Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu özel bir durum ama sanırım sizde benim bir ailemsiniz,belkide tek ailem.. :( (1 Kullanıcı)

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim üzülerek yazını yeni okudum.. rabbim yardımcın olsun... allah'a sığınıp biraz zamana bırak... unutma her şeyin ilacı zaman allah'a emanet olun...

Allah razı olsun :) sanırım çok haklısınız zaman her şeye tek çare ve sabır en önemliside bu,artık oluruna bıraktım bu sınavı telaşlı bir şekilde kaybetmek istemiyorum ..

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam canım benim bu genç yaşta bugüel sorumluluğu sırtına yükleme hevesin çok güzel inş YÜCE RABBİMc.c. senin o güzel yolunu açar tüm kpılar ardın kadar açılır ve dileğinde önündeki geleceğinde ne arzu ediyorsan olur hayırlısyla en ne güzel vefalı çok iyibir evlatsın canım ins oğlunun başına herşey gelşiyor malesef en yapalım buda bir sınav bunu hayırlısıyla alnımızın akıyla geçmayinasip eder RABBİMİZ inş seni ve senin gibi niçe bu duumda olanlar sen başını dik tutmuşun bak ne güzel bir ola girmişin buda bir başlangıctır ALLHIMc.c. seni ve aileni hep bi rada tutar inş canım hayat okadaracımsız olmuşki kim üzülüyor kim kahroluyor kimin sruna mühüm o kişiler mutlu eğilmi bencil olmuş hayat ama olsun sen yinede dünyya çok güzel bakıyorsun bu bakışın hiç değiştirme herkes jendinden mahsus canımbuna çok geç cevaplıyorum burda olamıyprum devamlı onun için şimdi gördüm ve hemen cevaplama zounda hissettim kendimi inş bi nevi sana bir şeylerle yazarak rahatlaşmışımdır edlimen gelen bir şey vars ayaz bakarımduruma canım en güzeline ALLAH C.C. EMANT OLUN SEN VE AİLEN

ALLAHım bu ilginizden sonsuz kez razı olsun inşAllah.. Şuan okul dönemi açıldı ve staja başladım bende hastane ortamın dayım hastaları yardım etmek onlarla beraber olmak çok güzel çünkü insan insana muhtaç,annem için üzülüyorum ama şuan bir şey yapamıyorum inşAllah zamanla her şey rayına oturacak en acı durumda bu diğer kadınla aynı serviste çalışıyorum buda çok zor bir durum yapacak bişey yok bu zorluklarla ayakta durmaya çalışıyorum inşAllah Rabbim güç verdiği müddetçe de devam edicem dimdik ayakta durmaya,hayat bu çok acımasız zayıf olanları tozuna katıyor zaten hep böyle değilmidir; Bu haytta ya tozu dumana katarsın,ya da tozu dumanı yutarsın :) Rabbim kendinden bizleri ayırmasın ve Onun yolunda tozu dumana katanlardan eylesin İnşAllah,Teşekkürler.. :)

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
bu durumun hiç bir savunur yanı yoktur. Eğer varsa bir anlaşmazlık ayrılabilir,hala beraberken dinen ve kanunen bunu yapmasının hiç bir savunur yanı olamaz..selimoğlu kardeşim..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim meleğim...
canım acıdı çok hemde evet bu durumun tartışılır savunulur bir yanı yok sana ne denirki dua etmekten başka... evde annenin sıkıntısını görüq bide üstüne o kadınla aynı yerde çalşmak Rabbim seni sınıyor dikkat et ve sınavını başarıyla geç,babana dua et

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt