Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİTMEYEN UMUT..!!!! (1 Kullanıcı)

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
Vietnam'da amerika,Somali'de amerika,Irak'ta amerika,Afganistan'da amerika askerleriyle gittiği bütün bu yerlerde ya yenilmiş,ya da kaçmayı prestij kaybı olarak gördüğü için çare aramakta olduğunu bilmem farkediyor musunuz?
amerika'nın güçlü imajının ise hangi ülkelerde beyinlere işlenmeye çalışıldığını ise farkedin ne olur!Örnek mi?Pakistan'da olan bitenlere bakın yeter!
Dediğiniz gibi hava saldırısı maliyetli bir iş,hele ki elinde amerikan uçak gemilerini vuracak kapasitede uzun menzilli füzeleri olan bir ülkeye karşı bunu yapmayı düşünürseniz..öyle değil mi?...milletin de eli armut toplamıyor değil mi?Halkı arkasına almamış diktatörlerin kağıttan ordularının hezimeti sizi bu düşüncelere sevkediyorsa,güç dengelerini yeniden gözden geçirin...
Ehli-Beyt sevgisini kalbinin derinliklerinde hisseden herbir kişinin Sünnü-Şii ayrımının Irak'ta kimler tarafından körüklendiğini göz ardı etmemesi gerekir diye düşünüyorum.
Selam ve dua ile A.E.O.

s.a....
yahu ben abd çok iyi iş yapıyor demiyorum....
sadece şuan için en süper güç teknılojik olarak....
bunu kabullenmememk için bir sebeb olmalı....
bakın hava saldırısından bahsediyorum....ekonomide dünya devi para kaynakları bunlarda...sen bir tank olıyorsun abd atmış alıyor...
ekonomin güçlüyse sen herkese meydan okursun....
amerikanın kimseden korktuğu yok sadece çin var....onada bulaşmıyor...
şii-sünni meselesine gelince....
bilmem hiç okudunuz mu ama ben şiayı çok iii okudum....
allah, peygamber sevgisi var ama sahabi sevgisi yoktur...
hatta yeri geldimi ebu bekir sıddık, hazreti ömere sövmekten geri kalmamışlardır....hazreti aliye olan sevgileri ağır basıp günah işlemişleridr...
sapık inanışların kol gezdiği bir ülkedir.....
iranda buna sebeb olan yahudilerdir....ama demekki sen ehli sünnete inanmıyor yahudinin oyununa geliyorsun...
halkı birbirine kırdırıyor...işte içten yok etme buna deniyor....
yani illa alenen savaş olması geekmiyor kendi kendilerine
zaten yiyorlar birbirlerini....

yeterince güvensem bence destek verelim ama
yıllarca güven vermemişki bize şimdi güvenelim.....
neden sizce bu olanlara türk hükümeti hala bir tepki vermiyor
çünkü güvenmiyor....abdullah gül kadar akıllı bir siyasetçi
neden tepkisiz....erbakan....demirel....vs..vs...
hepsi tepkisiz kalıyor neden ???? gğüven yok....
şimdi bu kadar iyi siyesetçiler işini bilmiyorda
biz mi doğrusunu biliyoruz....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt