Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU NASIL PİLAV TEYZEEE...... (2 Kullanıcı)

kelce86

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BU NASIL PİLAV TEYZEEE......

BU PİLAVI YAPMAK KAÇ SAAT SÜRDÜ ACABA,ELİNE SAĞLIKTA ÇOK ZAHMET VERMİŞ UĞRAŞMIS ZİYAN OLMASA BARİ :):):)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

:D:D:Dselamunaelykum kardesim ben açikçasi boyle bir pilav hazirlayip ailemin onune koysam onun pilav olduguna inanipta yeme isteginde bulunmazlar sanirim hepsi çok tatli gorunuyo resmen el emegi omus allah razi olsun emegine saglik kardesim :eek::eek::eek:

Kaan Erdem

Yönetici

A.S..BEN YEMEM GİBİ DEĞİŞİK TUHAF DURUYOR...ALLAH CC RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

huzunlu_gurbet yazdı:
:D:D:Dselamunaelykum kardesim ben açikçasi boyle bir pilav hazirlayip ailemin onune koysam onun pilav olduguna inanipta yeme isteginde bulunmazlar sanirim hepsi çok tatli gorunuyo resmen el emegi omus allah razi olsun emegine saglik kardesim :eek::eek::eek:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt