Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Site Benim Imanimi Kuvvetlendirmeme Sebep Oldu (1 Kullanıcı)

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Din Kardeşlerim Allah.c.c. Razi Olsun Bu Sitedeki Arkadaşlarimdan O Kadar Sicak Ve Faydaliki Burasi Ben Bu Siteden çok şey Kazandim.rabbim Inşallah Hepimizden Razi Olur.hepinizi çok Seviyorum Ilk Işe Geldiğimde Ilk Işim Siteyi Açmak Oluyor.rabbim Kalplerimizdeki Imani Dahada Güçlendirir Inşallah Her Duamda Tek Isteğim Rabbimin Bze Verdiği Imani Kalplerimizde Sabit Kilmasi Inşallah.içimden Gelenleri Yazdim:) Hoşçakalin.......

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
özlem kardeşim ben öğretmen olduğum için vaktimin çoğunluğunu okulda geçiriyorum ve siteye vakit ayıramıyorum ama artık tatil geldi.inşallah siteye daha çok girme imkanım olacak..bu site bana çok şey kazandırdı.allah böyle sitelere emeği geçenlerden razı olsun...doğru adreste olduğum için gönlüm rahat elhamdülillah.bilgisayar başındaki zamanımı boşa harcamadığımı düşünüyorum.ilimle geçiriyorumsite sayesinde...selamlar

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
özlem Kardeşim Ben öğretmen Olduğum Için Vaktimin çoğunluğunu Okulda Geçiriyorum Ve Siteye Vakit Ayıramıyorum Ama Artık Tatil Geldi.inşallah Siteye Daha çok Girme Imkanım Olacak..bu Site Bana çok şey Kazandırdı.allah Böyle Sitelere Emeği Geçenlerden Razı Olsun...doğru Adreste Olduğum Için Gönlüm Rahat Elhamdülillah.bilgisayar Başındaki Zamanımı Boşa Harcamadığımı Düşünüyorum.ilimle Geçiriyorumsite Sayesinde...selamlar

çok Haklisin Kardeşim Böyle Faydali Sitelere Emeği Geçenlerden Rabbim Razi Olur Inşallah Selam Ve Dua Ile

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam Kardeşim.evet Bende 2senedir Bu Sitenin Müptelasi Oldum :)buna Benzer Siteler Var Ama Lakin Böyle Aktif Değil.bazi Reklamlarindan Dolayi Pek Girmiyorum.bu Yüzdendirki Samimi Bulmuyorum.allah Bu Siteyi Yapanlardan Ve Vesile Olanlardan Razi Olsun.selametle Kalin

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
ve Aleykum Selam Kardeşim.evet Bende 2senedir Bu Sitenin Müptelasi Oldum :)buna Benzer Siteler Var Ama Lakin Böyle Aktif Değil.bazi Reklamlarindan Dolayi Pek Girmiyorum.bu Yüzdendirki Samimi Bulmuyorum.allah Bu Siteyi Yapanlardan Ve Vesile Olanlardan Razi Olsun.selametle Kalin

Allah Razi Olsun Kardeşim

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Din Kardeşlerim Allah.c.c. Razi Olsun Bu Sitedeki Arkadaşlarimdan O Kadar Sicak Ve Faydaliki Burasi Ben Bu Siteden çok şey Kazandim.rabbim Inşallah Hepimizden Razi Olur.hepinizi çok Seviyorum Ilk Işe Geldiğimde Ilk Işim Siteyi Açmak Oluyor.rabbim Kalplerimizdeki Imani Dahada Güçlendirir Inşallah Her Duamda Tek Isteğim Rabbimin Bze Verdiği Imani Kalplerimizde Sabit Kilmasi Inşallah.içimden Gelenleri Yazdim:) Hoşçakalin.......

ALLAH sendende RAZI OLSUN özlem kardeşim.senin yazmış oldugun konuma aynen katılıyorum.bende bu siteden çok şeylerden faydalandım sizinde dediginiz gibi çok şey kazandım.hepinizden ALLAH razı olsun .ben bazı arkadaşlarıma bu siteyi çok tavsiye edip onları da üye yapmak istiyorum.hatta siz degerli arkadaşlarımın güzel konularını anlatmaya çalışıyorum. hoşca kal kardeşim.A.E.O.

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
Yorumun Için Sağol Nevin Kardeşim Inşallah Okuduklarimiz Biziğm Için Faydali Olur...allaha Emanet Olun..

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
haklısın kardeşim
bende bu siteyle biçok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum
allah rızası için bir araya geldik ve amacımız da yine allah aşkı
burda da çok mutluyum ölene kadar unutmıycam kardeşlerim var rabbim hepsinden razı olsun
slm ve dua ile

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
RABBIM iyiylerle dost olmayı nasip etsin.
iyiler insanları iyilige ulaştırır.
son nefesimize kadar cümlemizi imanla yaşayıp imanla ölmeyi nasip etsin amin.çselametle

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
evt binim nette ilk girdiğimde heömen siteyi açıyorum ebnimde imanımı güçlendirdi bu site allah kurucuarındanda bizende razı olsun :G:G

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
Aynı şekilde katılıyorum konuyu açan arkadaşa..

Allah burda bulunan bütün herkesten razı olsun...Namazımı kılmaya başladım, günüm dualarla geçiyor..:)
Selam ve dua ile....

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
haklısın Kardeşim
Bende Bu Siteyle Biçok şey öğrendim Ve öğrenmeye Devam Ediyorum
Allah Rızası Için Bir Araya Geldik Ve Amacımız Da Yine Allah Aşkı
Burda Da çok Mutluyum ölene Kadar Unutmıycam Kardeşlerim Var Rabbim Hepsinden Razı Olsun
Slm Ve Dua Ile

Neslihan Kardeşim Yorumun Için Sağol.allah Cümlemizi Yolundan Ayirmasin Inşallah.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
benimde içimden geçenler bunlar

ALLAH hepinizden razı olsun

.: ABDURRAHMAN ÖNÜL / Bir Günah Ki 1 :.

özlem abla ilahiyi dinle

Kaan Erdem

Yönetici
umar ve ümid ederim ki yanlış paylaşımlar ve insanın imanından edecek derecede şuursuzca yazılanlardan uzak duruyor ve ayırt edebiliyorsunuzdur.

selam ve yürekten samimi dualarımla.

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
umar Ve ümid Ederim Ki Yanlış Paylaşımlar Ve Insanın Imanından Edecek Derecede şuursuzca Yazılanlardan Uzak Duruyor Ve Ayırt Edebiliyorsunuzdur.

selam Ve Yürekten Samimi Dualarımla.

Kaan Kardeşim Sadece Forumlar Değil Etrafimiz Da O Kadar Tehlikeli Insanlar Var.ama Yürekten Iman Edersek Bize Kimse Zarar Veremez.rabbim Bu Imani Bize Layik Gördü Inşallah Devamli Kilar..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt