Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim için hep bareber dua edelim:( (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
""Allah'ım cümlemize akıl fikir ihsan et, ailemizin değerini bilmeyi ve yuvalarımızı sahiplenebilmeyi nasib et, bize verdiğin nimetlerini idrak etmemize yardım et, yuvalarımızı bozmak isteyenlere fırsat verme, rızıklarımızı bollaştır, her türlü afetlerden bizi ve evlerimizi ailelerimizi koru
Amin Amin Amin...."""

leyla-1

Altın Üye
ALLAH'IM SEN CÜMLEMİZİ DE ŞU AN YUVASINDA HUZURSUZ OLANLARI DA ÖNCE SEVGİNE SONRA KULLARININ SEVGİSİNE BAĞIŞLA
KİMSENİN YUVASINI DAĞITMA ALLAH'IM Amin....

leyla-1

Altın Üye
""Allah'ım cümlemize akıl fikir ihsan et, ailemizin değerini bilmeyi ve yuvalarımızı sahiplenebilmeyi nasib et, bize verdiğin nimetlerini idrak etmemize yardım et, yuvalarımızı bozmak isteyenlere fırsat verme, rızıklarımızı bollaştır, her türlü afetlerden bizi ve evlerimizi ailelerimizi koru
Amin Amin Amin...."""

ALLAHIM BÜTÜN AİLELERİN YUVALARINI DAİM EYLE...ALLAHIM SEN ONLARIN YARDIMCILARI OL AMİN...

Yüce Rabb'im ailesi sarsılmış,huzuru bozulmuş veya bozulmak üzere olan,sıkıntıda-darda olan tüm ailelerin yardımcısı olsun. Bizi günahlarımızdan arındırsın. .. AMİN

ALLAH'IM SEN CÜMLEMİZİ DE ŞU AN YUVASINDA HUZURSUZ OLANLARI DA ÖNCE SEVGİNE SONRA KULLARININ SEVGİSİNE BAĞIŞLA
KİMSENİN YUVASINI DAĞITMA ALLAH'IM AMİN

4627

Kayıtlı Kullanıcı
100 Ya Cami (okundu)
100 Ya Muksid(okundu)
100 Ya Muğni(okundu )
100 Ya Zahir(okundu)
1000 Ya Allah(1000 okundu)
100 Sübhanallahil Aziym(okundu)
100 Hasbiyalla'ü ve Ni'mel Vekil (okundu) aldım .
Şimdiden Hepimizin Duaları kabul olur İnşallah. Yuvalarımıza Kalbimize Ruhumuza Huzur mutluluk versin Rabbim.

Gün_Işığı

Kayıtlı Kullanıcı
Es Selamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berakatühüh
114 Ya Cami okundu:a35:

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşlerim bütün yuvalarda huzursuz olan kardeşlerimizin yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim için birde şu anda yuvasında kötü muameleye maruz kalan kardeşimiz ve bu durumda olan kardeşlerimizin bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizliklerden kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir sebep nasip etsin Rabbim.
Allah hiç kimseyi çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin inşallah.
Bütün çocukların yuvalarda hidayete ermeleri dirlik düzen için istediğiniz süreleri duaları esmaları okuyabilirsiniz kardeşim Allah kabul etsin.
Allah kimsenin kurulu yuvasını bozamasına ve hiç bir çocuğun bu ortamda annesiz babasız büyümesine fırsat vermesin Rabbim.
Allah bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim muhabbet ve iftiraya uğrayan kardeşlerimizin selameti için hep beraber dua edelim kardeşlerim:(
Rabbim kabul etsin ve evlatlarımızı,yeğenlerimizi,kardeşlerimizi,tüm gençlerimizi,eşlerimizi ve bizi hayırlısıyla doğru yola iletsin.Son nefesimize kadar hak yolunda kalmayı bizlere nasib etsin.Bizlerin çok hamdedenlerden olmamızı nasib eylesin.Evlatlarımızı ve bizleri her türlü kötü huydan ( yalancılık,hırsızlık,gıybet,kıskançlık,riya,kibir. ..v.b ),her türlü kötü alışkanlıktan ( alkol,kumar,uyuşturucu...)ve her türlü kötü hareketten
( kavga,sinirlilik,küfür,...v.b )var ise kurtarsın,yok ise sonsuza kadar uzak eylesin inşaALLAH.
Bütün hanelere huzur,mutluluk,dirlik,düzen ve sevgi-saygı bağlarıyla kenetlenmeyi nasib etsin inşaALLAH.
Dönüp sokağa baktığımızda tüm gençlerin;ailesine,vatanına,islama bağlı,hayırlı,salihlerden ve salihalardan olduklarını görme
yi CENAB-I HAK bizlere nasib etsin inşaALLAH.
cÜMLE MÜ'MİNLERE özellikle gençlerimize zihin açiklığı,anlama,kavrama,öğrenme yeteneği nasib etsin.İlim irfanı versin inşaALLAH.

AMİN AMİN AMİN
VE'L HAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN

RABBENA LEKEL HAMD
Allah hepinizden binlerce kez razı olsun Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.

Amin Amin Amin...."""

ALLAHIM BÜTÜN AİLELERİN YUVALARINI DAİM EYLE...ALLAHIM SEN ONLARIN YARDIMCILARI OL AMİN...

Yüce Rabb'im ailesi sarsılmış,huzuru bozulmuş veya bozulmak üzere olan,sıkıntıda-darda olan tüm ailelerin yardımcısı olsun. Bizi günahlarımızdan arındırsın. .. AMİN

Amin leyle abla amin..Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun..

leyla-1

Altın Üye
Amin Amin Amin...."""

100 Ya Cami (okundu)
100 Ya Muksid(okundu)
100 Ya Muğni(okundu )
100 Ya Zahir(okundu)
1000 Ya Allah(1000 okundu)
100 Sübhanallahil Aziym(okundu)
100 Hasbiyalla'ü ve Ni'mel Vekil (okundu) aldım .
Şimdiden Hepimizin Duaları kabul olur İnşallah. Yuvalarımıza Kalbimize Ruhumuza Huzur mutluluk versin Rabbim.

Es Selamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berakatühüh
114 Ya Cami okundu:a35:

Amin leyle abla amin..Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun..

amin allah kabul etsin

Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim muhabbet sevgi anlayış hoşgörü nasip etsin.Allah kimsenin kurulu yuvasını bozmaya,kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin Rabbim inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
ALLAHIM SANA YALVARIYORUM.
SENİN İZNİNLE KURULAN YUVALAR YIKILMASIN.
HER ŞEYE KADİR RABBİM KURULAN YUVALARI SONSUZ KIL.
BİTMESİN ALLAHIM BİTMESİN.

ALLAHIM BÜTÜN AİLELERİN YUVALARINI DAİM EYLE...ALLAHIM SEN ONLARIN YARDIMCILARI OL Amin...

leyla-1

Altın Üye
KİMSENİN YUVASINI DAĞITMA ALLAH'IM Amin....

leyla-1

Altın Üye
Amin Amin Amin...."""

Nurşahh

Kayıtlı Kullanıcı
Bütün iyi niyetli dileklerinize AMİİİNN diyorum Leyla kardeşim sizin ve herkesin. RABBİM evinize huzur, sağlık, bereket verir inşallah. Ben evli değilim, ailemle yaşıorum, benim için de iyi dileklerde bulunursanız çok sevinirim. Huzurlu bir aile ortamı için bana da dua eder misiniz

leyla-1

Altın Üye
Bütün iyi niyetli dileklerinize AMİİİNN diyorum Leyla kardeşim sizin ve herkesin. RABBİM evinize huzur, sağlık, bereket verir inşallah. Ben evli değilim, ailemle yaşıorum, benim için de iyi dileklerde bulunursanız çok sevinirim. Huzurlu bir aile ortamı için bana da dua eder misiniz

Amin canım bende evli değilim ama gördüğüm bütün yuvalardaki huzursuzlukları mutsuzları ortadan kaldırıp sevgi muhabbet dolu yuvalar nasip etsin Rabbim.
Canım Allah sendinde ne muradın duan varsa Rabbim kabul etsin içinde bulunduğun sıkıntılardanda kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizie hayırlı güzel hapılar açmak hayırlı takva sahibi hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı evlatlar nasip edip yaşamımıza bir düzne bir yön vermek nasip etsin Rabbim.Bu arada hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah selam ve dua ile allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Nurşahh

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun,çok teşekkürler. Sizin gibi takva sahibi insanlarla bu site vasıtasıyla haberleşmek ne güzel. Bu aralar en çok istediğim şey başımı örtmek açıkçası, ancak ailem karşı çıktı bu kararıma. Benim bu dileğimin gerçek olması için dua ederseniz çok çok mutlu olurum. Allah yardımcım olsun.

leyla-1

Altın Üye
ALLAH razı olsun,çok teşekkürler. Sizin gibi takva sahibi insanlarla bu site vasıtasıyla haberleşmek ne güzel. Bu aralar en çok istediğim şey başımı örtmek açıkçası, ancak ailem karşı çıktı bu kararıma. Benim bu dileğimin gerçek olması için dua ederseniz çok çok mutlu olurum. Allah yardımcım olsun.

Allah senden de razı olsun canım bende öyle Allah kısmet ederse en kısa zamanda kapanmak istiyorum çok şükür yıllardır namazımı kılıyorum Kur'anımı okuyorum Allah bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak bu dünyada ve ahirette Allah'ın razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.Canım benimde istediğim bir gönül muradım var hayırlara vesile olması için dua edersen inşallah. allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.Canım o senin kabinin gönlünün güzelliğinden kaynaklanıyor.
Allah korktuklaarımızdan emin umduklarımıza nail olmak hepimizin sonunu hayırlara evsile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Nurşahh

Kayıtlı Kullanıcı
Tekrar AMİİİİNNNN diyorum sana. Bu mübarek CUMA gecesinde dilerim ki, istediğin şey hayırlısından olsun. RABBİM yoluna, yolumuza ışık tutsun. İçin ferah, ruhun huzurla dolsun.

leyla-1

Altın Üye
Tekrar AMİİİİNNNN diyorum sana. Bu mübarek CUMA gecesinde dilerim ki, istediğin şey hayırlısından olsun. RABBİM yoluna, yolumuza ışık tutsun. İçin ferah, ruhun huzurla dolsun.

Amin Amin Amin
Allah razı olsun canım benim senin içinde aynı dileklerde bulunuyorum canım benim bahtın şansın yolun açık olsun en güzel günler seninle sevdiklerinle ailenle olsun inşallah.
Allah bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun hayırlı rızk kapıları iş kapıları kısmet kapılarını açmka yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.Canım 11.000 esma konusu var sıra bende seninde dularında olmak istiyorum okumak istersen.
Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.
leyla1: Ya Fettah cc : Allah gönlümde olanı hakkımda hayırlı hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selamete çıkmak yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip edip engellerin hayırlısıyla ortadan kalkmasını nasip etsin Rabbim.
Rabbim Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla cümlemizide inşALLAH ,anneme ve bütün hastalarımıza hayırlı şifalar günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak)

leyla-1

Altın Üye
Amin Amin Amin...."""

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt