Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BUYRUN GİDELİM (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BUYRUN GİDELİM

RECEB BOZKUS yazdı:
hafize yazdı:
RECEB BOZKUS yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM ELİNİZE SAĞLIK..HAKİKATEN DE ÖYLE ACABA BENİ BEN OLDUĞUM İÇİN SEVEN KİM VAR MERAK ETMİYOR DEĞİLİM..TANIDIKLARI TOPLAYIP BAĞIRCAM BENİ KİM BEN OLDUĞUM İÇİN SEVİYOR DİYE..:):)HAKKINIZI HELAL EDİNİZ..

Recep bir bağır bakalım kim söyliyecek ama bizler Allah rızası için seviyoruz :D
ALLAH RAZI OLSUN ABLACIM..GERÇİ ANNE DİYORLAR AMA DOĞRUMU OLUR BİLMEM ABLA LAFZI:):):) BEN TANIDIKLARI TOPLAYINCA BAĞIRCAM BAKALIM KİM NE İÇİN SEVİYOR:):):)HAYIRLI AKŞAMLAR..BİZLER DE ÖYLE GAYEMİZ ALLAH(C.C.) RIZASI İNŞAALLAH..

Recep ben 52 yaşında 4 çocuk annesi 5 torun sahibi yim yani istiyorsan anne de ninede diyebilirsin :D

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM ANACIM. Bİ AĞLARSA ANAM AĞLAR GERİSİ YALAN AĞLAR DEMİŞLER. AMA BEN EMİNİM ANAMDAN BAŞKA AĞLICAK İNSAN ÇOK SAYILIR. TABİ BELLİ OLMAZ AMA. EMİN OLDUĞUM BİŞEY VAR DUA EDECEK KOSKOCAAAA İSLAMİYET GEN.TR. AİLEM VAR AĞLAMASADA DUA EDECEK EMİNİM ONDAN. ALLAH(C.C) HEPSİNDEN RAZI OLSUN. ALLAH'A(C.C) EMANET OLUN. SELAMUN ALEYKÜM

Aleykümselam Murat biz burada bir aile gibi olduk ben öyle hissediyorum ama Rabbim ağlatmasın sizleri hep güldürsün hiç birinize kıyamam sanki hepiniz benim çocuklarımmışınız gibime geliyor selametle :D

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
İNSANLARIN BENİ ALLAH RIZASI İÇİN SEVMESİNİ İSTİYORUM ETRAFIMDADA BÖYLELERİNİN BULUNMASINI BENCE GERÇEK SEVGİ BU GERİSİ YALAN ALLAH İÇİN SEVEN SAMİMİ GELİYOR BANA...

Tabiki gerçek sevgi budur beni ben olduğım için sevmesini isterim :D

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

sadece_eda yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN HAFİZE ANNEM..
BİRDEN DÜŞÜNDÜMDE KENDİMİ..
ÖNCE ALİLEM..ANNEM AĞLARDI ARKAMDAN...
VE YILLAR SONRA UNUTULUR GİDERDİM...HİÇ YAŞANMAMIŞIM GİBİ...
AYYY ÇOK KÖTÜ YA...ÖLÜM DÜŞÜNCESİ ACI VERİYOR KORKUTUYOR...
Bİ GÜN BU DÜNYA RÜYASINDAN UYANMAK ZORUNDA OLSAK BİLE....B)

Rabbim sizdende razı olsun eda biliyormusun annenin gözünde evlatlar büyümezmiş gerçekten öyle size birşey olsa anne hisseder unutmaya gelince hiç unutulmaz o ateş kıyamete kadar yanar çocuklarıma bir şey olacak korkusu bile içimi ürpertiyor her anne böyledir sevgilerimle B)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

zahide nur yazdı:
S.A .EMEĞİNİZE SAĞLIK.DÜŞÜNDÜMDE ETRAFIMDA BEN ALLAH İÇİN SEVEN BİR KİMSE YOK.:( ÇOK ÜZÜLÜYORUM BU DURUMA.HATTA ALLAHI ANAN KİMSE YOK.(ÇALIŞTIĞIM YERDE) BU SİTEYE BİLE ETRFTA KİMSELER YOKKEN GİRİYORUM.ÖLSEMDE KİMSENİN UMRUNDA OLMAZDIM HERHALDE.ALLAHIM BİZLERİ SALİH KULLARINLA TANIŞTIR,KOMŞU EYLE AMİN.ÇOOK İHTİYACIM VAR ETRAFIMDA BANA DOĞRUYU ÖĞRETECEK ALLAH DOSTLARININ OLMASINA.

Aleykümselam biz birbirimizi Allah için seviyoruz ay öyle konuşma kimsenin değil Allahın sevgili kulu ol yeter biz seni seviyoruz selametle hayırlı akşamlar :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt