Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bunu insan olan yapmaz! (2 Kullanıcı)

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim benim bi yakınım var kız 16sında evlendi sadece yaşının küçük oldugnu düşünmüştük ..
ama kendisi istedi evliligi oglan kendi köyümüzden bildigmiz biriydi 2 yıl oldu evleneli
kız artık 18 inde bir anne
geçen köye gittigimde denk geldik oturup kalkarken zorlanıyo belinmi agrıyo dedim
-şeyyy yenge dedi kocam beni dövüyo ama bu defa boş bulundum belime iyi tepti !!!!
ALLAH ım şok oldumgörseniz okadar da zayıfladıki evleneli belki 40 kilo..
niye dedim,
bulur bi bahane evlendigmizin 3 günü başladı dedi
kız yetim dul annesi bide akıl hastası ablası var evde onlar kıt kanat geçiniyorlar zaten bi başı olsa belki dönücek eve bide kızı var eşi git diyomuş kızı bırakta git ..
sabret gülüm dedim kızn için biraz daha sabret dua et ...
inanın anlatmakla bitmez herifte her türlü pislik var ..

uykularım kaçıyo aklıma gelince ne yapsak nasıl yoluna girer işler bilmiyorum..

sadece sizinle paylaşmak istedim

bu kardeşim için dua edermisiniz ..
rabbim kocasını ıslah etsin ona sabır versin.

nuri sezer

Kayıtlı Kullanıcı
cenab-i allah o kardeşimize yardim etsin..
dünyadaki en büyük çirkinlik bu olsa gerek ki insan refika-i hayatim dediği karisini hem de sebepsiz yere dövmesi..
vahşiyane bir tutum. Allah kocasini islah etsin!!!!

fatoss

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim çok üzüldüm duadan başka yapacak birşey yok allah sabır versin.Az önce başka bir kardeşte yazmış kocasından dayak yediğini çok üzüldüm üstelik çocuklarınıda dövüyormuş allah her iki kardeşlerimizede sabır versin inşallah eşleri doğru yolubulurlar.Eşlerine ve çocuklarına bu mübarek ramazan ayında eziyet etmeyi bırakırlar...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
bazı erkeklerın fızıksel güçlerını karşı tarafa boyle kullanmalarını kınıyorum
bayan vucud yapısı olarak daha narın döverek darpla yaklaşan bır erkeğın kışılık olarak sağlıksız olduğunu düşünüyorum
ıfade güçlüğü çektığı ıcın şıddete baş vuruyor
allah ıslah etsın
allah o kızımıza yardım etsın

allah bu mubarek ayda dualarını kabul etsın

allaha emanet olun
selam ve dua ıle

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Belliki insan değil yapan..Siz köylünüzü bişekil uyardınız mı?Gerçi uyarsanız daha kötü olacak belki..Kimsesiz görüyo belkide kızcağızı bilmiyor mu Yüce Rabbim herşeyi görendir.Bir gün yeri gelir oda gününü görecektir..Rabbim yardım etsin inşAllah kardeşimize hakkaten ben çok kötü oluyorum böyle durumları duyunca..İşlerin hayırla düzelmesi için dua edelim..Lütfen sizde bişeyler yapın!..Yakınlarınızla falan konuşsanız?

e_islamiyet

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim o kardeşimize yardım etsin kocasını da ıslah etsin...

batan güneş

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim inan çok üzüldüm ama yapacak birşey yok dua edebiliriz ancak gerci bence yapılacak en güzel şey de bu birbirimiz için hiç karşılık beklemeden yapılan şey duadır inan dualarımda hep olacak eşi hakikati görüp yaptıgının hata oldugunu anlayıp inşallah ayıbını düzeltir

merdiven

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş bu iş i fiiliyata döküp adamı da aynen bi dövmek lazımki ne yaptığını anlasın
kimilerinin hakkı kötektir
:a43:

Sweet-S

Kayıtlı Kullanıcı
Yazik günah nasil bir vicdan var o adamda sen severek al sonrada 3 gününden beri döv ALLAH ISLAH ETSIN BASKA DENILCEK SÖZ YOKI allah kizin yardimcisi olsun

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
cenab-i allah o kardeşimize yardim etsin..
dünyadaki en büyük çirkinlik bu olsa gerek ki insan refika-i hayatim dediği karisini hem de sebepsiz yere dövmesi..
vahşiyane bir tutum. Allah kocasini islah etsin!!!!

karisini hem de sebepsiz yere dövmesi..
hiç bir sebeb şiddeti haklı çıkaramaz eger dövecek derecede hatası varsa boşansın..
ben buna anca kendini tatmin etme güç gösterisi derim.
temennilerinize amin diyorum ..

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim çok üzüldüm duadan başka yapacak birşey yok allah sabır versin.Az önce başka bir kardeşte yazmış kocasından dayak yediğini çok üzüldüm üstelik çocuklarınıda dövüyormuş allah her iki kardeşlerimizede sabır versin inşallah eşleri doğru yolubulurlar.Eşlerine ve çocuklarına bu mübarek ramazan ayında eziyet etmeyi bırakırlar...

aleyküm selam o konuyu bende gördüm kardeşim ,amin kardeşim aminn
böyle evlilikler gördükçe ALLAH şükür ediyorum..

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
bazı erkeklerın fızıksel güçlerını karşı tarafa boyle kullanmalarını kınıyorum
bayan vucud yapısı olarak daha narın döverek darpla yaklaşan bır erkeğın kışılık olarak sağlıksız olduğunu düşünüyorum
ıfade güçlüğü çektığı ıcın şıddete baş vuruyor
allah ıslah etsın
allah o kızımıza yardım etsın

allah bu mubarek ayda dualarını kabul etsın

allaha emanet olun
selam ve dua ıle

aleyküm selam ablacım kesinlikle size katılıyorum

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
Belliki insan değil yapan..Siz köylünüzü bişekil uyardınız mı?Gerçi uyarsanız daha kötü olacak belki..Kimsesiz görüyo belkide kızcağızı bilmiyor mu Yüce Rabbim herşeyi görendir.Bir gün yeri gelir oda gününü görecektir..Rabbim yardım etsin inşAllah kardeşimize hakkaten ben çok kötü oluyorum böyle durumları duyunca..İşlerin hayırla düzelmesi için dua edelim..Lütfen sizde bişeyler yapın!..Yakınlarınızla falan konuşsanız?

evet kardeşim gülüm dedim abin konuşsunmu onla dedim yenge bu sefer sen herkese anlatıyorsun diye daha çok döver dedi..
dayısıyla konuştum ne hali varsa görsün biz evlenme küçüksün dedik bizi dileyenmi oldu diyor..
insanlar böyle herkes kendi nefsine düşmüş..
neler geçti aklından bi bilsen gönül tutkolundan götür rapor al dava aç süründür pisligi dedi ama acıdırki kız sıgınacak başka bi yerinin olmadıgnıda düşünüyor kızını düşünüyor ..

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim inan çok üzüldüm ama yapacak birşey yok dua edebiliriz ancak gerci bence yapılacak en güzel şey de bu birbirimiz için hiç karşılık beklemeden yapılan şey duadır inan dualarımda hep olacak eşi hakikati görüp yaptıgının hata oldugunu anlayıp inşallah ayıbını düzeltir

aelyküm selam inşaallah kardeşim

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
...

...

Allah CC. hepimize insanca ve kendine KUL olacak şekilde yaşamamızı nasip etsin inşallah...

SABIR...SABIR...SABIR...
Allah CC. herşeyi görür ve bilir...
O'na havale etsin kardeşimiz...

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
Allah CC. hepimize insanca ve kendine KUL olacak şekilde yaşamamızı nasip etsin inşallah...

SABIR...SABIR...SABIR...
Allah CC. herşeyi görür ve bilir...
O'na havale etsin kardeşimiz...

tek güvencemiz o
rabbim kendinden başka kimsesi olmayanların yardımcısı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt