Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bugünkü halimiz (2 Kullanıcı)

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Bir milletin toprak bütünlüğünü dağıtmak arkasından da işgal
etmek düşünülüyorsa, evvela o topraklar üzerinde yaşayanların
inanç ve akideleriyle oynanır.

Birisi veya birileri kalkıp da, 'korkmaya gerek yok, biz güçlü bir
milletiz, öyle misyonerlik falan ve filan bize sökmez, dinine
güvenen misyonerlikten, diyalogtan korkmaz' türü edebiyat yapıyorsa bu
kişi ya gizli misyonerdir, ya da olayların vahametinin farkında
değildir.
Siz, dünyanın en güçlü adamı olsanız ve fakat kafanızı
yastığa koyup uyusanız, size henüz yürümeye başlamış bir çocuk bile
rahatlıkla zarar verebilir.

Niye? Çünkü siz uyuyorsunuz. İradeniz, direnciniz, gücünüz ve
kuvvetiniz artık yorgan ile döşek arasında hapsolmuştur.

Sizin bütün bu özellikleriniz artık acemaşiran makamında
“horlamaktan” ibarettir.

Millet olarak bu hali yaşıyoruz. Bu halden uyanmak için dini ve
milli bütünlüğümüzü tehdit eden misyonerlik konusunda detaylı bilgi
sahibi olmak zarureti vardır, uyanmak ihtiyacı vardır.
Irak,Filistin vs
Guantanamo, Ebu Grabe bunlar tarihte görülmemiş işkenceler, ''şahlanma zamanıymış''!
kimiler için şahlanma
ama müslümanlar için çok zor günler. Haşa Peygamberimizi bile bertaraf etmeye çalışıyorlar,daha ne olsun ki?! Kıyamet kopar...
Birisi veya birileri kalkıp da, 'korkmaya gerek yok, biz güçlü bir
milletiz, öyle misyonerlik falan ve filan bize sökmez, dinine
güvenen misyonerlikten, diyalogtan korkmaz' türü edebiyat yapıyorsa bu
kişi ya gizli misyonerdir, ya da olayların vahametinin farkında
değildir

ben de aynen katılıyorum

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
allah herkesi hidayete yöneltsin sözü edilen (hatta çirkin şekilde anımsanan bu tür insanlarıda)...rabbim hak yolunda olanı da olmayanı da görendir...bu tür insanlar da kendilerine ederler zaten..selamün aleyküm...

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
[FLASH]http://www.youtube.com/v/toLhyeS_nsM&rel=1[/FLASH]

Buyrun Böyle Giderse Yarınki halimiz.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Allah razı olsun!
mazlum müslümanları düşünüyordum.
ki onlara akla gelmeyecek işkenceler yapıyorlar, 12 yaştan küçük her çocuk öldürüyordu Irakta 12 yaşını bulan ise işkence masasında ölümü özlüyor, ama onlar öldürmüyor!
nasıl olur da böyle canavarın bağrındakiler bizi diyaloğa çağırır?

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum.

Allah'ın c.c Lanetlediği bir Topluluktan ne beklerler ben onu anlamış değilim.

Naime Kardeş Erbakan Zihniyeti olmadıkça bu Ülke yi Amerikaya Köy yaparlar. Allah diyenin başını keserler. Kıyamette onların üstüne gelir.

Allah Hakkımızda Hayırlısını nasip Etsin

Selametle

bulaşıkçı

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar benide aranıza kabul edermisiniz yeni üye oldum ismim biraz tuhaf ama ne yazdıysam dolu çıktı bende buna karar verdim zaten şu an bu işi yapıyorum bence çalışmanın şekli ve ayıbı yoktur bilmem sizce yanlışmı neyse banada msj atarsanız sevinirim sizden öğrenmem gereken çok şey var dini bilgileri bana aktarırsanız sevinirim hepinize hayırlı akşamlar

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar benide aranıza kabul edermisiniz yeni üye oldum ismim biraz tuhaf ama ne yazdıysam dolu çıktı bende buna karar verdim zaten şu an bu işi yapıyorum bence çalışmanın şekli ve ayıbı yoktur bilmem sizce yanlışmı neyse banada msj atarsanız sevinirim sizden öğrenmem gereken çok şey var dini bilgileri bana aktarırsanız sevinirim hepinize hayırlı akşamlar

Selamun Aleykum

Hoşgeldiniz. Çalışmanın ayıbı olurmu hiç. Demirci, Oduncu, terzi Peygamberlerimizde var, Her istediğinzi Sorabilirsiniz Allah'ın izniyle Sorulan Sorulara bilgimiz ilmimiz yettikce Cevaplamaya çalışırız.

çalışmanıza Gelince. En kötü şartlardaki iş bile, dilenmekten çalışmamaktan daha hayırlıdır.

Allah Rızkınızıda Ecrinizide bol versin Selametle.

2.diriliş

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm uzun bir aradan sonra tekrar girdim bu foruma arkadaşlar islam konuları münakaşa olmaz münakaşa keferede olur Elbetteki yol Hz MUHAMMED Y

2.diriliş

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm uzun bir aradan sonra tekrar girdim bu foruma arkadaşlar islam konuları münakaşa olmaz münakaşa keferede olur Elbetteki yol Hz MUHAMMED Yoludur ondan hiç kimsenin şüphesi yoktur ama Allah her devre bir müceddid yollar

2.diriliş

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm uzun bir aradan sonra tekrar girdim bu foruma arkadaşlar islam konuları münakaşa olmaz münakaşa keferede olur Elbetteki yol Hz MUHAMMED Yoludur ondan hiç kimsenin şüphesi yoktur ama Allah her devre bir müceddid yollar yollar ki bizim gibi mahsun kullarına rehber olsunlar o Üstadda bu devir için gelmiş bu devrin feylesoflarına maddiunlarına kainatın tesadüf olmadığını her şeyin bir Müsebbebül Esbabının olduğunu ispat etmiş ve Allahın izniyle küfrün belini kırmıştır ama biz bunun farkında değiliz eğerki şu üniversite okuyan arkadaşlara hizmetler bağrını açmasaydı Allah muhafaza herkes tütar bir yol giderdi sen diyiyorsunki bu rahatlık nerden kefere nasıl artık islama dil uzatmıyor eski den küfürle imanın hakla batılın arasında cennetle cehennem arası kadar fark vardı ama şimidi ikisi aynı dükkanda aynı rafta satılıyor Allah muhafaza bizlerde o rafdan yanlışkla küfürü veya batılı alırsak ne yaparız İbni Muhyiddin Arabi hazretleri haşir meselesini 40 sayfada ancak havvassın zor anlayacağı bir dille haletmişken Üstad hz haşiri iki sayfada en adi avamın dahi anlayacağı şekilde ispat etmiş ehli küfür ve ehli şeytan teslimi silah mecbur olmuş tabi bunların hepsi Allahın izni ve inayetiyle bu açıklamalarınıza karşı aklimda çok şey tasarlamıştım ama bakıyorumki bu hamur çok su götürür onun için derim Allaha emanet olun

archegyptian

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm siteye yeni üye oldum bana yardımcı olursanız cok mutlu olurum hayırlı günler

Delete

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.
Allah razı olsun kardeşim,
Emeğinize sağlık,
Selam ve baki dua ile kalın.

93270140eb0.gif
97906724wb4.gif

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt