Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Boş yaşayan birine selam dermisiniz (1 Kullanıcı)

sedanur06

Kayıtlı Kullanıcı
a.s tekrar toparlanmana sevindim.. inş cok dua ve istiğfar edelim kardeşim..

_YUSUF_

Yönetici
Arkadaşım Allahın izniyle Peygamber Efendimizin hayatını okuyorum ilk olarak Zaman gazetesinden Salih Oruç isimli bir yazarın kitabı mahallemizden bir bayandan aldım cuma sohbetlerine giden bir bayan tavsiye etti ilk önce Peygamber Efendimizin hayatını okuyayım diye düşündüm ve Fil vakasındayım her gün kendimde anneme de okuyorum oda bilsin diye. Ahmet Mahmut Ünlü hoca var ilk sayfamızda o abinin Allah Razı olsun sohbetini dinliyorum bilgisayara indirerek çok etkiliyor beni Tavsiyen için Allah Razı olsun

Selamün Aleyküm
Cümlemizden inşaAllah
Selametle

Kur'an okuyalım okutalım inşaAllah..​

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam... hosgeldın aramıza...

leyla-1

Altın Üye
Ve Aleyküm Selam hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşaallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun....
Allah bizleri affedip ellerimizi dargahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmayıp hidayete erdirmek nasip etsin.

aysun_dalkilinc

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar epeyce giremedim siteye malum üç aylar ve ramazan nedeni ile hem çalışıyorum akşam da Allahımın izniyle ibadet ediyorum. Bu arada bende Allahın bir Emrini yerine getirme şansına sahip oldum. 1 ay oldu kapandım. Allahımın beni bu yoldan kaydırmaması için dualarınızı bekliyorum

s.y.h

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz şahsım adına bende çok dolu yaşadığımı söyleyemem inşallah dolu dolu yaşayanlardan olanlardan oluruz .

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar epeyce giremedim siteye malum üç aylar ve ramazan nedeni ile hem çalışıyorum akşam da Allahımın izniyle ibadet ediyorum. Bu arada bende Allahın bir Emrini yerine getirme şansına sahip oldum. 1 ay oldu kapandım. Allahımın beni bu yoldan kaydırmaması için dualarınızı bekliyorum

s.a. ne güzel bir haber.Allah daim etsin.
SELAM HİDAYETE TABİ OLANLARA
SELAM ALLAH'I RAB TANIYANLARA!

S

sevinç 54

rabbim bütün yapmış oldugunuz ibadetleri duaları kabul etsin inş hatasız kul olmaz önemli olan hataları anlamak töbe etmektir allah yolunuzu açık etsin

gamze0387

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşim çok sevindim senin adına,Rabbim daim etsin inşaAllah.geriye dönüp baktıgımızda elbetteki bizlerin de hataları var.seni çok iyi anlıyorum.ama önemli olan bundan sonrası,Rabbim bizleri yolundan ayırmasın,ibadetlerimizi,tesettürümüzü daim eylesin kabul eylesin katında inşaAllah.

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim hoşgeldin üyeliğin daim olur inşallah

kezzy

Kayıtlı Kullanıcı
Selamin aleyküm
hosgeldiniz üyeliginizin hayirli devamli olmasi duasiyla

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt