Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Buyuyunce ne olacaktiniz ne oldunuz? (1 Kullanıcı)

canfeda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm
bende hep polis olmak istemiştim
Ama şimdi röntgenci oldum dermişim:a26: Radyoloji teknikeri oldum:)
Hayırlı günler ..

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
asıl ne olmak istemediğimi biliyordum asla uniformalı bir meslekte yapamazdım. polis asker hepsi çok onurlu meslekler ama ben asla yapamazdım. çok şükür yüce mevlam gönlüme göre verdi.

ne olmak istediğim bir sayfaya sığmayacak kadar çoktu. yazarlık ile başladım işe, pilot, astronot hatta bir ara dalgıç olmayı düşündüm. bisikleti ile dünya turu yapan seyyahların yol hikayelerine bayılırdım. bir ara kabe imamlarına çok özendim ama sesimi ! bir türlü eğitemedim!! =) sonra arapça öğrenmek istedim ama çok bi zor geldi. üniversite de istediğim bölüm değildi ama yazılım sonradan hayatım oldu.

seyra

Kayıtlı Kullanıcı
inşAllah atanabilirsem hep hayalini kurduğum öğretmenlik mesleğini yapabileceğim;)

demirads

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
kulturelf.blogspot.com
Yazar olmak istiyordum... Hala da istiyorum... Öğretmenlik okuyorum... Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Olmayacak şeyler değil :) Allah, ikimize de nasip eder inşallah.

Evet, insaallah.

Ne ogretmenligi okuyorsunuz bu arada? Ben din kulturu yada edebiyat ogretmenligi istiyorum. Ama yurtdisindayiz, biraz problem.. Bu yuzden universite icin gelmek istiyorum. Dil problemimde var geldim geleli :)

Yazarligi zaten aktif olarak yapiyorum. Kitapta yazdim, editorlerle gorusuyoruz :)

demirads

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
kulturelf.blogspot.com
Evet, insaallah.

Ne ogretmenligi okuyorsunuz bu arada? Ben din kulturu yada edebiyat ogretmenligi istiyorum. Ama yurtdisindayiz, biraz problem.. Bu yuzden universite icin gelmek istiyorum. Dil problemimde var geldim geleli :)

Yazarligi zaten aktif olarak yapiyorum. Kitapta yazdim, editorlerle gorusuyoruz :)

Türkçe Öğretmenliği okuyorum. :) Kitap yazacak seviyeye gelemedim daha. Önümde uzunnn yıllar var.. Şimdilik ufak ufak denemeler, şiirler karalıyorum... :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Türkçe Öğretmenliği okuyorum. :) Kitap yazacak seviyeye gelemedim daha. Önümde uzunnn yıllar var.. Şimdilik ufak ufak denemeler, şiirler karalıyorum... :)

Bu kadar olur !! MasaAllah berakallah. Sen ne soyluyorsun?
Allah seni muvaffak kilsin. :)

botanik_3727

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sites.google.com
Doktor olmayı çok istedim ama benim zamanımda sağlık meskek lisesi öğrenci almadı o yüzden anca bitki doktoru ( zıraat teknisyeni ) oldum, buna da şükür :)

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Mutlaka dinimiz islamı öğretecek bir işte yer almak isterim.

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Mutlaka dinimiz islamı öğretecek bir işte yer almak isterim.

InsaAllah kucugum, insaAllah.
Sen bu yasta bunu istiyorsun.
InsaAllah olursun.
Bunun icin caba sarfet ve sacma sapan insanlardan etkilenme.
Cok sev dinini, Peygamberini, Rabbini olur mu? :)

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
müzisyen olmak isterdim küçükken ailem izin vermedi, işletme mezunu oldum şimdilik ev hanımı (yeni anneyim) bakalım zaman neyi göstericek

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
öğretmen olmayı hep çok istedimmmm. oldumda.. ama sadece ücretli.. ve dersanede.. atanamayan öğretmenlerdenim.. ders anlatırken kendimi kaybedermişim öle diyorlar.. öğrencilerimi gördüğümde gözlerim dolardı ve zil sesinde.. tarih anlatırken herşeyi yaşardım sanki.. ama olmadı.. şimdilerde katibim.. hala çay istemek için müdürümüzün kullandığı zili okul zili sanarda toparlanırım.. kim bilir belki bi gün

muratbanubulut

Kayıtlı Kullanıcı
öğretmen olmayı hep çok istedimmmm. oldumda.. ama sadece ücretli.. ve dersanede.. atanamayan öğretmenlerdenim.. ders anlatırken kendimi kaybedermişim öle diyorlar.. öğrencilerimi gördüğümde gözlerim dolardı ve zil sesinde.. tarih anlatırken herşeyi yaşardım sanki.. ama olmadı.. şimdilerde katibim.. hala çay istemek için müdürümüzün kullandığı zili okul zili sanarda toparlanırım.. kim bilir belki bi gün

meslektaşmışız demek ki RABBİMİZ sana en güzel kapılarını açsın inşallah gönlüne göre versin inşallah

muratbanubulut

Kayıtlı Kullanıcı
hemde öyle huzursuzum ki bi yandan aile baskısı bi yandan eş baskısı ne yapacağımı şaşırdım. RABBİMİZ olmasa sığınacak bir yerimiz olmasa ne yapardım bilemiyorum. sizlerden de ALLAH razı olsun isyana düşeceğim anda tutuyorsunuz elimden

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Özgürlü_zamanlar meslektaşmışız...:a15:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt