Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Camiler ve Namazın katledilişi (1 Kullanıcı)

byserhatt

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleyküm , Bismillahirrahmanirrahim

Resul-ü Kibriya'ya salat-u selam olsun inşaALLAH

Cübbeli Ahmet Hocanın sohbetlerini takip ederim. Cemaatle namaz kılmanın faziletini anlattığında etkilenmiştim.Camiye gideyim bugün dedim ( uzun aradan sonra) namazı tecvitli şekilde huşu içinde okumaya gayret gösterdim.Öğlenin ilk sünnetinde 2.rükudayım hoca farza kalktı. O kadar hızlı kılıyorlar ki inanamadım.

Allah affetsin bunları bi an düşündüm nerde huşu , nerde Allah rızası , nerde ibadet ruhu . Bunlar hemen kılıp gideyim havasında hoca dahil. Kısacası sağolsunlar o camide günaha girdim bunların yüzünden. Hoca zaten başka olay namaz sureleri tecvitli okumak farzdır çünkü tecvit ile inmiştir Hz.Kur'an . Adam farz değil diyor :)

Kısacası ne yapmalıyım bu durumda ? Her cami aynı çünkü başka camilere de gittim. Yorumları merak etmekteyim.

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Camiye devam...vesveseden uzak durmaya çalış sureleri beyninle oku...Meşguliyet gelirse kalbinle...Zor şartta kılınan namaz daha makbul...Tecvide fazla takılmayın...Allah C.C. size sizden yakın ..kılın o duyar ve sever unutmayın ...selamlar...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt