Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇATLAK_KOVA (3 Kullanıcı)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇATLAK_KOVA

s.a hayırlı akşamlar ferit kardeşim.
rabbim cc senden razı olsun. ibret alınacak bir yazı.a.e.o

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
s.a hayırlı akşamlar ferit kardeşim.
rabbim cc senden razı olsun. ibret alınacak bir yazı.a.e.o
a.s. sizede hayılı akşamlar ablacım;
Allah c.c. sizden de razı olsun...ders alabilmişsek ne mutlu...sizde A.E.O.

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm gercekten güzel kıssadan ders alınacak bi hikaeye ben kendıme adıma alcak oldugum dersi aldım Allah razı olsun

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

hayrunissa86 yazdı:
selamün aleyküm gercekten güzel kıssadan ders alınacak bi hikaeye ben kendıme adıma alcak oldugum dersi aldım Allah razı olsun
ve aleyküm selam;
Allah-u Teala senden de razı olsun...Rahman'a emanet ol...selametle kal İnşAAllah...

Nikko

Kayıtlı Kullanıcı

ferit yazdı:
Nikko yazdı:
elzem yazdı:
herşey de vardır bir hayırı ben buna derim
güzel bir konu Allah razı olsun
cümlemizden İnşAAllah nikko kardeşim sağol vakit ayırdığın için...

Vakit ayırmak ne demek kardeşim, biz birbirimizi Cehenneme sürüklemek için değil, Cennete götürmek için uğraşıyoruz. Allah'ın rızasını, isteğini kazanmak için, kötülüklerden uzaklaşmak için uğraşıyoruz. Hepimizin amacı da bu, biliyoruz. Kimi zaman başkalarına yaydığımız aklımızdaki bilgilere uymasak da, kardeşlerimize yayarak bizler de içimizi temizleriz bazen. RABBİM iyi işler, iyi niyetle yapılan işlerin sahiplerinin de, yardımcılarının da, o işden faydalananların da en zor anlarında yardımcısı olsun.

Bilmiyorum, bu kadar güzel arkadaşların bulunduğu bu yere gelmeseydik, onların yaydıkları bu temiz düşüncelerden kapamasaydık, belki de hiçbirşey bilmiyor olarak gidecektik bu dünyadan.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

S.A ALLAH RAZI OLSUN ABİM ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIMDI.

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

Nikko yazdı:
ferit yazdı:
Nikko yazdı:
elzem yazdı:
herşey de vardır bir hayırı ben buna derim
güzel bir konu Allah razı olsun
cümlemizden İnşAAllah nikko kardeşim sağol vakit ayırdığın için...

Vakit ayırmak ne demek kardeşim, biz birbirimizi Cehenneme sürüklemek için değil, Cennete götürmek için uğraşıyoruz. Allah'ın rızasını, isteğini kazanmak için, kötülüklerden uzaklaşmak için uğraşıyoruz. Hepimizin amacı da bu, biliyoruz. Kimi zaman başkalarına yaydığımız aklımızdaki bilgilere uymasak da, kardeşlerimize yayarak bizler de içimizi temizleriz bazen. RABBİM iyi işler, iyi niyetle yapılan işlerin sahiplerinin de, yardımcılarının da, o işden faydalananların da en zor anlarında yardımcısı olsun.

Bilmiyorum, bu kadar güzel arkadaşların bulunduğu bu yere gelmeseydik, onların yaydıkları bu temiz düşüncelerden kapamasaydık, belki de hiçbirşey bilmiyor olarak gidecektik bu dünyadan.
selamün aleyküm kardeşim;
evet gayemiz Allah c.c'ın rızasını kazanmak o yüzden burdayız...Duana yürekten 'amin'...Allah c.c. razı olsun bildiklerimizi paylaşmak ve bilmediklerimizi öğrenmek duası ile...selametle kal kardeşim...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
S.A ALLAH RAZI OLSUN ABİM ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIMDI.
aleyküm selam ablam Allah c.c. senden de razı olsun cezallahu hayran A.E.O.B)

ayshidayet

Kayıtlı Kullanıcı

S.A Allah razı olsun emeğine sağlık,her insanın kusur vardır kusursuz insan yoktur,kusursuz insan ararsak yalnız kalırız tabiri caiz se :)biraz çevirdim cümleyi ama bu konuyla ilgilide başka yorum yapamazdım hakkınızı helal edin selametle kalın;)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)a.e.o

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

ayshidayet yazdı:
S.A Allah razı olsun emeğine sağlık,her insanın kusur vardır kusursuz insan yoktur,kusursuz insan ararsak yalnız kalırız tabiri caiz se :)biraz çevirdim cümleyi ama bu konuyla ilgilide başka yorum yapamazdım hakkınızı helal edin selametle kalın;)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)a.e.o
ve aleyküm selam;
Allah-u Teala senden de razı olsun İnşAAllah...
evet haklısınız yaptığımız hatalarımızı unutmamalıyız hatalarımızla yaşamayı öğrenip bunu en güzel şekilde hayırlı işlere çevirmeyi bilmeliyiz...hatasız kul arayan yalnız kalır haklısınız...her insanı hatalarıyla kabul etmeliyiz...yalnız kalmamak duası ile...selametle...Rahmana emanet kalın ;)...teşekkür ederim güller için...:)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

ZEHRA MELEK yazdı:
S.A ABİM
EMİNİM GÜZEL OLMUŞTUR AMA ÇOK GEÇ KAPATMAM LAZIM DERS ÇALIŞACAM....
BU SAATTEN SONRA KOMİK DEMI...

ferit
ve aleyküm selam;
Est. Allah zihin açıklığı versin hayırlı geceler...

s.a. ferit kardeşim
ancak zaman bulup okuyabildim zaten hemen çıkacam.
Allah razı olsun.;)ders almak için çok güzel bi hikaye....
kusursuz değiliz hiç birimiz ders çıkarmaya bakmak lazım herkezin alacağı bi pay vardır bence...
çok az bi zaman kaldı sınavlarıma dualarına ihtiyacım var:(:(:(yığınla kitap ve ben:(:(:(
GÖNLÜMÜN SULTANINA EMANETSİN ABİM SLM VE DUA İLE:(:(:(....B)B)B)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

ZEHRA MELEK yazdı:
S.A ABİM

Bahar_58

Hala Bitmedi mi Zehra baci Bende az calismadim, Uykusuz geceler, stres......cok sükür bitti sonuclari bekliyorum Allah Zihin Acikligi Versin
Allah Kurtarsin!!!

S.A. Bahar kardeşim,
canı gönülden AMİN diyorum yaaa rabbim kimseyi bu sterste bırakmasın,
geri sayıma başladım son sekiz gün kaldı,haziranın 2ve3'nde sınavlarım var
ve sonra hep beraberiz inşlh....
o zamana kadar hoşçakalın ferit abimin yazısını okudum işim bitti bi daha o zamana kadar girmem siteye,
ders çalışmamı engelliyor...:(
baharcım gönlümün sultanına emanetsin,rabbim razı olduklarından eylesin inşlh....B)B)B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

ZEHRA MELEK yazdı:
ZEHRA MELEK yazdı:
S.A ABİM

ferit
ve aleyküm selam;
Est. Allah zihin açıklığı versin hayırlı geceler...

s.a. ferit kardeşim
ancak zaman bulup okuyabildim zaten hemen çıkacam.
Allah razı olsun.;)ders almak için çok güzel bi hikaye....
kusursuz değiliz hiç birimiz ders çıkarmaya bakmak lazım herkezin alacağı bi pay vardır bence...
çok az bi zaman kaldı sınavlarıma dualarına ihtiyacım var:(:(:(yığınla kitap ve ben:(:(:(
GÖNLÜMÜN SULTANINA EMANETSİN ABİM SLM VE DUA İLE:(:(:(....B)B)B)
ve aleyküm selam toprağım;
beğendiğine sevendim Allah senden de razı olsun vakit ayırıp okuduğun için...
kimse kusursuz değildir fıtratımız gereği hata yapıyoruz İnşAAllah bu hatalarımızdan ders alıp bir daha yapmayız...
toprağım Allah c.c. zihin açıklığı versin...Rabbbim utandırmasın İnşAAllah...dualarım seninle ve tüm sınavlara girecek kardeşlerimizle...Rahmana emanet ol...selametle kal İnşAAllah...;)B)B)B)

mustafa incesu

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN.GÜZEL BİR İBRETLİK VAZİFE .ALLAH BİZLERİ HER DAİM ŞÜKREDEN KULLARINDAN EYLESİN.ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM

HAKİKATEN HER OKUMADA FARKLI DERSLER ÇIKARILABİLECEK BİR PAYLAŞIM...ALLAH CC RAZI OLSUN...

fatma_tuba

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL İBRETLİK BİR PAYLAŞIM.A.E.O.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt