Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biri bana akıl versin lütfen (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Biri bana akıl versin lütfen

Hilal kardeşim sen onu önce kalbine sor eğer aklın mantığın evet diyorsa ne ala hayır diyorsa sil aklından tamam anne ve baba evlatlarının her zaman iyi olmasını ister bak sana kızımı anlatayım söz akşamına kadar fikrini söyleyemedi ben eşimle beraber olmasını çok istedik insanlar gelecekler hazırlık yapayımmı yapmıyayımmı şaşırdım en sonunda evet dedi ve oldu şimdi çok mutlu annecim iyiki sizide dinledim dedi ama hayır deseydi de kararına saygı gösterirdik sen genede kendi mantığınla hareket et hayat senin hayatın Rabbim doğru insanlarla karşılaştırsın S.A B)B)

erolaksaray

Kayıtlı Kullanıcı

sevgili kardeşim hayat senin hayatın sevmediğin biriyle evlenmen doğru değil.Rahatsız olduğunu söylüyorsun bence kimseyi kırmadan bu işi halledebilirsin.O kişiye onu mutlu edemeyeceğini anlatabilirsin onun seni sevmesiyle bu işin tek taraflı olacağını sonuçtanda ikinizinde mutsuz olacağınızı anlatabilirsin.inanan biriyse seni mUTLAKA ANLAYACAKTIR.ALLAH'a EMANET OL.

hilal76

Kayıtlı Kullanıcı

tayyar yazdı:
rahman ve rahim olan allahın adıyla .hilal76 kardeş akraban olan abi gibi gördüğüm dediğin akranın dindarmı siz onun hareketlerini beğeniyormusunuz?
neden onunla evlenmek istemiyorsunuz?bir sakıncası varmı? bu sorulara samimi şekilde cevablandırısan size yardımcı olabiliriz.size ondan sonra ne yapmanız gerektiği hakkında yol gösterebiliriz.allaha emanet olunuz.selam ve dua ile

teşekkür ederim kardeşim

ilk neden akraba olmamız

dindarlığa gelince ben evleniceğim insan bana yol göstermesi bilmediklerimi öğretmesini isterim bu konuda onunla fazla anlaşamayacağımızı düşünüyorum açıkcası

çevrede sevilen sayılan biri ekmeğini kazanıyor ve ailesini o geçindiriyor ben parayada önem vermem beni gerçekten sevdiğininde farkındayım ama olmadı işte kararımı verdim

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

hilal76 yazdı:
tayyar yazdı:
rahman ve rahim olan allahın adıyla .hilal76 kardeş akraban olan abi gibi gördüğüm dediğin akranın dindarmı siz onun hareketlerini beğeniyormusunuz?
neden onunla evlenmek istemiyorsunuz?bir sakıncası varmı? bu sorulara samimi şekilde cevablandırısan size yardımcı olabiliriz.size ondan sonra ne yapmanız gerektiği hakkında yol gösterebiliriz.allaha emanet olunuz.selam ve dua ile

teşekkür ederim kardeşim

ilk neden akraba olmamız

dindarlığa gelince ben evleniceğim insan bana yol göstermesi bilmediklerimi öğretmesini isterim bu konuda onunla fazla anlaşamayacağımızı düşünüyorum açıkcası

çevrede sevilen sayılan biri ekmeğini kazanıyor ve ailesini o geçindiriyor ben parayada önem vermem beni gerçekten sevdiğininde farkındayım ama olmadı işte kararımı verdim

BEN GEÇ GÖRDÜM,YETERİNCE YORUM YAPILMIŞ,KARARIN DA BELLİ SAYILIR.ALLAH HAKKINDA EN HAYIRLISINI DEMEKTEN BAŞKA ELİMDEN BİRŞEY GELMEZ.EŞ SEÇİMİNDE EN ÖNEMLİ KONU DİNDAR VE SENİN DENGİN YEYA SENDEN ÜSTÜN OLMASI GEREK ERKEĞİN DİYORUM,TABİ ALLAHIN KALBİNİZE MUHABBET SOKMASI DA GEREKLİ BU ŞARTLARI SAĞLAYAN BİRİ BULDUĞUNDA HEMEN EVLEN AMA AKRABAN OLMASIN MÜMKÜNSE.

@N-A@

Kayıtlı Kullanıcı

hilal76 yazdı:
ARKADAŞLAR YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE

Ben öyle zorla evlendirilecek biri değilim aslında ama bu bahsettiğim insan askere gitmeden önce bana konuyu açmıştı ve bende hayır cevabını verdim askerden geldi ve hala ısrar etmesi evime gelip ailemle samimi olması sinirimi bozuyor ben güzellikle hayır diyorum bu arkdaş iyice inada biniyor hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

ah be kardeşim baksana bu insan sana değer veriyor seni gerçekten seviyorki hala unutamamış ailene de kendinisini sevdirmiş keşke benimde karşıma böyle birisi çıksa bence evlen onunla :)

tayyar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: biri bana akıl versin.

RE: biri bana akıl versin.

selamün aleyküm.hilal kardeş biz yol gösterici olarak o soruları sordum belki size bir rehber olur diye tabiki son karaa sizin sonuçta biz o kişiyi tanımıyoruz.allah gönlünüze göre versin.allaha emanet olunuz.selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt