Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu İsim Senin Neyin? :) (1 Kullanıcı)

Sabrinnisa

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Bu İsim Senin Neyin? :)

meftun61 yazdı:
aliye_aliye yazdı:
meftun61 yazdı:
aliye_aliye yazdı:
fatma zehra kuzenlerimin ayrı ayrı isimleri..

ÜMMÜGÜLSÜMB)

BACIM HAYIRDIR 4. SAYFADAKİ CEVAPLARIMIZ HOŞUNA GİTMEDİ GALİBA.

4. sayfaya bakmadım bile. benim adıma bilmeden etmeden yorum yapmayın. hoşuma neden gitmeyecekmiş, gitmediğini neye dayanarak söylüyorsunuz kardeşim?? neden kafanıza göre yorum yapıyorsunuz? ayrıca istediğim şeyi cevap olarak yazabilirim. ayrıca dikkatinizi çekerse oyuna sadece ben katılmıyorum..benim adıma zanla konuşamazsınız, size kimse bu hakkı vermez.. hoşuma gidip gitmeyeceğini söylemeden önce 4. sayfayı okudun mu diye bir soru sorabilirdiniz????

BAK TAMAM ÖNCEDEN SANA KARŞI BİR HATA YAPTIM AMA BU SEFER BUNU SÖYLERKEN BEN YANLIŞ BİŞEY DEMEK İSTEMEDİM ALLAH BİLİYOR.BEN KİMSENİN HAKKINDA BİLMEDEN ASLA YORUM YAPMAM.YORUM DEĞİLDİ ZATEN SADECE SORUYU BİRKAÇ KEZ SORDUĞUN İÇİN BU KESİN BAŞKA BİR CEVAP BEKLİYO DİYE DÜŞÜNDÜM VE YUKARDA FARKINDAYSAN " SEVGİLİMİZİN EFENDİMİZİN KIZI" DİYE TEKRAR CEVAP YAZDIM.YANLIŞ ANLADIN BENİ.HAKKINI HELAL ET.AMA KONUŞURKEN AZ DAHA DİKKAT EDERSEN İYİ OLUR.BURDA KİMSE BABAMIN OĞLU YADA KIZI DEĞİL.SELAMETLE.NE YAZARSAN YAZ ASLA CEVAP ALMAYACAKSIN.MUHATTABIM DEĞİLSİN ARTIK.
S.A MEFTUN KARDEŞİM.ALİYE KARDEŞİM.KUSURA BAKMAYIN BELKİ KARIŞMAK HAKKIM DEĞİL AMA,DAYANAMADIM.NE YAPIYORSUNUZ ARKADAŞLAR SİZ YA?BÖYLE GÜZEL BİR SİTEYE KIRGINLIK YAKIŞIYOR MU?ÜSTELİK SİZLER GİBİ FAYDALI KARDEŞLERİMİZ ARASINDA.CİDDEN ÜZÜLDÜM SİZİN ADINIZA.HADİ BARIŞIN OLAYI TATLIYA BAĞLAYALIM.NOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLUUUUUUUR.HADİİİİİİİİİİİ:D

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm sabrinnisa kardeşim allah razı olsun.

Sabrinnisa

Kayıtlı Kullanıcı

Sabrinnisa

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
Sabrinnisa yazdı:
meftun61 yazdı:
selamun aleyküm sabrinnisa kardeşim allah razı olsun.
A.S EEEEE YANİ?ALİYE KARDEŞİM SEN NERDESİN.HADİ BARIŞIN:p

selamün aleyküm kardeşim. bir önceki sayfada açıkladım ben. kimseyle bir sorunum yok benim.. bağlantımda sabahtan beri bir sorun var ve cevaplara birçok kez tıklıyorum ve birkaç tane gidiyor cevaplarım.. ardı ardına gelince de yanlış anlaşılmış sanırım.. bunun sebebi güzellikle sorulabilirdi.. nasıl anlaşılırsa anlaşılsın sorun değil.. ben açıklamasını yine Allah rızası için yaptım.vebali boynumdan gitsin istedim.. çünkü zan çok iğrenç ve kötü bir şeydir. hakkım da her zaman herkese helaldir.. selametle.
ARKADAŞLAR BENCE OLAY ŞU.MEFTUN KARDEŞİMİZ BİLMEDİĞİ İÇİN BAĞLANTIDA PRROBLEM OLDUĞUNU SORMUŞ.AMA ŞAKA YOLLU SORMUŞ BENCE.YANİ İKİNİZ ÖDEŞTİNİZ.NİYE OLAYI BÜYÜTÜYOSUNUZ ANLAMADIM.ÜZÜLÜYORUM BAKIN:(AMA YİNE DE SİZ BİLİRSİNİZ TABİ KİM DİĞERİNİN DAHA ÖNCE GÖNLÜNÜ ALIP ALLAH'IN HOŞNUTLUĞUNU KAZANMAK İSTEMEZ Kİ???

MMHTP

Kayıtlı Kullanıcı

:):)bence biz oyuna devam edelim yoksa daha beter büyüyecek olay
söylüyorumsamiyenur:):)B)B)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
aliye_aliye yazdı:
meftun61 yazdı:
aliye_aliye yazdı:
fatma zehra kuzenlerimin ayrı ayrı isimleri..

ÜMMÜGÜLSÜMB)

BACIM HAYIRDIR 4. SAYFADAKİ CEVAPLARIMIZ HOŞUNA GİTMEDİ GALİBA.

4. sayfaya bakmadım bile. benim adıma bilmeden etmeden yorum yapmayın. hoşuma neden gitmeyecekmiş, gitmediğini neye dayanarak söylüyorsunuz kardeşim?? neden kafanıza göre yorum yapıyorsunuz? ayrıca istediğim şeyi cevap olarak yazabilirim. ayrıca dikkatinizi çekerse oyuna sadece ben katılmıyorum..benim adıma zanla konuşamazsınız, size kimse bu hakkı vermez.. hoşuma gidip gitmeyeceğini söylemeden önce 4. sayfayı okudun mu diye bir soru sorabilirdiniz????

BAK TAMAM ÖNCEDEN SANA KARŞI BİR HATA YAPTIM AMA BU SEFER BUNU SÖYLERKEN BEN YANLIŞ BİŞEY DEMEK İSTEMEDİM ALLAH BİLİYOR.BEN KİMSENİN HAKKINDA BİLMEDEN ASLA YORUM YAPMAM.YORUM DEĞİLDİ ZATEN SADECE SORUYU BİRKAÇ KEZ SORDUĞUN İÇİN BU KESİN BAŞKA BİR CEVAP BEKLİYO DİYE DÜŞÜNDÜM VE YUKARDA FARKINDAYSAN " SEVGİLİMİZİN EFENDİMİZİN KIZI" DİYE TEKRAR CEVAP YAZDIM.YANLIŞ ANLADIN BENİ.HAKKINI HELAL ET.AMA KONUŞURKEN AZ DAHA DİKKAT EDERSEN İYİ OLUR.BURDA KİMSE BABAMIN OĞLU YADA KIZI DEĞİL.SELAMETLE.NE YAZARSAN YAZ ASLA CEVAP ALMAYACAKSIN.MUHATTABIM DEĞİLSİN ARTIK.

MEFTUN ALİYE NE YAPIYORSUNUZ KIZIM ŞİMDİ OKUYUNCA ŞAŞIRDIM SİZİN GİBİ HANIMEFENDİLERE HİÇ YAKIŞMADI BELLİ Kİ YANLŞ ANLAMA OLMUŞ OLABİLİR KİMİ ZAMAN BİLSAYARDAMI İNTERNETTEMİ HATALAR OLUYOR SAKIN KÜSMEYİN BİRBİRİNİZİ KIRMAYIN BENDE ÜZÜLÜRÜM :(İYİ HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM :p

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

O isimde tanıdığım yok ama olan cevaplayabilir
ÖZLEM B)

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı

öğrencimin ismi kübra??

nurkiz

Kayıtlı Kullanıcı

ORTA OKULDA SINIF ARKADASIMDI.RABIA

Kaan Erdem

Yönetici

RABIA ORTAOKUL ARKADAŞIM.

BERKAY

MMHTP

Kayıtlı Kullanıcı

bende o isimde birisini taımıyorum
gamze diyorummmmmmmm

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı

hoca arkadaşım merve???

MMHTP

Kayıtlı Kullanıcı

teyzemin kızı nazlı

MMHTP

Kayıtlı Kullanıcı

BU NUDA TANIMIYORUM KUSURA BAKMA AMA ASİYE OLURMU? BABAMIN AKRABASI:)

SELİMB)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt