Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

burçlar nasıl özür diler? (2 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
KOC:
Bir kere butun Koc'lar dunya şekeri olduklarina inanirlar. ozur dilemelerini gerektiricek bişey yaptiklarini ya da soylediklerini hic duşunmezler. o yuzden dizlerinin ustune cokmek yerine basitce "ozur dilerim" derler.. bundan ne azi ne fazlasi

BOGA:
Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze bakmaya cok cekinirler.. hem zaten olan olmuştur.. o yuzden Bogalarin ozur dilemedikleri icin kaybettikleri cok arkadaşlari vardir

IKIZLER:
Ikizler her ne yapmiş olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bi araştirirsaniz mutlaka hakli cikacaklardir.. hakli olduklarini duşunmuyosaniz demek ki konunun yeterince derinine inmemişsiniz o da sizin sorununuz

YENGEC:
Bir Yengec'in ozur dilemesini bekliyosaniz buna pişman olursunuz... her konuyu mutlaka kendi taraflarina cevirmeyi bu kadar iyi beceren başka bir burc daha yoktur... sonunda bir bakmişsiniz yalvar yakar olan sizsiniz.

ASLAN: Bir aslan hatasini telafi etmek icin elinden ne geliyorsa yapar.. size cicekler alir, evinizin karşisindaki duvara kocaman harflerle BENI AFFET yazar, ayaklariniza kapanip yalvarir. sonunda affettiginiz zaman kis kis gulmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karşi koymak ne mumkun.

BAŞAK:
Başak hata yaptigi zaman ozur dilemekten cekinmez, ama bunu ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar.. herkesi kendileri gibi sandiklari icin boyledirler.. onlara gore iş işten gecmiş olsa bile sonucta ozur dilemiş midir, dilemiştir.

TERAZI:
Hata yaptiklari zaman bunu itiraf etmeye cekinmezler.. o kadar ictendirler ki zaten ozur dilerim demelerine firsat kalmadan siz affettiginizi soylemiş olursunuz.

AKREP:
Ozur dilemenin bir formalite olduguna inanirlar.. o yuzden bir telefon acmak ya da karşiniza alip konuşmak yerine kart ya da mail yoluyla ozur dileyen insanlarin cogu bu burctandir.

YAY:
Yay'larin kitabinda pişmanlik, ozur gibi şeyler yazmaz.. hatasiz kul olmaz şarkisi onlarin hayat felsefesidir. Başkalari onlara yanliş bişey yaptigi zaman da ayni tavri korurlar, cifte standart yapmazlar yani..

OGLAK:
Onlardan basit bir "ozur dilerim"le kurtulamazsiniz.. uzuuuun bir aciklama beklerler.. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmişseniz ne mutlu.

KOVA:
Dunya tatlisi insanlardir.. hata yaptiklarini bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak icin bişeyler duşunurler.. genelde de başarirlar .

BALIK:
Kolay kolay ozur dilemezler cunku onlara gore herkesin olaylara bakiş acisi farklidir.. bir Balık ve ozur dilemek ha? şansinizi zorlamayin.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı
RE: burçlar nasıl özür diler?

ASLAN: Bir aslan hatasini telafi etmek icin elinden ne geliyorsa yapar.. size cicekler alir, evinizin karşisindaki duvara kocaman harflerle BENI AFFET yazar, ayaklariniza kapanip yalvarir. sonunda affettiginiz zaman kis kis gulmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karşi koymak ne mumkun.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D VALLA BURÇLARA İNANMAM AMA ŞU YORUM NEDENSEEEEEEEEE ÇOK HOŞUMA GİTTİİ:D:D:D:D

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

yok inanın burçlar var yani yıldızlar ama fal anlamında yok tabii .Ben bi çok hocaya sordum tarikat ehli olanlara hem.Tabii herşeyide burçlara göre yorumlamak doğru değil

Niye hoşunuza gitti bakam yorum?:))

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

Nevin_1982 yazdı:
yok inanın burçlar var yani yıldızlar ama fal anlamında yok tabii .Ben bi çok hocaya sordum tarikat ehli olanlara hem.Tabii herşeyide burçlara göre yorumlamak doğru değil

Niye hoşunuza gitti bakam yorum?:))

S.A NEVİN KARDEŞİM BİLMEM SANKİ BENDE BÖYLE YAPIYORUM GİBİME GELDİİ;);):D:D

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

vaybe seni alan yandı desene:Dseni gidi 2yüzlü seni:D
Şaka yapıyorum alınmazsın inş.

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı

YENGEC:
Bir Yengec'in ozur dilemesini bekliyosaniz buna pişman olursunuz... her konuyu mutlaka kendi taraflarina cevirmeyi bu kadar iyi beceren başka bir burc daha yoktur... sonunda bir bakmişsiniz yalvar yakar olan sizsiniz.

yok ben uymuyorum ben hep kendimi düşünmem yani.Bana uymadı..

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

Nevin_1982 yazdı:
vaybe seni alan yandı desene:Dseni gidi 2yüzlü seni:D
Şaka yapıyorum alınmazsın inş.
S.A ÖMER DE ÖYLE DİYO ZATEN YANDIM BEN DİYO.:D:D YOK YA NE ALINMASI.KARDEŞ KARDEŞİNDEN NE KADAR ALINABİLİRKİ.:D;)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

BOGA:
Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze bakmaya cok cekinirler.. hem zaten olan olmuştur.. o yuzden Bogalarin ozur dilemedikleri icin kaybettikleri cok arkadaşlari vardir

S.A ALLL BUDA ÖMER.AMA HAKKINI YİYEMEM ASLA KESİNLİKLE BÖYLE DEĞİL.HAKLIDA OLSA BEN ÜZÜLSEM ÖZÜR DİLER.:)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

yav su yengeç hakkinda soylenenler ne kadar da dogru bu benim burcum degil yalniz esimin burcu iste zor olan tarafida bu zaten tamda dendigi gibi bende sahsen burçlara inanmam fakat anlatilanda tam tamina uyuyo sasirdim dogrusu selametle kardesim:D:D

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
BOGA:

S.A ALLL BUDA ÖMER.AMA HAKKINI YİYEMEM ASLA KESİNLİKLE BÖYLE DEĞİL.HAKLIDA OLSA BEN ÜZÜLSEM ÖZÜR DİLER.:)
haklida olsa sen uzuldun diye ozur diliyorsa çok sanslisin kardesim :D:D sakin birbirinizi uzmeyin haa benim esimde ozur dilemek gibi bir davranis yok fakat onu tamamlayacak baska guzel davranislari var çok sukur iste insanogluyuz eksikelrimiz çok ne yapalim selametle kardesim:D:D:D

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

iyi ozman 2 yüzlü 2yüzlü:D:D

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

iyi ozman 2 yüzlü 2yüzlü:D:D

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

OGLAK:
Onlardan basit bir "ozur dilerim"le kurtulamazsiniz.. uzuuuun bir aciklama beklerler.. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmişseniz ne mutlu.

biraz zor affediyorum evet..B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

bu ömerde kim meftun kardeş biraz geç oldu ama
işlerden anca fırsat buldum:)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

Nevin_1982 yazdı:
bu ömerde kim meftun kardeş biraz geç oldu ama
işlerden anca fırsat buldum:)

S.A ÖMERMİ OĞLANIN BİRİ.:D ALLAHIN İZNİYLE RABBİM HAYIRLISIYLA NASİP EDERSE EVLENECEĞİM İNSAN İNŞALLAH.:)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

b]

YENGEC:

S.A YOK YAAAAAAAA O KADARDA DEĞİL:D YERİ GELİNCE ÖZÜR DİLERİM ABARTMIŞLAR AMA DOĞRULUK PAYIDA VAR GİBİ. :D:D:D

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

s.a burçlara pek itibar etmem ama benim de hoşuma gitti:D

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
b]

YENGEC:

S.A YOK YAAAAAAAA O KADARDA DEĞİL:D YERİ GELİNCE ÖZÜR DİLERİM ABARTMIŞLAR AMA DOĞRULUK PAYIDA VAR GİBİ. :D:D:D

S.A BENİM YÜKSELENİM DE YENGEÇ:D:D:D

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
M DENIZ yazdı:
b]

YENGEC:

S.A BENİM YÜKSELENİM DE YENGEÇ:D:D:D

A.S O NASI OLUYO YÜKSELENİ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt