Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Burada OlmakGÜZELLLLL ;)

mir_erhan

Moderator
Selamün aleyküm
Sitede mi sıkıntı vardı yoksa benmi giremiyordum...
Ama netice ...burdayız.
Hamdolsun.

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Burada olmak istiyoruz...
Tabi SİTE YERİNDEYSE ;)

leyla-1

Altın Üye
BİZ BURADAYIZ
SİZ NEREDESİNİZ Kardeşlerim?

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
Burada olmak çok güzel elhamdülillah ☺

kiraz44

Kayıtlı Kullanıcı
Dua istiyorum

Dua istiyorum

SA arkadaşlar ben buraya 2008-2009 dan beri üyeyim sizden Allah rızası için dua isiyorum. 1 aydır çok büyük sıkıntılar ve borç içindeyim bu arkadaşınıza da dua edermisiniz tez zamanda bu sıkıntılardan kurtulup feraha çıkmam için dua eden arkadaşlar için şimdiden Allah razı olsun.Dua eder dua beklerim.

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
SA arkadaşlar ben buraya 2008-2009 dan beri üyeyim sizden Allah rızası için dua isiyorum. 1 aydır çok büyük sıkıntılar ve borç içindeyim bu arkadaşınıza da dua edermisiniz tez zamanda bu sıkıntılardan kurtulup feraha çıkmam için dua eden arkadaşlar için şimdiden Allah razı olsun.Dua eder dua beklerim.

Allah yardımcınız olsun inşaallah

Ekli dosyalar

• IMG-20151225-WA0017.jpg
    IMG-20151225-WA0017.jpg
    92.9 KB · Görüntüleme: 0

leyla-1

Altın Üye

Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim içinde bulunduğunuz bütün sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamanıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
BİZ BURADAYIZ SİZLER NEREDESİNİZ kardeşlerim? nadas06 kardeşim nereye kayboldun bakalım:)

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm. Uzun zamandır aranızda yoktum maalesef. İnşaAllah daha sık buralarda olmaya çalışacağım. Hatırlanmak güzel forum.islamiyet ailesinin bir parçası olmak daha da güzel.

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamunaleyküm. Uzun zamandır aranızda yoktum maalesef. İnşaAllah daha sık buralarda olmaya çalışacağım. Hatırlanmak güzel forum.islamiyet ailesinin bir parçası olmak daha da güzel.

BİZ BURADAYIZ SİZLER NEREDESİNİZ kardeşlerim? nadas06 kardeşim nereye kayboldun bakalım:)
Nasıl ki cami cematiyle güzel...
Aynen öyle de sitemizde de siz üyeleriyle güzel inşallah ?
Burayı boş bırakmayalım inşallah
Selam ve DUA ile

mavci by TEPETAKLAK

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Selam ve DUA ile

mavci by TEPETAKLAK

Eyvallah ağabey artık buralardayız İnşaAllah. Sitede dolaştım, eski konulara mesajlara baktım özlemişim burada olmayı

leyla-1

Altın Üye
Selam ve DUA ile

mavci by TEPETAKLAK

Allah razı olsun kardeşim bizler burada kocaman bir aileyiz Rabbim kardeşliğimizi daim etsin Allah'ım nice senelere hep beraber burada olmayı nasip etsin inşallah.
Siz sitemizin demirbaşınız kardeşim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye

Aleyküm Selam kardeşim sizleri tekrar görmek mutlu etti bizleri aramızda olmak daim olsun inşallah. Hepiniz ailemizin değerli kişisiniz her kardeşimin ayrı yeri ve önemi var iyi ki buradayız iyi ki sizlerde buradasınız varsınız:)

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Allah razı olsun kardeşim bizler burada kocaman bir aileyiz Rabbim kardeşliğimizi daim etsin Allah'ım nice senelere hep beraber burada olmayı nasip etsin inşallah.
Siz sitemizin demirbaşınız kardeşim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.

Rabbim cümlemizden razı olsun inşallah...
Burada yazdıklarımızla, okuduklarımızla, önerdiklerimizle....bir nebze de olsa faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize...
Bu nedenle burasını boş bırakmaya gönlüm razı olmuyor ...
İnşallah tüm üye kardeşlerimizi de aynı düşüncelerle burada görmek istiyoruz...
Amin
Selam ve dUA ile...

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam kardeşim sizleri tekrar görmek mutlu etti bizleri aramızda olmak daim olsun inşallah. Hepiniz ailemizin değerli kişisiniz her kardeşimin ayrı yeri ve önemi var iyi ki buradayız iyi ki sizlerde buradasınız varsınız:)

Eyvallah abla Allah razı olsun. Tekrar buradayız İnşaAllah. Hamd olsun ki bu ailenin bir parçası olduk :)

leyla-1

Altın Üye
BİZ BURADAYIZ YA SİZ NEREDESİN bEKLİYORUZ sizi

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt