Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

buyrun kahvaltıya (1 Kullanıcı)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
ooooooo
harıkasınız
bende gec kalmdım dıye uzuluyordum
emanetcım ellerıne sağlık
nerden bıldın benım vaktımın olmadığını :)
haydı arkadaşlar hep beraber
afıyet olsun
tüm güzellıkler bızım olsun amın

Selamün Aleyküm bende geldim..
İnşallah Bana da bişeyler bırakmışsınızdır..:)
Herkesin günü hayırlı ve bereketli olsun inşallah..

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Zeyneb kardeşimiz yine hamarat hamarat dgeceden hazırlamış...

Ellerine sağlık...
İlk önce de ben gelmişim...:a12:

Haydi BİSMİLLAH...
:a35:

afiyet olsun değerli abim,inşaALLAH her sabah hazırlarım böyle kahvaltınızı...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
ooooooo
harıkasınız
bende gec kalmdım dıye uzuluyordum
emanetcım ellerıne sağlık
nerden bıldın benım vaktımın olmadığını :)
haydı arkadaşlar hep beraber
afıyet olsun
tüm güzellıkler bızım olsun amın

aleyküm selam ablam,geç kalmadın üzülme hem yetmezse misafir masasına geçersiniz çaktırmadan:a12:,e ablam çalışıyorsunuz yoruluyorsunuz bide sizi kahvaltı içinmi yorayım.:a45:.afiyet olsun örtmenim..amin inşaALLAH...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
aylinim,meyva suyunda hazır,
afiyet olsun güzelim,

ahh canım benım kıyamam yaa ohh bı guzelde gitti bizim buralar dahada sıcak buz gibi bi meyve suyu super oldu gercekten :) kahvaltıyada dıyecek yok elıne saglık oh oh kılo alıcam kıs bak sonundaa sonra hepsini sana yollarım ona göre bana dıyet sofrası kur :):)
yuz buldum ya astar istiyorum galıba

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı geceler/sabahlar inşaALLAH..kahvaltınız hazır yine...afiyet olsun değerli insanlar..ben bu gecede görevimi yerine getirdim..elimden geldiği kadarıyla yaptım bişeyler kabul edin emi:a12::a15:.ALLAH olmayanlarada versin inşaALLAH..
RABBİME emanetsniz..selam ve dua ile

masa3[1].jpg

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
aylinim sana özel diyet kahvaltı....astardan sonra bakalım ne istiyeceksin kız ...afiyet olsun güzelim....

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
aylinim sana özel diyet kahvaltı....astardan sonra bakalım ne istiyeceksin kız ...afiyet olsun güzelim....

ayyy canım canım canım ben şimdiden yesem bunları sen sabah olunca tekrardan hazırlasan nasıl olur :D astardan sonra bu hale geldım
sankım biraz yuzsuzleştim mi ne amann aramızda lafımı olurmuş :D ayy canım benımmm cok saol kıss cok makbule gectı

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ayyy canım canım canım ben şimdiden yesem bunları sen sabah olunca tekrardan hazırlasan nasıl olur astardan sonra bu hale geldım
sankım biraz yuzsuzleştim mi ne amann aramızda lafımı olurmuş ayy canım benımmm cok saol kıss cok makbule gectı

yuh be aylinim daha neler kız hem kilo almaktan bahsediyosun hemde gece gece yiyeyim diyosun..:a08:.ha bide sabah yine hazırlayayım öylemi başkaaa başka bi isteğin arzun emrin varmı hanımefendi?:a16:evet astardan sonrası gerçekten bu olur heralde ama yok canııım aramızda lafımı olur.:a10:.
afiyet olsun şeker...:a12:

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ve Aleykumselam...

Ve Aleykumselam...

selamun aleyküm hayırlı geceler/sabahlar inşaALLAH..kahvaltınız hazır yine...afiyet olsun değerli insanlar..ben bu gecede görevimi yerine getirdim..elimden geldiği kadarıyla yaptım bişeyler kabul edin emi:a12::a15:.ALLAH olmayanlarada versin inşaALLAH..

masa3[1].jpg

BİSMİLLAH...
Afiyet olsun arkadaşlar...
Yine kahvaltı soframız hazır...
Maşallah...Barekallah...:a12:
Zeyneb kardeşimize nazar değmesin inşallah...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı

masa3[1].jpg

Selamün Aleyküm...
Maşallah yine güzel görünüyor.. Elinize kolunuza sağlık..
Herkesin günü, hayırlı bereketli olsun inşallah.

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
oooooo
sofralar kurulmuş en güzelınden
hemen yıyelım demı
afıyet olsun:)

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
yuh be aylinim daha neler kız hem kilo almaktan bahsediyosun hemde gece gece yiyeyim diyosun..:a08:.ha bide sabah yine hazırlayayım öylemi başkaaa başka bi isteğin arzun emrin varmı hanımefendi?:a16:evet astardan sonrası gerçekten bu olur heralde ama yok canııım aramızda lafımı olur.:a10:.
afiyet olsun şeker...:a12:

ee be guzelım saydın saydın lafları sonra aramızda lafı olur mu dedin neyse hadı saka saka canım benım gecenın bı vaktı yemek yenırmıymiş hiççç
ayy ellerıne saglık olsun zeynebimmmm pek bi guzel sofralar kuruyon dur bugun bi ikramda ben yapım artık ayıp oluo amaa

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
fasıl iki kahvaltıya yetişemeyen kardeşlerim buyrunn
yetışenlerde buyursun bi zahmet :)
gulnısa hocacım benım sizde buyrun hadı zeynebımm kız bak bende sonunda hazırladım bi kahvaltı ohh bee :)
130617277_9c54fc2097.jpg

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
BİSMİLLAH...

Afiyet olsun arkadaşlar...
Yine kahvaltı soframız hazır...
Maşallah...Barekallah...:a12:

Zeyneb kardeşimize nazar değmesin inşallah...

afiyet olsun değerli abim,son birgün daha hazır bulacaksınız galiba kahvaltınızı sonra bayrağı başkasına teslim edeceğim:a45::a09:hayırlıs artık,hayırlı günler inşaALLAH.kolay gelsin

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm...
Maşallah yine güzel görünüyor.. Elinize kolunuza sağlık..
Herkesin günü, hayırlı bereketli olsun inşallah.

aleyküm selam,teşekkürler..afiyet olsun...hayırlı günler inşaALLAH...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
fasıl iki kahvaltıya yetişemeyen kardeşlerim buyrunn

yetışenlerde buyursun bi zahmet :)
gulnısa hocacım benım sizde buyrun hadı zeynebımm kız bak bende sonunda hazırladım bi kahvaltı ohh bee :)

130617277_9c54fc2097.jpg

ooo aylinim sen neymişsinde haberimiz yokmuş kızzz,çok güzel bir masa hazırlamışsın maaşALLAH...hımm az önce kalktım kahvaltıdan ama ALLAHtan az yemişim şöyle hemen kurulayım ben ufak ufak...ay kız çok güzel görünüyor

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
ooo aylinim sen neymişsinde haberimiz yokmuş kızzz,çok güzel bir masa hazırlamışsın maaşALLAH...hımm az önce kalktım kahvaltıdan ama ALLAHtan az yemişim şöyle hemen kurulayım ben ufak ufak...ay kız çok güzel görünüyor

hayatım sen yeterkı gel ben sana daha guzellerini hazırlarım bak :) hadı afiyet bal seker olsun canım benımm

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
hayatım sen yeterkı gel ben sana daha guzellerini hazırlarım bak :) hadı afiyet bal seker olsun canım benımm

ooo çok isterdim gelmeyi ama ters yerdesin güzelim ya istanbulda olsaydın 2gün sonra gelirdim amaa yook tabi uzakta olduğum için çağırıyosun dimi...:a01:hem gelirsem bak sadece kahvaltıyla kalmam ona göre...
bu arada galiba bayrağı sen teslim alacaksın:a12:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt