Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (2 Kullanıcı)

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Bekliyoruz umudluyuz ? buranın eski manevi atmosferini yaşayan hiçbir kardeşimin unuttugunu düşünmüyorum ...mobil uygulamayla daha rahat girebiliyoruz çok şükür .buda sayımızı artıracak inşallah ...

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Bekliyoruz umudluyuz ? buranın eski manevi atmosferini yaşayan hiçbir kardeşimin unuttugunu düşünmüyorum ...mobil uygulamayla daha rahat girebiliyoruz çok şükür .buda sayımızı artıracak inşallah ...
Hamd olsun yavaş yavaş toparlanıyoruz. Allah'ın izniyle eski günlere döneceğiz.

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Allah sizden razı olsun kardeşim yok yok Elhamdülillah sıkıntı yok arada bir böyle yoğunluk oluyor.
Hep burdayım inşallah artık.
Sizlere duacıyız kardeşim.
Cümlemizden kardeşim ...iyi olmanıza sevindik.tam toparlanıyorken dağilmayalim inşallah... safları sıkı tutalım ...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm.
Hoşgeldin kardeşim.
Hamdolsun buralarda sizi bekliyoruz. ?.
Berat ablamızın vesilesiyle tekrar toplanıyoruz.. Toparlanıyoruz inşallah..
İyisin inşallah kardeşim.
Abim hosbuldum sizleri buldumya tekrar hamdolsun bambaşka Bi iklime girdim sanki. Karstayim hala mekanda ve yükselme sınavında öğretmenliği kazanmayi nasip etti Rabbim. Tercih yaptım sonuç bekliyorum. Sen iyisindir inşallah Duamdasin bilesin

mir_erhan

Moderator
Abim hosbuldum sizleri buldumya tekrar hamdolsun bambaşka Bi iklime girdim sanki. Karstayim hala mekanda ve yükselme sınavında öğretmenliği kazanmayi nasip etti Rabbim. Tercih yaptım sonuç bekliyorum. Sen iyisindir inşallah Duamdasin bilesin
Çok tebrik ediyorum kardeşim maşallah vallahi helal olsun öğretmenlik kontenjan az çok talep var. Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah kardeşim.
Tercihlerinizi de merak ettim
Hakkınızda hayırlısı kardeşim tabi ki başta o duamızı yapalım..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Çok tebrik ediyorum kardeşim maşallah vallahi helal olsun öğretmenlik kontenjan az çok talep var. Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah kardeşim.
Tercihlerinizi de merak ettim
Hakkınızda hayırlısı kardeşim tabi ki başta o duamızı yapalım..
Allah razı olsun abim bu yıl alım çok oldu Elhamdulillah 250 kişi alindi. ben 145. Olarak girdim . İlk iki tercihim kars 3. Ardahan gerisi Türkiye'min heryeri bakalim hayırlısı inşallah duanızı eksik etmeyin

GEVHER

Yönetici
Gözünüz aydın buket_zeynep kardeşimiz , hayırlı olsun.
Öğretmenlik kutsal bir meslek. Mesleğinizi en güzel şekilde yerine getirebilmeniz duasıyla...

Hayırlı akşamlar...

mir_erhan

Moderator
Allah razı olsun abim bu yıl alım çok oldu Elhamdulillah 250 kişi alindi. ben 145. Olarak girdim . İlk iki tercihim kars 3. Ardahan gerisi Türkiye'min heryeri bakalim hayırlısı inşallah duanızı eksik etmeyin
Bende 2 yıl oldu başmemurluk kazanalı. Ama sizin daha güzel olmuş. İnşallah hakkınız da hangisi hayırlı ise ve istediğiniz yer neresi ise o olsun inşallah.
Yolunuz açık eylesin Rabbimiz..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Bende 2 yıl oldu başmemurluk kazanalı. Ama sizin daha güzel olmuş. İnşallah hakkınız da hangisi hayırlı ise ve istediğiniz yer neresi ise o olsun inşallah.
Yolunuz açık eylesin Rabbimiz..
Hayırlı olsun abi Rabbim daha iyi yerler nasip etsin inşallah. Sagolasin inşallah insallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt