Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu yazıyı okumadan geçmeyin filistin için bunu yapmalıyız (2 Kullanıcı)

kelebek1984

Kayıtlı Kullanıcı
Almanyada yasıyorum cok zor ama elımden geldıgı kadar almamaya calısıyorum:
Bırde esım su sıgarayı bıraksa marlboro ıcıyor:::

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
kampanyamıza onuna kadar destek benden butun market alısverinde hepsine bir alternatif buldum ne kadar inceleyip aldıgım bir urunun fiste boykota giren bir firmanın malı oldugunu görunce gözlerime inanamadım uzuldum okadar dikkat ediyorum nasıl gözden kacırmısınuzuldum :( ama olsun onuda almam artık

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşımın için allah razı olsun kardeşim.hala katliamlar devam ediyor fakat bizleri başka şeylerle meşgul edip gözlerimizi kör etmeye çalışıyorlar,uyutmaya çalışıyorlar.susturmaya çalışıyorlar.müslümanları her yerden katletmeye devam ediyorlar.rabbim yanlarında olsun.bizde onun yolunda gerekenleri yapalım inşallah.allaha emanet olun kardeşlerim

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
kampanyamıza onuna kadar destek benden butun market alısverinde hepsine bir alternatif buldum ne kadar inceleyip aldıgım bir urunun fiste boykota giren bir firmanın malı oldugunu görunce gözlerime inanamadım uzuldum okadar dikkat ediyorum nasıl gözden kacırmısınuzuldum :( ama olsun onuda almam artık

paylaşımın için allah razı olsun kardeşim.hala katliamlar devam ediyor fakat bizleri başka şeylerle meşgul edip gözlerimizi kör etmeye çalışıyorlar,uyutmaya çalışıyorlar.susturmaya çalışıyorlar.müslümanları her yerden katletmeye devam ediyorlar.rabbim yanlarında olsun.bizde onun yolunda gerekenleri yapalım inşallah.allaha emanet olun kardeşlerim

Allah c.c. sizlerdende razı olsun kardeşlerim. ne kadar bu ürünleri almayalım desekte bazen dikkatimizden kaçıyor türk malı diye bildiklerimiz bile bazen öyle cıkmıyor.. ama bu da yetersiz bence.. çünkü herşeyin başı duadır sabırdır. biz dualarımızda onları unutmayalım hiç değilse onlara bu şekilde yetişelim amin.
selam ve dua ile kalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt