Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bunu insan olan yapmaz! (1 Kullanıcı)

demir227

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten de yazık. devlete başvurun bunun için. karısına şiddet uygulaması suç. hapse girerse aklı başına gelir. daha kötü döver diye düşünmeyin. daha kötü nası dövebilir öldürecek mi? oturup kalkamıyo diyosunuz. tekrar döverse tekrar şikayet edin.. susup kaldıkça daha da sapıtacaktır. gücün kendinde olduğunu düşündüğü için böyle yapıyor. kendisi de bundan zarar görmeye başlayınca işler değişir.

rabbim o zavallı anneyi feraha kavuşturur inşallah.. dua ile..

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten de yazık. devlete başvurun bunun için. karısına şiddet uygulaması suç. hapse girerse aklı başına gelir. daha kötü döver diye düşünmeyin. daha kötü nası dövebilir öldürecek mi? oturup kalkamıyo diyosunuz. tekrar döverse tekrar şikayet edin.. susup kaldıkça daha da sapıtacaktır. gücün kendinde olduğunu düşündüğü için böyle yapıyor. kendisi de bundan zarar görmeye başlayınca işler değişir.

rabbim o zavallı anneyi feraha kavuşturur inşallah.. dua ile..

iyi diyosunuz bunu bende düşünüdm ama bu boşanmaya gider ama kız boşanmak ta istemiyo en azından öyle bi şansı yok..

acaba diyorum komşular şikayet etse polise yani kız etmiş olmasa genede ceza alırmı acaba yasaları pek bilmiyorum
bilen biri varsa bilgilendirebilirse çok sevinirim

tevfikgulkonya

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim seni eşin üçüsün gün sonra dövmüş sen sabret bir gün allah ona öyle bir ders verir oda alalhından bulur bende kayınam bizi rahat bırakmıyor eşimle 14 yılıkl evliyim ikitane oglum var biri 10 biri 12 yaşında ama kayınam ne derse yapar eşim ben ne dersem ter anlar hep evde devamlı kavga cıkar sonrada ben suclu olurum bir yıl olmadı baldızımı eşi attı gitti ve boşandı kadın hala akıllanmadı böyle giderse bende boşanma noktasındayım allah hepimize yardım etsin allah büyük

tevfikgulkonya

Kayıtlı Kullanıcı
nep dua ediyorum allahım böyle kadınlara akıl ve isyan eylesin allahım öyle bir ceza versinki nerden geldiklerini şaşırsınlar o kız kadeşimede eziyet edenler de cezasını bulsunlar inşallah

tevfikgulkonya

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim sen en yakın zamanda şahitli ısbatlı şikayet edecek kişi bulun mutlaha adalet tecelli edecektir tabiki adalet komşunun şikayetinide kabul edecektir siz en kısa zamanda bunu yapın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt