.png

Çift katmanlı diskler dahil olmak üzere tüm medyaları (CD-R/CD-RW/DVD+R/DVD-R/DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM/BD/HD-DVD) destekleyen ücretsiz CD-DVD yazma programı, bu kategorideki bir yazılımın sahip olması gereken hemen tüm özelliklere sahip.

Audio-CD'leri boşluklu ya da boşluksuz olarak oluşturabileceğiniz program, ISO dosyalarını yazma ya da oluşturma, yazım sonrası disk bütünlüğünün kontrolü, boot edilebilir diskler oluşturma, "bin" ya da "nrg" dosyalarını ISO'ya dönüştürme, basit kapak basımı gibi özellikleri de barındırıyor. Yazılım Türkçe dil desteğine de sahip.

Yazılımın ayrıntılı bir özellikler listesine buradan İngilizce olarak ulaşabilirsiniz. Online yardım dosylarına ise İngilizce olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Yazılımın sorunsuz test edildiği bazı CD-DVD yazıcıların listesi burada yer almakta.

Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://portal.cizgi.com.tr/software/download.aspx?id=5960
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt