Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

burçlar nasıl özür diler? (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
RE: burçlar nasıl özür diler?

meftun sen kızmısın ya ben erkek sanmıştım harbiden ya:D:D

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

bilmem hiç dikkatimi çekmedi:))))

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

BAŞAK:
Başak hata yaptigi zaman ozur dilemekten cekinmez, ama bunu ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar.. herkesi kendileri gibi sandiklari icin boyledirler.. onlara gore iş işten gecmiş olsa bile sonucta ozur dilemiş midir, dilemiştir.

Esselamü aleyküm;
tam beni anlatmış gerçekten de öyleyim özür dilerim ama yeri gelir zamanına kendim karar veririm...sonu bana uymamış ama olsun...güzeldi sağolun...:)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

bütün özellikler uycak diye bi kaide yok gerçi ama duyduğum kadarıyla (nekadar doğru bilmem)en iyi burçlardan biriymiş erkekler için yani ona göre:D

K

kırıkkalp

BAŞAK:
Başak hata yaptigi zaman ozur dilemekten cekinmez, ama bunu ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar.. herkesi kendileri gibi sandiklari icin boyledirler.. onlara gore iş işten gecmiş olsa bile sonucta ozur dilemiş midir, dilemiştir.

he walla çok doğru ablacım...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
BAŞAK:

emeğinize sağlık
selametle

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
IKIZLER:
Ikizler her ne yapmiş olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bi araştirirsaniz mutlaka hakli cikacaklardir.. hakli olduklarini duşunmuyosaniz demek ki konunun yeterince derinine inmemişsiniz o da sizin sorununuz

anlaşılmıştır zaten;;):a12:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt