Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BOYKOTLU ÜRÜNLER (1 Kullanıcı)

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
İŞTE SİZE BOYKOTLU ÜRÜNLER

MULAKA BAKIN ALLAH RIZASI İÇİN
http://www.suaytr.com/israil/

BU ADRESİ HERKESE GÖDERİN

İŞTE BUNLAR İÇİN BOYKOT ŞART BUNLARIN YAŞANMAMASI İÇİN
LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN İÇMEYİN YEMEYİN ARTIK ŞU İNSAN MÜSFETTELERİNİN MALLARINI

filistin.jpg

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BOYKOTLU ÜRÜNLER

selamun aleyküm ablacığım.Allah razı olsun..kardeşlerim,din kardeşlerimiz için lütfen sizde boykota katılın..selametle..

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm ablacığım Allah razı olsun saolasın bu görüntülere bakmaya yürek dayanmazken nasıl boykot etmeyiz Alah yardımcımız olsun İNŞ.Selametle kalın...B)

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com

allah sendende razı olsun güler kardeşinm. buarad üç ayların hayırlı olsun
allaha emanet ol

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com

lana kardeşim işte malesef herkes senin gibi düşünmüyor atık baksınlarda karar versinler ne yiyeceklerine

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

SelamunAleyküm
Din kardeşlerim Allah rızası için ablalarıma, bacılarıma kulak verelim ve o malları tüketmeyelim.
Kim o masumların hallarine katkıda bulunmak ister...:( Soruyorum.
''LÜTFEN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM DUYARLI OLALIM''
Allah'a emanet olun İnşaAllah...

Hayat merdivenlerini çıkarken, insanlara iyi davranalım.
Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız.

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşlerim Allah rızası için o zalimlerin ürünlerini almayalım. Çevremizdekileri de bu konuda bilinçlendirelim.

_dolce_

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun bizleri de uyardığınız içinB) bunu okuyan her kişi çevresindekileri de uyarırsa eminim etkili olacaktır.lütfen dikkat:(

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı

YA ABLACIM ALLAH CC RAZI OLSUN TABİKİDE YEMİYCEZ O HAİNLERE BİDE PARA MI KAZANDIRCAZ ÖYLE KATKIMIZ OLDUYSADA HARAM OLSUNNNNNNN:(BENDE VARIM ABLACIĞIM..B)ALLAH CC YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞ.B)

ummuhan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: RE:BOYKOT ÜRÜNLERİ

RE: RE:BOYKOT ÜRÜNLERİ

ESSELAMÜN ALEYKÜM
sitenin isminiverdiğiniz için çok teşekkürler.insanlığa sığmayan görüntüler.ben aynı konu ile ilgili başka bir site adı vermek istiyorum. www.onlar.net ALLAHA EMANET OLUN.

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN KARDEŞLERİM SİZLER GİBİ İNSANLAR OLDUKCA İNŞA ALLAH BU DÜNYA DÜZELECEK O HAİNLERDE CEZALARINI BULACAKLAR İNŞA ALLAH.

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN RABBİM HEPİMİZİ İMANLA YAŞAMAK VE ÖLMEK NASİB ETSİN İNŞA ALLAH.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm sevgili ikbal ablacığım başlatmış olduğum boykot ürünleri tüketmemek için yemin andiçtim vede iki gündür tatildeğim sürekli istemediğim halde önümme coca cola geliyor şeytan vesveseyi versede zaferi kazanan hep ben oluyorum... ben yeminliyim sizinde boykota katılmanızı isterim bütün detaylar forumlar serbest kürsü sağlık ve yaşam da mevcuddur selametle kalın Allah'a emanet olun....

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SENDEN.EVET DEDİĞİN GİBİ COCA COLA HER YERDE KARŞIMIZA ÇIKIYOR.BU DURUMDADA HİÇ İÇMEMEK EN HAYRILISI HAYIR SU İSTİYORSUN BU SEFERDE TURKUAZI GETİRİYORLAR BİTR COCA COLA ÜRÜNÜ DAHA.
HAKKIMIZDA HAYIRLISI

buket

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun.bu haberlerin bi söylenti olduğunu düşünenler biraz daha dikkatle takip etsinler.ben bunun farkındayım ve yapmıyorum ve uyarıyorum.paylaşımınız için teşekkürler.allah razı olsun.

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com

buket kardeşim allah sendende razı olsun. söylenti falan değil işte bugünki haberlerede israil vahşetini bir kat daha artırdı.
EY COCA COLA İÇENLER HAYIRLI OLSUN BİR KURŞUNDA SİZ ATDINIZ KARDEŞİNİZE, HAYIRLI OLSUN BİR MÜSLÜMAN DAHA SİLDİNİZ BU DÜNYADAN

drtifosi

Kayıtlı Kullanıcı

kimsenin yaptığı yanına kalmaz..

gün gelir o başı kesik çocuk kanını ödetirler adama..:mad::mad::mad:

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

EVET
ARTIK
BUNLARA BİR DUR DEMELİ BUNLARI ÜLKEDEN MEN ETMELİDİR (AMA O ÇOK LEZZETLİ O DAHA KALİTELİ DİYEN KARDEŞLER ARKADAŞLAR KALİTE NİN İYİSİNİ LEZZETİN İYİSİNİ BU DÜNYADA MI AHİRETTEMİ TATMAK İSTESİNİZ?!?)

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

kardesim hep katiliyorum dedigine,kesinlikle lazim boykot etmek,ama kotu tarafi su ki,o kadar cevremde insanlar vardir ki,bu boykota bakmayan:(:(
taniyanlar tanir artik beni,ki azerbaycandan katiliyorum bu siteye,biz rus esaretinde 70 sene kaldigimiz icin burda cok insanlar halen rus etkisi ve rus tarafdari olanlardir ve onlara birseyler anlatmak o kadar zor ki!!!
Allahim sen bana ve benim gibi turk soyunu seven keslere kuvvet ver ne olur,anlamayanlarin basiret gozlerini ac Allahim!!!

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com

KARDEŞLERİM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN LÜTFEN DİKKAT EDELİM BİRAZ DİKKAT ALLAH RIZASI İÇİN DİKKAT.

BAKIN GEÇEN HAFTA AMASYA YA GİTTİM VE YEMEK YEDİĞİMİZ YERDE COLA VARDI BİZDE KOLA TURKA ISRARLA İSTEDİK (ÇOCUKLARIN YOĞUN İSTEĞİDİ İÇMEK) ADAM BİZ ISRAR ETTİK DİYE GİTTİ VE KOLA TURKA LADI. NEDENNİ SORDU BİZDE SEBEBLERİ ANLATTIK VE ODA ARTIK İÇMEYECEKMİŞ VE "HELAL OLSUN BU KADAR MİLLİYETCİSİNİZ" DEDİ

UTANACAK BİŞEY YOK SIKILMADAN O ÜRÜNÜ KULLANMIYACAĞINIZI SÖYLEYİN
UTANMAYIN ARTIK ONLAR UTANSIN HAYIR DEMESİNİ ÖĞRENİN ALLAH RIZASI İÇİN

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

hepsi kötü ama ben en çok yaşlı annemin başörtüsüne uzanan ellere sinirlendim:mad::mad:hemde çok kızdım:mad::mad:zaten o ürünleri almamaya özen gösteriyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt