Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

buyrun bakalım mutfağıma ne isterseniz yapıyım (1 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ayyyyyyyyyyyyy ellerin dert görmesin çok güzel olmuş

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Vaaaavvv..Bu ne hız çok şaşırdım.Teşekkür ederim...Ellerine sağlık...

fatosh183

Kayıtlı Kullanıcı
saol ablacım ellerine sağlık çokta acıkmıştım:):)

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm kardeşim.

güzel ve farklı bir çalışma olmuş.emeğinize ve elinize sağlık olsun diyim.

size bir kardeş tavsiyesi olsun;bazı resimlerde eli,kolu başı açık hanım resimleri var.belliki bunlar harama düşmüş.kendileri müslüman yada değil bilemiyoruz.fakat siz gelin bunların ziyan hallerine öncü ve vesile olmayın.

bu durum onlara yüzlerce binlerce gözlerin bakmasıyla zor durumda bırakacakken sizde bu pay'a ortak olup vesile olduğunuz için pay'lanmayın.

dikkate alıp bu kardeşiniz sizin ve cümlemizin hayrına uyardığını düşünüp dua edin ve duada bulunalım inşaALLAH.

selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim.selametle kalın.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
selamünaleyküm kardeşim.

güzel ve farklı bir çalışma olmuş.emeğinize ve elinize sağlık olsun diyim.

size bir kardeş tavsiyesi olsun;bazı resimlerde eli,kolu başı açık hanım resimleri var.belliki bunlar harama düşmüş.kendileri müslüman yada değil bilemiyoruz.fakat siz gelin bunların ziyan hallerine öncü ve vesile olmayın.

bu durum onlara yüzlerce binlerce gözlerin bakmasıyla zor durumda bırakacakken sizde bu pay'a ortak olup vesile olduğunuz için pay'lanmayın.

dikkate alıp bu kardeşiniz sizin ve cümlemizin hayrına uyardığını düşünüp dua edin ve duada bulunalım inşaALLAH.

selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim.selametle kalın.

haklısın kaan kardeşim bunu düşünmüş olmam lazımdı hemen dinleyip sizleride dualarıma dahil ediyorum
selametle kalın
ALLAHA emanet olun..........bahsettiğiniz resimleri kaldırdım kardeşim.......

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
neslihan abla banada şöyle güzel bir ızgara yap yanında ayran....He bide garnitürleri saymıyorum bile...:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt