Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bu yönümü sevmiyorum (1 Kullanıcı)

imam_hatiplim

Kayıtlı Kullanıcı
herkez karsisindaki kişinin kötü yanini ve sevmedigi yanini söyler peki hiç kendinizin kötü ve sevmediginiz yaniniz yokmu hadi sevmedigimiz yönlerimizi yazalim ilk ben basliyorum

birseyin dogru oldugunu bildigim halde yanlis biliyorum diyerek kalkip söylemem
ama sorunun cevabi verildiginde aslinda benim bildigin seyin aynisi oldugunu anlarim

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
En ufak şeyde acayip derecede heyecanlanıyorum bazen bu aşırı dereceye kaçınca bayılıyorum işte bu yönümü hiç sevmiyorum.....

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
herkesi ıyı nıyetlı sanıyorum genelde olayları en son öğrenen ben oluyorum:(
acaba cok mu körüm ?

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
dilimden şikayetçiyim:)patavatsızım çoookk selametle kalın.

ebralim

Kayıtlı Kullanıcı
Çocuklarıma karşı fazla sabırlı olamıyorum, hemen sinirleniyorum. Ama onlar da beni çileden çıkarana kadar uğraşıyor. Kesinlikle sinirlenmek istemiyorum.

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
ben de şu inadımı hiç sevmiom keci gibi mübarek..............

gül kokusu06

Kayıtlı Kullanıcı
Herkez bi anda üstüme gelince acayip derecede sinirleniyorum...:A

yalnızım

Kayıtlı Kullanıcı
sevmediğim kişelerle aynı ortamda olunca çok sinirlenıyorum ... özellıkle teyzemı görünce ya bı ınsan bu kadar sevımsız suratsız olamaz ya... bazen alttan alayım dıyom ama dayanamıyorum... sözlerı zehır ya... bıde aynı bınada oturuyoruz gelde gıcık olma...dıyorum kı akrabayla ıyı gecınmek sevaptır... ama yok onunla kımse ıyı gecınemez.. kendıne ne sanıyo anlmıyorum zeka desen yok güzellik desen yok tip desen yok tatlı dıl yerıne zehir mübarek...

imam_hatiplim

Kayıtlı Kullanıcı
sevmediğim kişelerle aynı ortamda olunca çok sinirlenıyorum ... özellıkle teyzemı görünce ya bı ınsan bu kadar sevımsız suratsız olamaz ya... bazen alttan alayım dıyom ama dayanamıyorum... sözlerı zehır ya... bıde aynı bınada oturuyoruz gelde gıcık olma...dıyorum kı akrabayla ıyı gecınmek sevaptır... ama yok onunla kımse ıyı gecınemez.. kendıne ne sanıyo anlmıyorum zeka desen yok güzellik desen yok tip desen yok tatlı dıl yerıne zehir mübarek...

bendede ayni huy var ama naparsin sabretmek gerekiyor

fotoğrafçı

Kayıtlı Kullanıcı
bende aşırı heycanlanıyorum hele telefonla konuşurken gerçi karşıdakini görmüyosun ama yinede heycanlanıyorum

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
bende çok olumsuz düşünüyorum bu yüzden de hep kaybediyorum

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
sevmediğim Kişelerle Aynı Ortamda Olunca çok Sinirlenıyorum ... özellıkle Teyzemı Görünce Ya Bı ınsan Bu Kadar Sevımsız Suratsız Olamaz Ya... Bazen Alttan Alayım Dıyom Ama Dayanamıyorum... Sözlerı Zehır Ya... Bıde Aynı Bınada Oturuyoruz Gelde Gıcık Olma...dıyorum Kı Akrabayla ıyı Gecınmek Sevaptır... Ama Yok Onunla Kımse ıyı Gecınemez.. Kendıne Ne Sanıyo Anlmıyorum Zeka Desen Yok Güzellik Desen Yok Tip Desen Yok Tatlı Dıl Yerıne Zehir Mübarek...

Ayni Bela Bendede Var Ağzimi Açtirmaz Huylarimi Eleştiri Oğlu Ondanda Beter Yüzüne Güler Kuyunu Kazar Iyilik Yapar Kötülük Bulursun Onda En çokta Kalp Kirmasi Var Allah Islah Eylesin Birde şu Sinirim Olmasa Ama üstüme çok Geliniyor. Her Dedikleri Olduğu Halde Yinede Yaranamazsin Böyle Kişlere Durduk Yere Kim Sinirlenir Ki Allah Yar Ve Yardimcimiz Olsun:(:(:(:(

imam_hatiplim

Kayıtlı Kullanıcı
Ayni Bela Bendede Var Ağzimi Açtirmaz Huylarimi Eleştiri Oğlu Ondanda Beter Yüzüne Güler Kuyunu Kazar Iyilik Yapar Kötülük Bulursun Onda En çokta Kalp Kirmasi Var Allah Islah Eylesin Birde şu Sinirim Olmasa Ama üstüme çok Geliniyor. Her Dedikleri Olduğu Halde Yinede Yaranamazsin Böyle Kişlere Durduk Yere Kim Sinirlenir Ki Allah Yar Ve Yardimcimiz Olsun:(:(:(:(

amin ........

_Gebzeli Beyza_

Kayıtlı Kullanıcı
Durduk yere benim için özel ve değerli birşey aklıma geldiğinde heycanlanmaya sevmiyorum..Kalbim dayanmıyacak bir gün :)

Bazen agrasif oluyorummmmmmm :/

thrdrmml

Kayıtlı Kullanıcı
moralim çok çabuk bozuluyor... :(

ama çok da çabuk düzeliyor... :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt