Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bu zamanda yaptığımız herşey günah mı (1 Kullanıcı)

ö.canan

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm siteye epeydir girmiyordum ama çok ihtiyacım varmış dolu dolu bir site yardımcı olan herkesten şimdiden Allah razı olsun
zaman öyle bir zaman ki sanki attığım adım günahmış gibi hissediyorum ben çalışıyorum ve başımı açmak zorunda kalıyorum ve bu konuda gönlüm hiç rahat değil ister istemez erkeklerle aynı ortamda bulunuyoruz konuşmak zorunda kalıyoruz vicdanen rahatsız oluyorum ne kadar korumaya çalışsamda kendimi huzursuzum.tv izliyoruz hangi kanalı açsam saçma sapan şeyler güzel faydalı şeyler izlemeye çalışıyorum ama nefis bazende dizi falan izlediğim oluyor müzik dinlememeye çalışıyorum ilahi dinliyorum o bile bazen içimi kemiriyor ki bunda da müzik var günah mı acaba namazlarımı aksatmamaya çalışıyorum ibadetlerimi elimden geldiğince yapmaya çalışıyourm ama ibadet yapmadığım zamanlar mesela yemek yaptığım temizlik yaptığım çocuğumla ilgilendiğim tv izlediğim zamanlar bile acaba günah mı işliyorum diye (boş zaman geçirmekten dolayı)içim içimi yiyor böyle düşününcede yaşayamıyor insan hiçbirşey den tat alamıyor ...Peki gerçekten attığımız her adım günahmı olmuş arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

ö.canan

Kayıtlı Kullanıcı
bu konuda yardımcı olacak arkadaş yok mu?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt