Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Burcum dogum günün kutlu olsun...... (3 Kullanıcı)

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH'IM

bu kardeşimin,benim bilmediğim seninse muhakkak bildiğin sıkıntılarını gider,

benim hiç bişey yapamadığım dertlerine sen deva ol,

her sarsıldığında tutamadığım elini sen tut,

her incindiğinde yakınlığınla merhemini sür,

ben onu seviyorum sende sev ve sevindir.

aminnn...

doğum günün kutlu olsun burcum abla:)

canım benim ne guzel bir dilekler bunlar Rabbim benim için ne istemişssen senin içinde aynısı versin Amin canım bende seni seviyorum canım

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Pasta%20Resimleri%20(14).jpg

iyi ki doğdun burcu
iyi ki doğdun burcu
iyi ki doğdun burcu
iyi ki doğdun burcu
iyi ki doğdun burcu
iyi ki doğdun burcu
iyi ki doğdun burcu
iyi ki doğdun burcu ablacımmmm
:a21: :a07:

cicek-bahcesi.jpg

ablasının bitanesi canımsınsen benim Rabbim razı olsun senden seni cok seviyorum bitanem

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm burcum
allah sana gönlün gibi güzel su gibi berrak secde tadında hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah.rabbim tüm günahlarını af buyursun ve gönlünden olmasını dilediğin ne varsa hakkında hayırlı kılıp nasip etsin inşallah.iyiki doğdun iyiki varsın nice yıllaraa sevdiklerinle
B)B)B):a29:

ve aleykum selam canım ablacım Rabbim razı olsun senden seninde o guzel yuregınden ne duan varsa Rabbim kabul eylesin ablacım hayırlı aksamlar

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Allahcc hayırlı,uğurlu ve bereketli eylesin...
Allahcc yar ve yardımcınız olsun gönüldaşımız...
BESMELE...SELAM...DUA...

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
ben sana konu açmayı düşünmüştüm aslında ama başıma gelen sıkıntılardan dolayı unutmuşum :( neyse elmas kurtarmış beni..tekrar iyi ki doğdun :)

nur nisa

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam canım Rabbim razı olsun senden oguzel dilekleriniçin cok teşekkur eederim benim için ne diliyorsan Rabbim senin içinde gercekleştirsin canım sende iyiki aramıza katıldın senin gibi ksrdeşimizi tanıomak buyuk bir mutluluk inşallah dostlugumuz pekişir

selamun aleyküm burcu kardeşim,,,,,ALLAH razı olsun demek inşlh herşey gönlümüzce olur.bende gercekten aranıza katılmaktan çok mutluyum,benide aranıza aldığınız için çok teşekkür ederim sizlerin bana yüreklerinizi açmanız ne kadar güzel.bende bu dostluğun pekişmesini çok isterim sizlere bu siteye öle çok alıştımki anlatam

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm burcu kardeşim,,,,,ALLAH razı olsun demek inşlh herşey gönlümüzce olur.bende gercekten aranıza katılmaktan çok mutluyum,benide aranıza aldığınız için çok teşekkür ederim sizlerin bana yüreklerinizi açmanız ne kadar güzel.bende bu dostluğun pekişmesini çok isterim sizlere bu siteye öle çok alıştımki anlatam

ve aleykum selam canım İnşallah canım dostlugumuz hep ilerler bizde senin varlıgına alıştık hep burda ol emi :)

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Canım Burcu kardesım.ıyıkı dogduun.Yeni yaşın hayırlı olsun. Herşey gönlün gibi güzel,

ettiğin duaların hayırlısıyla kabul olsun inşallah.:)

Selametle...

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Canım Burcu kardesım.ıyıkı dogduun.Yeni yaşın hayırlı olsun. Herşey gönlün gibi güzel,

ettiğin duaların hayırlısıyla kabul olsun inşallah.:)

Selametle...

canım ayşeciğim Rabbim razı olsun seden Rabbim ne duan varsa tez zamanda kabul eylesin canım hayırlı asamlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt