Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİRAZDA GÜLELİM.. (1 Kullanıcı)

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Allah iyiliğinizi versin hiç beklemiyordum böyle bir yazıyı :K

Allah razı olsun , beni gülümsettiniz
Rabbim de sizin yüzünüzü güldürsün:T
Selametle

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
*DÜNYA DİYE BİR GEZEGEN ARTIK YOK.ŞİMDİ TÜRKİYE DİYE BİR GEZEGEN VAR.
attım ama inşALLAH tutmuştur.

mrymylmz

Kayıtlı Kullanıcı
çok komik gerçekten:D:D
turistler 'ne iş olsa yaparım abi' :D:D
elinize sağlık

baturay.m

Kayıtlı Kullanıcı
Temel ve Maymun

Temel ve Maymun

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
Adamın biri

Adamın biri

adamın biri kurban kesmeyi bilmiyormuş.koyunu almış camiye gelmiş. elinde bıçakla camiye girmiş. aranızda müslüman var mı? dedenin biri çıkmışben müslümanım demiş.dedeye kurbanı kesip kesemeyeceğini sormuş. dede de kesebileceğini sormuş. dede kurbanı kesmişve demişki; oğlum ben kestim yoruldum sen camiden başka müslüman bul getir. o da geriye kalan işi halletsin. adam elişndeki bıçak ve üzerindeki kanlarla birlikte camiye girmiş.cemaat korkmuş. adam; aranızda başka müslüman var mı diye sormuş. cemaatın hepsi imama bakmış.imam da ne yani iki rekat namaz kıldırdıysak müslüman mı olduk; demiş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt