Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Site Benim Imanimi Kuvvetlendirmeme Sebep Oldu (1 Kullanıcı)

1truepathislam

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Din Kardeşlerim Allah.c.c. Razi Olsun Bu Sitedeki Arkadaşlarimdan O Kadar Sicak Ve Faydaliki Burasi Ben Bu Siteden çok şey Kazandim.rabbim Inşallah Hepimizden Razi Olur.hepinizi çok Seviyorum Ilk Işe Geldiğimde Ilk Işim Siteyi Açmak Oluyor.rabbim Kalplerimizdeki Imani Dahada Güçlendirir Inşallah Her Duamda Tek Isteğim Rabbimin Bze Verdiği Imani Kalplerimizde Sabit Kilmasi Inşallah.içimden Gelenleri Yazdim:) Hoşçakalin.......

Ve aleykum selam kardeşim...
aynen sana katılıyorum... bende bu site sayesinde dini bilgilerimi geliştirdim,imanım arttı,çook şey öğrendim...
eskiden namazlarımda gevşeklik yapıyodum tabiri caizse... vaktinde kılmıyodum,kazaya bırakıyodum çogu zaman...
ama bu siteye gire gire artık namazlarımda tembellik yapmıyorum,Allah'a çok şükür 5 vakit kılıyorum,işyerinde bile kılmaya başladım...
hem bu sitede öğrendiğim dini bilgilerimi,aileme,arkadaşlarıma,tanıdıklarıma anlatıyorum...
Allah bu sitede emeği gecen herkesten razı olsun,bol hayırlı mükafatlar versin...
rabbime emanetsiniz!! :):a15:;;)

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim...
Aynen sana katılıyorum... Bende bu site sayesinde dini bilgilerimi geliştirdim,imanım arttı,çook şey öğrendim...
Eskiden namazlarımda gevşeklik yapıyodum tabiri caizse... Vaktinde kılmıyodum,kazaya bırakıyodum çogu zaman...
Ama bu siteye gire gire artık namazlarımda tembellik yapmıyorum,allah'a çok şükür 5 vakit kılıyorum,işyerinde bile kılmaya başladım...
Hem bu sitede öğrendiğim dini bilgilerimi,aileme,arkadaşlarıma,tanıdıklarıma anlatıyorum...
Allah bu sitede emeği gecen herkesten razı olsun,bol hayırlı mükafatlar versin...
Rabbime emanetsiniz!! :):a15:;;)

amin kardeşim amin

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam .. Rabbim İlminizi Artırsın İnşallah ..

Huzur İslam'dadır ..

Bir dini tanımanın en doğru yolu, o dinin kutsal kaynağını ( Kuran'ı Kerim'i ) incelemektir.

Allah'a emanet olunuz selam ve dua ile.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam kardeşim
ne güzel eğer senin için faydali oluyorsa... Gerçekten çok faydalı düşündürücü bir ortam değil mi? Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın inşaallah selam ve dua ile kalın Allaha emanet..

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim
ne güzel eğer senin için faydali oluyorsa... Gerçekten çok faydalı düşündürücü bir ortam değil mi? Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın inşaallah selam ve dua ile kalın allaha emanet..

allah c.c razı olsun kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt