Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bugün benim doğum günüm (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leyla-1

Altın Üye
Allah hayırlı bir ömür versin leylacım. bu dünyada da ahirette de mutluluklar diliyorum

Amin Amin Amin
Selam Aleyküm Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimize ailemizle sevdiklerimizle sizlerle sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

leyla-1

Altın Üye
Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle imaninla beraber nice yiillara

Amin Amin Amin hepimizinde inşalalh.
Aleyküm Selam Allah razı olsun canım kardeşim Rabbim hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdiklerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.İyi ki varsınız kardeşlerim sizlerde o sizin kalbinizin gönlünüzün güzelliği Allah razı olsun hepinizden.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
aleykum selam.
Rabbim hayırlı mutlu huzurlu nice güzel yıllar nasip etsin.
kutlu olsunB)B)

Amin Amin Amin
Selam Aleyküm Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimize ailemizle sevdiklerimizle sizlerle sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
gördüm leylacım gördüm. yeni yaşın kutlu olsun canım ablammm benimmm. :)

Aleyküm Selam Allah razı olsun canım kardeşim Rabbim hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdiklerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.İyi ki varsınız kardeşlerim sizlerde o sizin kalbinizin gönlünüzün güzelliği Allah razı olsun hepinizden.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
Merhaba ben araniza yeni katildim doğum günün kutlu olsun

Amin Amin Amin
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm kardeşim
yeni yaşın hayırlı olsun inşaallah..
Allaha emanet ol, dua ile..

Amin Amin Amin
Aleyküm Selam Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimize ailemizle sevdiklerimizle sizlerle sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.

elifnur1997

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleykum Allah omrun boyunca omrunun sonuna dek imanli kalabilmeyi nasib etsin sana Selam ve dua iLe kaL... Allah UzunOmurLer Versin :)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
B)selamün aleyküm canim biraz gec gördüm gecmis dogum gününnü canadan kutlar rabbimden nice sebelerin tertemiz.bereketli,mutlu.saglikli.bol ibadetli gecmesini diliyorum iyiki dogdun:a07: Dilerim yeni yasında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neseni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Dogum günün kutlu olsun:a07:B)

leyla-1

Altın Üye
Esselamun Aleykum Allah omrun boyunca omrunun sonuna dek imanli kalabilmeyi nasib etsin sana Selam ve dua iLe kaL... Allah UzunOmurLer Versin :)

Amin Amin Amin
Aleyküm Selam Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimize ailemizle sevdiklerimizle sizlerle sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

leyla-1

Altın Üye
B)selamün aleyküm canim biraz gec gördüm gecmis dogum gününnü canadan kutlar rabbimden nice sebelerin tertemiz.bereketli,mutlu.saglikli.bol ibadetli gecmesini diliyorum iyiki dogdun:a07 Dilerim yeni yasında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neseni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Dogum günün kutlu olsun:a07:B)

Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

leyla-1

Altın Üye
BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK DUALARINIZI BEKLİYORUM.BENİM İÇİN 1 YASİN okurmusunuz?

leyla-1

Altın Üye

ALLAH'IM
BİRBİRİNİ GÖRMEDEN SEVGİLERİNİ VE DUALARINI YOLLAYAN ŞU KULLARININ ÇABALARINI KABUL ET
DUALARINA İCABET ET
KORKTUKLARI ŞEYLERDEN GÜVENCE VER
SIĞINMALARINI KABUL ET
OKUDUKLARI KUR'ANLARI KATINA YÜKSELT
KARDEŞLİKLERİNİ KORU
HASTALARINA ACİL ŞİFA
BUNALMIŞLARINA FERAHLIK
BORÇLULARINA VE FAKİRLERİNE BOL RIZIK
GURBETTEKİLERİNE SELAMET
ZENGİN VE RAHAT OLANLARINA ŞÜKÜR
AYRILARINA KAVUŞMA
BEKARLARINA HAYIRLI EŞLER
EVLİLERİNE GEÇİM KOLAYLIĞI VE DİRLİK
ÖLMÜŞLERİNE RAHMET
YAŞAYANLARINA SIHHAT VE AFİYET
TÜM DERTLERİNE DERMAN
AİLELERİNE HUZUR
ÇOCUKLARINA SAYGI SEVGİ VE AKIL
NASİP ET
RAHMETİNLE EY MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ"
Amin​

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Nice hayırlı yıllara kardeşim.

Kardeşime dua...

Ya Rabbi!
Ellerimiz ellerimiz ile, ayaklarımız ayaklarımız ile, bütün âzalarımız yekdiğerleri ile, elveda-elfirâk diye ağlaşacakları zamanda, konuşan şu dillerimiz tutulmadan, çalışan şu kalplerimiz kararıp gönüllerimiz solmadan, ol kelime-i münciye-yi mübareke ki buyurun, “Eşhedü enlâ ilâhe illAllâh ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Rasûluh” diyerek çene kapamak ve imanla göç edebilmek, cümlemize nasip eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran bu dilleri, ne olur boş çevirme ya Rabbi!

Ya Rabbi!
“Melekler dilinde 1000 esma, nebiler dilinde 1000 esma, 300’ü Tevrat’ta, 300’ü Zebur’da, 300’ü İncil’de, Kur’an’da: 99 Esma... 18 bin âlem içre mahfî İsm-i A’zam hürmetine, olmuş dualarımızı makbul, yapmakta olduğumuz duaları da, kabule karin eyle ya Rabbi!

Ol Ulu Mevla!
Sensin cümleden a’lâ, mahz-ı lutf-i kereminden bizim oldu cennetü’l-me’va. Esteıyzübillâh, “Ve sekaahüm Rabbuhüm şerâben tahuuraa” kâsesinden nûş eden kullarından eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Yeryüzünde olan küffar-ı hâkisarı, denizde ve karada olan zındık u münafıkları, ne mekânda var ise, bilir Bârî… Kâbe’nin aduvvi olan Ashab-ı fili, ebabil kuşuyla kahreyleyen Mennân! “Ene Rabbükümü’l-a’lâ” diyen Firavn’ı Kızıldeniz’de helak eyleyen Sübhan... “Yeryüzünün tanrısıyım” diyen Nemrud’u, sivrisinek ile helak eyleyen Rahman... Torunlarının cümlesini de hidayetleri kabil değilse, kahhar isminin tecelliyatıyla sen kahr u perişan eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Vademiz tamamında, ömrümüz hitamında, yalancı dünyanın yalanının tükendiği ol günde, insan sevdiğinden ayrılır, nâçâr, hasret, kıyamete kalır, bîçâr, nar-i firkatla melekü’l-mevt sana-bana geldiği günler, selamet-i imanla göçmeyi cümlemize nasip eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Yer altında yatan canları, hâk ile yeksân olanları, ana-baba-kardeş tâze civanları, mine’l-mağrib ile’l-meşrık ehl-i iman olanları, “Ravzatün min riyâzı’l-cenneh” olan kabirlere ilhak eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Melekler, saflarını kurarlar ayan, adalet mizanı kurulduğu zaman, güneş bir mil boyu inince, heman. Cümlemizi gadabından emin eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Zebaniler zincirini koparıp mahşere geldiğinde, cümle enbiya, “Nefsî, nefsî!” diye çağrıştığı günde, ol bülbül-i bağ-i beleğat, ol andelib-i gülizar-i fesahat, bizim için ağlar o gün Hz. Muhammed: “Ümmetim âlildir, ayân! Aliller, benimdir hemân! Yakma o ümmetimi” diye yalvardığı zaman, cümlemizi şefaat-ı uzmasına nail ve mazhar eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Dertli kulların ister atâ, ister şifâ, alile meded, dertliye deva, sen nasip eyle ya Rabbi!

Ol Ulu Perverd-gâr!
Cümle bilad-i İslamiyye’yi ve bâhusus içinde bulunduğumuz şu beldeyi, görülür görülmez, takat getirilemez, her türlü beladan sen muhafaza eyle ya Rabbi!"

Amin.....

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
doğum gününüz kutlu olsun hayırlı seneleriniz olsun....
bugün benimde doğum günüm

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
Konu 2008 de açılmış ona biraz şaşırdım. :) Ama neyse bahane olsun bizler doğum günü sebebiyle tebessüm edelim. Ne güzeldir ki bir mümin kardeşimizin doğum günüdür. Allah c.c. sevenlerinizler ve sizi sevenlerle yaşam dilesin. Cennetine giren emin kullarından eylesin sizi.Amin.

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun âleykum

muhterem leyla kardeşim Allah c.c .size yüce zatının razı olacağı hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip etsin.

Selâm ve Selâmetle kalınız.Saygılarımla.

leyla-1

Altın Üye
Nice hayırlı yıllara kardeşim.

Kardeşime dua...

Ya Rabbi!
Ellerimiz ellerimiz ile, ayaklarımız ayaklarımız ile, bütün âzalarımız yekdiğerleri ile, elveda-elfirâk diye ağlaşacakları zamanda, konuşan şu dillerimiz tutulmadan, çalışan şu kalplerimiz kararıp gönüllerimiz solmadan, ol kelime-i münciye-yi mübareke ki buyurun, “Eşhedü enlâ ilâhe illAllâh ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Rasûluh” diyerek çene kapamak ve imanla göç edebilmek, cümlemize nasip eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran bu dilleri, ne olur boş çevirme ya Rabbi!

Ya Rabbi!
“Melekler dilinde 1000 esma, nebiler dilinde 1000 esma, 300’ü Tevrat’ta, 300’ü Zebur’da, 300’ü İncil’de, Kur’an’da: 99 Esma... 18 bin âlem içre mahfî İsm-i A’zam hürmetine, olmuş dualarımızı makbul, yapmakta olduğumuz duaları da, kabule karin eyle ya Rabbi!

Ol Ulu Mevla!
Sensin cümleden a’lâ, mahz-ı lutf-i kereminden bizim oldu cennetü’l-me’va. Esteıyzübillâh, “Ve sekaahüm Rabbuhüm şerâben tahuuraa” kâsesinden nûş eden kullarından eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Yeryüzünde olan küffar-ı hâkisarı, denizde ve karada olan zındık u münafıkları, ne mekânda var ise, bilir Bârî… Kâbe’nin aduvvi olan Ashab-ı fili, ebabil kuşuyla kahreyleyen Mennân! “Ene Rabbükümü’l-a’lâ” diyen Firavn’ı Kızıldeniz’de helak eyleyen Sübhan... “Yeryüzünün tanrısıyım” diyen Nemrud’u, sivrisinek ile helak eyleyen Rahman... Torunlarının cümlesini de hidayetleri kabil değilse, kahhar isminin tecelliyatıyla sen kahr u perişan eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Vademiz tamamında, ömrümüz hitamında, yalancı dünyanın yalanının tükendiği ol günde, insan sevdiğinden ayrılır, nâçâr, hasret, kıyamete kalır, bîçâr, nar-i firkatla melekü’l-mevt sana-bana geldiği günler, selamet-i imanla göçmeyi cümlemize nasip eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Yer altında yatan canları, hâk ile yeksân olanları, ana-baba-kardeş tâze civanları, mine’l-mağrib ile’l-meşrık ehl-i iman olanları, “Ravzatün min riyâzı’l-cenneh” olan kabirlere ilhak eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Melekler, saflarını kurarlar ayan, adalet mizanı kurulduğu zaman, güneş bir mil boyu inince, heman. Cümlemizi gadabından emin eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Zebaniler zincirini koparıp mahşere geldiğinde, cümle enbiya, “Nefsî, nefsî!” diye çağrıştığı günde, ol bülbül-i bağ-i beleğat, ol andelib-i gülizar-i fesahat, bizim için ağlar o gün Hz. Muhammed: “Ümmetim âlildir, ayân! Aliller, benimdir hemân! Yakma o ümmetimi” diye yalvardığı zaman, cümlemizi şefaat-ı uzmasına nail ve mazhar eyle ya Rabbi!

Ya Rabbi!
Dertli kulların ister atâ, ister şifâ, alile meded, dertliye deva, sen nasip eyle ya Rabbi!

Ol Ulu Perverd-gâr!
Cümle bilad-i İslamiyye’yi ve bâhusus içinde bulunduğumuz şu beldeyi, görülür görülmez, takat getirilemez, her türlü beladan sen muhafaza eyle ya Rabbi!"

Amin.....

doğum gününüz kutlu olsun hayırlı seneleriniz olsun....
bugün benimde doğum günüm

Konu 2008 de açılmış ona biraz şaşırdım. :) Ama neyse bahane olsun bizler doğum günü sebebiyle tebessüm edelim. Ne güzeldir ki bir mümin kardeşimizin doğum günüdür. Allah c.c. sevenlerinizler ve sizi sevenlerle yaşam dilesin. Cennetine giren emin kullarından eylesin sizi.Amin.

nice sağlıklı yıllara :)

Hayırlı senelere Leyla abla::)

Selamun âleykum

muhterem leyla kardeşim Allah c.c .size yüce zatının razı olacağı hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip etsin.

Selâm ve Selâmetle kalınız.Saygılarımla.

Amin Amin Amin
Aleyküm Selam çok değerli canım kardeşlerim Allah hepinizden bilerce kez razı olsun o güzel içten dualarınız içinde çok teşekür ederim.
Allah hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

leyla-1

Altın Üye

Amin
Baktım kardeşim doğum günümü unutmuşar bende eski açmış olduğum konumu tekrar açtım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt