Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Çanakkale’den mektup var… (1 Kullanıcı)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hanımlara Özel !!!

Allah Razı olsun... Cümlemizden inşallah cünkü budenli sahibleniş bu şiiri dava şuurunu ne kadar içinize işlediginizi gösteriyor Rabbim yolundan ayırmasın bizleri...

Sizler Fatımalar olun Tavır Gösterin...
Birler Yolunuza Cafer i Tayyarlar olalım Can verelim

Cafer i Tayyar (Çift kanatlı Cafer) Efendimiz sahabe olup İslam adına iki kolunu birden vererek şehit olmuş Efendimiz s.a.v. Kendisine Rabbimiz tarafın Çift Kanat verilmiş Melekler gibi semalarda gezdigini söylemiştir.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN İNŞALLAH.BAYAN ÜYELER ŞİİRİ YAZDIRIP DAGITIN ÇOGU KİŞİNİN KALBİNE İŞLİYOR.

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

BENDE YAPIYORUM AMA BANA GELEN TEPKİLER BENİ ÜZÜYOR SEN Bİ TARİKATA FALANMI ÜYE OLDUN DİYORLAR, OKUDUM AMA PEK BİŞEY ANLAMADIM DİYORLAR VEYA OOO SEN UÇUCAN YAKINDA DİYORLAR ÇOK ÜZÜLÜYORUM NASIL BUKADAR TAŞLAŞMIŞ KALPLERİ ANLAMIYOM AMA BEN YİNEDE DEVAM EDİCEM BU ŞİİRİ GÖNDERMEYE ONLARA YILMAK YOK İNŞALLAH ALLAH ÖNCE BENİ SONRA ONLARI ISLAH ETSİN İNŞLLAH A.E.O.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Yeni Yazdım Kardeşlerim bi nasıl olmuş ?

Umut bir kedi misali kapının eşiginde bekler
Sessiz kalır Bir kış sabahında sanki ürkek ve üşümekte
yaralı kalbime merhem ancak sensin
Sana Tövbe etsem kabul eder misin ?

Yaralı yüregime ancak Kelamın ve Sevgilin
Onun Sözleri olmasa ben nederdim
Ben diyemem olsaydım onun devrinde
Korkardım kalsaydım ebu Cehil elinde

Şimdi Ahir zaman içindeyim senin ümmetinim
Küfür alabildiğine alabildiğine büyüken
Bana deselerde yobaz Gerici
Ben hala senin sünnetin üzerindeyim

Yaşasın ben müslümanım diyen Gençlik
Bizler Milyarlar içinden seçildik
Kuluna can veren Allah Şahid ki
Biz efendimizin Ümmeti olmak ile şereflendik

Şanını yücelten ALLAH
Sana Habibim diyen ALLAH
Miracta Bize Hediye veren de O
Muhammedin Rabbine Hamdolsun Bizi Sende ALLAH...

Mustafadır adım ancak hak söylerim
Hak olmayan gelsede ben neylerim
Görmeli Artık dogruyu ey Aziz Dost
İmansız gidersem ben neylerim

Yazım Tarihi : 19.08.2006 Saat: 11.35

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

NASIL ANLAMADIM DİYORLAR ABLA SEN ONLARI BENİM YANIMA GÖNDER BEN BİR GÜZEL ANLATIRIM :mad:

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

YÜREGİNE SAGLIK

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

valla fatoş kardeşim çok anlatıyorum ama pek fayda etmiyor böyle birazcık dini konulara değinsen hemen sen kesin bi tarikata üye oldun diyolar kesin birileri senin beynini yıkıyo diyolar yada boşver bunları bak daha gençsin hayatını yaşa diyolar bende anlayamıyorum nasıl görmüyorlar gerçekleri hele muhabbeti biraz uzatsan off sıkıldım hadi başka şeylerden bahsedelim diyorlar e bende onları sıkmadan anlatmaya çalışıyorum inşallah önce çevremdekileri biraz uyandırmak amaçındayım allah yardımcımız olsun inş.
a.e.o.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. rabbim rızası olan işte şeytan herzaman çomak sokucu görevini ifa eder neler gelmiyor ki başa bazısı sen namaz kılıyorsun sen Gerici yobazsın diyor bazıları sen dindarsın sen kesin teröristsin diyor bazıları camiden çıkıyorum yan tarafımda saf duran adam dışarıda bana düşman gibi bakıyor bazılarına hak emrini tebliğ ediyorsun şunu yapmamalısın diyorum o kadar derine inme bogulursun diyorlar bazılarına şunları şunları yapmalısın diyorum onlar bana allah aşırı gideni sevmez diyorlar... ben bi taktik geliştirdim Kardeşlerim bana yobaz gerici degene ben. Asıl gerici yobaz sizsiniz bizi islam öncesine götürmeye çalışıyorsunuz diyorum Mesela aşırı gidiyorsun dediklerinde !!!!!!! Ne yapıyorum da aşırı gidiyorum diyorum susuyorlar çunkü ne yaptıgımı yapmadıgımı bilmiyorlar beş vakit namaz harci adam cumadan cumaya namaza gitmeyi yeterli görüyor ????? ve en son cevap Be Mübarek O evliyalar ki Nerdeyse 24 saatini ibadetle geçiriyor ben mi ? aşırı gidiyorum diyorum. Kısacası bana yapılan suçlama yada telkinler hep aynı agızdan çıkıyor gibi suretler farklı ağız aynı buda şeytanın sözleri oldugunun apaçık delili hamdolsun öteleri gösteren rabbime hamdolsun Şeytana üstün gelme mücadelemde Vekilim velim Sahibim Rabbim me ve o ne güzel sahibtir o ne güzel Efendidir. s.a.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

MÜSLÜMAN PES ETMEZ AMA BAKTINKİ DEGİŞMİYORLAR ARKADAŞ ÇEVRENİ BIRAKICAKSIN.

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

Siyahgulsevdalisi yazdı:
Umut bir kedi misali kapının eşiginde bekler
Sessiz kalır Bir kış sabahında sanki ürkek ve üşümekte
yaralı kalbime merhem ancak sensin
Sana Tövbe etsem kabul eder misin ?

Şimdi Ahir zaman içindeyim senin ümmetinim
Küfür alabildiğine alabildiğine büyüken
Bana deselerde yobaz Gerici
Ben hala senin sünnetin üzerindeyim

Yaşasın ben müslümanım diyen Gençlik
Bizler Milyarlar içinden seçildik
Kuluna can veren Allah Şahid ki
Biz efendimizin Ümmeti olmak ile şereflendik

Şanını yücelten ALLAH
Sana Habibim diyen ALLAH
Miracta Bize Hediye veren de O
Muhammedin Rabbine Hamdolsun Bizi Sende ALLAH...

Mustafadır adım ancak hak söylerim
Hak olmayan gelsede ben neylerim
Görmeli Artık dogruyu ey Aziz Dost
İmansız gidersem ben neylerim

Yazım Tarihi : 19.08.2006 Saat: 11.35

s.a. kardeşim süper ya gönlüne, eline sağlık ne mutluku sana böyle aşk dolusun ve duygularını yazabiliyorsun allah ilham perini senden hiç ayırmasın:) allah hak yolundan ayırmasın seni allah razı olsun kardeşim allaha emanet ol.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

BİR ŞEY SÖYLİM BENİM ARKADAŞ ÇEVREM ÇOK LAY LAYLOMDU TESETTÜRLÜLERDİ AMA HAREKETLERİYLE KONUŞMALARAYLA BAN TERSLERDİ VE BENE ARKADAŞLARIMI BIRAKTIM.ODA YETMEDİ MEMLEKETİ BIRAKIP İSTANBULA GELDİM.BENİM TEK ARKADAŞIM ABİMLER VE KİTAPLARIM MUTLUMUYUM DERSENİZ EVET HEMDE ÇOK

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. Allah razı olsun kardeşim ilham perisi demiyelimde Veli ve Evliyahullahın himmeti diyelim hamdolsun Rabbime s.a.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

sa. Allah razı olsun eger bu niyet üzere yapıldıysa Allah yolunda Hicrettir bu Maşallah...

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

FATOS_TELSIM yazdı:
MÜSLÜMAN PES ETMEZ AMA BAKTINKİ DEGİŞMİYORLAR ARKADAŞ ÇEVRENİ BIRAKICAKSIN.

kardeşim öyle diyorsun ama onları çok seviyorum ben hepsi çok iyi insanlar sadece dünyaya dalmışlar ahireti unutmuşlar ben gözlerin açma derdindeyim bazen anlaşıyoruz ben onların istediğini yapıyorum onlarda benim mesala cafeye gidelim diyolar tamam diyolar ama biz seçicez gideceğimiz yeri diyolar tamam diyorum gidilen yer içkili ben içmiyorum tabi biraz oturup kalkıyoruz ertesi gün şimdi benim istediğim yere gidicez diyorum tamam diyolar bi sohbete allahın kelamının okunduğu yere veya büyük camilere gidiyoruz sadece o an etkileniyorlar sen haklısın diyorlar benden ayrılıyorlar ertesi gün bi bakıyorum yine aynılar
geçen gün bir arkadışım çok morali bozukmuş telde konuştuk ben bira içicem gelsene sende dedi gittim ama o gün ona o birayı içirmedim ama neler yaptım içmesin diye saatlerce konuştuk canını sıkan konuyu anlattı ben dinledim fikir verdim yorum yaptım dinden hiç bahsetmedim günah içme demedim ama o gün içirmedi ona sonra ertesi gün duydum başka bi arkadaşıyla gitmiş içimiş yine yani hep yanında olsam belki faydası olcak ama olamıyorum hep yanında allah bizlere yardım etsim inş.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

İNŞALLAH SİZİN BU ŞİİRİNİZ BENİM İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR NİMET OLDU.SİZİN EMEGİNİZ UNUTULMAZ RABBİM O GÜZEL YÜREGİNİZDEN ALLAH MUHAMED AŞKINI EKSİK ETMESİN,YÜREGİNİZİN GÜZELLİGİ DAİM OLSUN HZ MUHAMMET MUSTAFAYLA BERABER KEVSER HAVUZU BAŞINDA OTURMAYI NASİP ETSİN ANNE BABANIZA DA CENNETİN EN GÜZEL KÖŞKLERİNİ NASİP ETSİN SİZİN GİBİ BİR EVLAT YETİŞTİRDİKLERİ İÇİN.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

FİDAN ABLACIM BAK KENDİN DİYORSUN DEGİŞMİYORLAR.SENİN İÇKİLİ YERLERE GİTMEN BAK BAK OLDUMU ŞİMDİ:(

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

Fidan kardeşim Güzel bi konu bak Asla ve asla tek etme onları hep Allah rızası için uğraş ver ve hemen onlar etkilenmiyor deme kendideki hatalarda göz gezdir Sözüm İlk nefsime bende bazen boyle durumlar yaşıyorum bir abim şöyle demişti. Bir hatip dinlersiniz kalbinize işle bir hatip dinlersiniz hiç etkilemez bunun nedeni ikdir. Bir Bu anlatan hatip anlattıgı gibi yaşamaz ya da eksik sendedir. çok dogru bir mesaj bu söz nedendersek namaz kılarız mesela aklımız başka yerlerde namaz başka yerde. Bir velinin başından geçen bir kıssa ilede bu fikrimi desteklemek istiyorum. Bir Veliye bir karı koca geliyor Hocam sizden bir istegimiz var oglumuz çok bal yiyor bu onun için zararlı sizin sözünüz ona geçer lütfen soyleyinde yemesin diyorlar Mübarek Karı kocaya tamma diyor 40 gün sonra gelin şaşıyorlar ama vardır bi hikmeti diyorlar 40 gün sonra geliyorlar çocuga telkinde bulunuyor ve çocuk yemek istemiyor bol bol. sonra kadın ile kocası merak ediyorlar hocam bunun hikmeti neydi ? neden 40 gün sonra gelmemizi istediniz ? hoca buyuruyor ki siz gelmeden önce bende bal yemiştim ben yaptıgımdan bunu kabul ettiremezdim yaptıgım şeyi başkasına yapma demem etkili olmazdı onun içn balın vucudumdan çıkmasını bekledim diyor. kıssadan hisse Ben bunu hep yaptım hala yapmaktayım ben kendimi düzeltmeliyim ki başkalarına etkili olayım. bir abimde şöyle demişti. İnsanın etkileme gücü % 20 sözle % 10 Telkin ve iltifatla %70 ise Yaşantıyladır demişti. birde bir örnek Allah c.c. Efendimize ilk vahilden itibaren İlk kendini düzelt sonra yakınların sonra tüm insanlar şeklinde yaptırmıştır bundan bize kesin bir tavsiye ve metot vardır. ilk biz sonra Ailemiz ve yakınlarımız Sonra tüm insanlık. Allah razı olsun s.a.

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim ben onu çok seviyorum öbür dünyada azap çeksin istemiyorum gerçekleri görsün istiyorum ya biraz anlasın istiyorum ama biraz taviz vermek zorunda kalıyorum bazen hani katı olmadığımı anlasın diye ben yinede o arkadaşım için çalışıcam çünkü çok dürüst iyi niyetli kimseyi kırmaz üzmez öyle kendine erkek arkadaş edinip gezip tozmaz biraz dinini öğrenmesi gerekiyor bunuda sıkmadan yapmak gerekiyor hep dua ediyorum onun için inşallah geç olmadan anlar diye a.e.o.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

EVET ÇOK DOGRU İLK BİZ
.YANSITMA ÇOK ÖNEMLİ SB) SEVDALISI FİDAN ABLADA İÇKİLİ YERLERE GİDİYOR O NE KADAR DOGRU?MESELA BEN FİDAN ABLANIN YAZISINI OKURKEN İÇİNDE İLK GEÇEN ŞU OLDU ŞİMDİ ORDAKİ ERKEKLER SARHOŞ VE İÇİNDEN NELER GEÇİYORDUR BEN TİKSİNDİM

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. inşallah kardeşim ama hiç bırakma peşini çun kü şeytan hep peşimizde hep işimizi bozya çalışıyor içkili yere gitme konusunda gitmemen gerek ama elinden geldigi gibi ugraş inş. rabbim yar ve yardımcın olsun seni iyi anlıyorum en sevdigim kardeşim can dostum küçüklükten beri arkadaşım bildigi halde senin gbi

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt