Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu İsim Senin Neyin? :) (1 Kullanıcı)

bursali_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
HAFİZE VELİ RAHMETLİ(ALLAHc.c RAHMET EYLESİN) ENİŞTENDE SENİN YAZDIĞIN KELİME NEY?

Kaan Erdem

Yönetici
bursalı faruk kardeşim...üye kurallarında belirtilmiş olup siz sanırım atlamış oldunuz bu uyarıları..gözüken o ki avatarınızdaki resim şahsınıza ait..forum içersinde msn adresi yada şahsımıza ait resim yada bilgileri paylaşmak yasaktır...

değerli kardeşim bu konuda dikkat etmenizi rica ederiz..avatarınızı değiştirirseniz problem olmayacaktır...

üyeliğiniz daim ve hayırlı olsun selam ve dua ile kalın selametle...

Ozaman Ben Yaziyorum

Hattap.

bursali_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam Değiştiriyorum Ama O Resim Bana Ait Değil Ve Forum Kurallarini Okudum.yinede Uyardiğin Için Sağolasin.

Kaan Erdem

Yönetici
baktığımızda öyle hissettik olayı..hakkınızı helal edin kardeşim...yanıldık sizde düzelttiniz yanılgımızı..selam ve dua ile kalın selametle..ALLAH cc emanet olun...

Tamam Değiştiriyorum Ama O Resim Bana Ait Değil Ve Forum Kurallarini Okudum.yinede Uyardiğin Için Sağolasin.

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı
ney ı ne ney acaba kım ne ne olabılır hafıze anne ya szı o kısıydınız dımı coktan berı takıp etmıyorum ınsallah dogru bı hoıtaptır ney enıstenım caldıgı cok guzl bı alttır ben yazı yorum
MELTEM

turk_s

Kayıtlı Kullanıcı
Büşra:::ünv.den .sevdiğim Hoş Bir Arkadaşimdi(itiraf:))

Akin

bilalyeliz

Kayıtlı Kullanıcı
bu isim senin neyin

bu isim senin neyin

hatice efendimizin hanimi tüm islam aleminin annesi faziletli bir kadin hemde kayin validemin ismi bende zeynep diyorum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt